Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 17. augustil kell 10 on linnavalitsuses staadioniteemaline koosolek. Kell 15 on samas linna arengukava avalik arutelu. Neljapäeval, 18. augustil kell 20 toimub kultuurikeskuse pargis taasiseseisvuspäeva kontsert.

Jõgeva vald

Täna kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 17. augustil kell 12 algab vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni ning kell 15 eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek.

Maavalitsus

13. – 19. augustini on Jõgevamaal kalandusnädal. Täna osalevad maavalitsuse haridusametnikud Pühajärvel maavalitsuste haridusametnike suveseminaril ning 17. ja 18. augustil Viljandimaal koolijuhtide koolitus- ja infopäevadel. Pühapäeval, 21. augustil osaleb maavanem Aivar Kokk Karksis Eesti Vabariigi Presidendi vastuvõtul kodukaunistamiskonkursi auhinna võitjatele.

Kasepää vald

Reedel, 19. augustil kell 11 algab Kasepääl Kalevipoja kala- ja veefestivali raames kalalaat. Kell 13 alustatakse Omedu jõel ja Peipsi järvel kalapüügivõistlusega. Kell 15 on Kasepää rahvamajas pressikonverents “Kalandus ja turism Peipsil”. Kell 15.30 algab ümarlaud “Peipsi kalandus täna ja tulevikus”. Kell 16 on kalafestivali avamine koos Kaitseväe orkestri esinemisega. Kell 18 avatakse Kasepääl kalaköök. Kell 19 on kavas “Laulge kaasa” koos Reet Linnaga. Kell 20 esineb Mait Maltis. Keskööl on disko, DJ Kaupo Mitt. Kalafestivalile tulevad esinema maakonna isetegevuskollektiivid. Päeva juht on Arlet Palmiste.

Mustvee linn

Reedel, 19. augustil kell 10 istutatakse Kalevipoja kala- ja veefestivali puhul kultuurikeskuse parki Kalevipoja tamm. Osalema on oodata president Arnold Rüütlit, ministreid, maavanemat ja omavalitsuste esindajaid. Kell 11 on järveäärses parklas Mustvee-Omedu laevaliini avamine. Osaleb Kaitseväe orkester. Kell 12 algab kultuurikeskuses seminar kalavarudest Peipsil, sadama tähenduslikkusest Peipsi läänerannikul, Kesk-Peipsi sadama ehituse korraldamisest jne. Laupäeval, 20. augustil kell 17 on laululaval traditsiooniline taasiseseisvuspäeva suvekontsert.

Pala vald

Laupäeval, 20. augustil kell 15 on Assikvere, Perametsa ja Kokanurga küla päev ning Halliku Haridusseltsi 85. aastapäev.

Palamuse vald

Täna kell 10 algab Palamuse rahvamajas kalandusnädala puhul konverents “Vooremaa järved ja kalandus – valikud ja võimalused”. Kolmapäeval, 17. augustil kell 10 toimub Palamuse rahvamajas Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek.

Puurmani vald

Puurmani lossis jätkub teise korruse renoveerimine.

Põltsamaa linn

Täna kell 17.30 on staadionil piirkonna meistrivõistluste finaalmängud jalgpallis. Neljapäeval, 18. augustil kell 21 on lossihoovis Jaan Tätte ja Marko Matvere kontsert “Vana kuub”.

Põltsamaa vald

Umbusi endises koolimajas kestab 10. augustil alanud rahvusvaheline kunstisümpoosium, milles osalevad kunstnikud Eestist, Islandilt, Leedust ja Saksamaalt. Laupäeval, 20. augustil kell 15 pannakse valminud kunstiteosed koolimajasse välja ning algab kunstipidu kõikidele huvilistele.

Saare vald

Neljapäeval, 18. augustil kell 11 algab Voore kooli õuel Marumürapäev kõikidele suurtele ja väikestele lastele. Reedel, 19. augustil kell 10 on Voore aktiviseerimiskeskuses regionaalse haridussüsteemi arengu seminar. Laupäeval, 20. augustil kell 21 on Saare rahvamajas disko. Plaate keerutab DJ Imre Mihhailov ja laval tantsivad Go-Go tüdrukud.

Tabivere vald

Laupäeval, 20. augustil kell 18 on Otslava külakojas ansambli Lustgast ja Uno Kaupmehe kontsert ning taasiseseisvuspäeva puhul on külaline Margi Ein.

blog comments powered by Disqus