Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 10 tutvustab linnapea Heldur Lääne SA Lõuna-Eesti Turism nõukogu liikmena linnavalitsuses Via Hanseatica projekti. 8. ja 9. augustil on Vilina külas Metsapiiga ratsatalus talulaager. Kolmapäeval, 10. augustil kell 18 on Pedja äärsel platsil Sylvesteri tüdrukute ning Jõgeva linna B- ja C-vanuseastme tüdrukute võrkpallivõistlused. Neljapäeval, 11. augustil kell 9 on linnavalitsuse saalis koosolek staadioni teemal. Kell 10 on linnavalitsuses Betti Alveri fondi juhatuse laiendatud koosolek.
Jõgeva vald
Sellel nädalal kuni reedeni on Vaimastvere õpilaskodu ruumides Paide ja Jõgeva valla ühine laste suvelaager. Täna on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 10. augustil on Siimusti Avatud Noortekeskuses koolitus “Noor tänavalt – nooreks töötegijaks”. 11. ja 12. augustil osalevad vallaametnikud Piiriojal kolme maakonna omavalitsustöötajate suvepäevadel. Reedel, 12. augustil osaleb valla noorte esindus üle-eestilistel noortepäevadel Pärnus. Kell 14 algavad Laiusel maakonna kergejõustiku meistrivõistlused. Esmaspäeval, 15. augustil kell 15 on Laiusel maakonna meistrivõistluste teivashüpe ja vasaraheide. Pajusi vald
Sellest nädalast alates on vallavalitsuse töötajad kollektiivpuhkuselt tagasi.
Pala vald
Neljapäeval, 11. augustil kell 12 on vallavalitsuse istung. Laupäeval, 13. augustil peetakse Pala kooli staadionil rannavolleturniir segapaaridele. Kell 12 alustatakse Kodavere kooli kivi juures Kodavere murde päevaga.
Palamuse vald
Reedel, 12. augustil saabub Palamusele Kinobuss. 13. ja 14. augustil peetakse Palamuse rahvamajas X Theodor Lutsu filmipäevi. Laupäeval, 13. augustil kell 21 on Palamuse lauluväljakul disko “Oi aegu ammuseid”. Puurmani vald Puurmani lossis jätkuvad II korruse renoveerimistööd.
Põltsamaa linn
Sellel nädalal kestab XI keelpillimängijate ja II kitarristide suvekool. 9. ja 10. augustil on muusikakoolis kitarriõpetajate koolitus, lektoriks Juan Antonio Muro Hispaaniast. Kolmapäeval, 10. augustil kell 19 esinevad muusikakoolis suvekooli õpetajad. Neljapäeval, 11. augustil kell 16 on linnavolikogu eestseisuse koosolek. Kell 18 on EELK Põltsamaa kirikus suvekooli ansamblite ja solistide kontsert. Reedel, 12. augustil kell 16 annavad suvekooli orkestrid ja solistid kontserdi kultuurikeskuses. 13. ja 14. augustil peetakse Kolga-Jaanis XXXI Põltsamaa Jõe suvemänge. Pühapäeval, 14. augustil kell 14 on Põltsamaa staadionil Eesti spordiveteranide meistrivõistlused petangis.
Tabivere vald
Täna kell 18 on Tabivere tuulikus noorteühingu üldkoosolek.
Torma vald
Laupäeval, 13. augustil kell 12 algab Võtikvere külamaja õuel Võtikvere VI raamatupidu.

blog comments powered by Disqus