Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 14 on Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli lõpuaktus. Kell 17 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumi põhikooli lõpuaktus kultuurikeskuses. Kolmapäeval, 22. juunil kell 10 on spordikeskuses Virtus Jõgeva Gümnaasiumi vilistlaste korvpallimängud. Kell 14 on Jõgeva Ühisgümnaasiumi gümnaasiumiosa lõpuaktus kultuurikeskuses. Kell 17 on Jõgeva Gümnaasiumi vilistlaste kokkutulek koolimajas. Kell 20 süüdatakse kultuurikeskuse pargis linna jaanituli. Neljapäeval, 23. juunil kell 15 on kesklinnas võidutule saabumise pidulik tseremoonia. Kell 16.15 jõuab Jõgevale vanasõidukite suursõit ning sõidukid peatuvad linnas kella 18.15ni. Kell 20 algab jaaniöö pidu Kassinurme mägedes. 27. – 29. juunini on kultuurikeskuse huvialakooli treeninglaager Luual. 20. – 30. juunini saab kultuurikeskuses vaadata Järvenpää kunsti- ja käsitöönäitust.

Jõgeva vald

Täna kell 10 on vallavalitsuse istung. Kell 15 on valla arengukava avalik arutelu. Kolmapäeval, 22. juunil on Kassinurme mägedes Vaiga Jaskar. Kell 20 algab jaaniõhtu Paduveres. Peojuht on Endla Tooming, tantsuks KW-bänd.

Maavalitsus

Täna kell 17 kohtub maavanem Põltsamaa linnavalitsuses piirkonna ettevõtjatega. Täna on Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja laiendatud koosolek. Neljapäeval, 23. juunil kell 15 algab Jõgeva kesklinnas võidupüha paraad ja tule üleandmine omavalitsustele ning külaseltsidele ja ühingutele. Maavanem Aivar Kokk annab kaunimatele kodudele kätte mastivimplid.

Mustvee linn

Neljapäeval, 23. juunil kell 14 peatub Mustvees vanasõidukite suursõit. Kultuurikeskuse pargis on jaaniõhtu ning kohal on ka Saku õlletelk. Kell 18 algavad laevasõidud Peipsil. Kell 20 süüdatakse jaanituli laululava juures. Kell 22 algab noortedisko kultuurikeskuse saalis ning õuel mängib ansambel MTJ.

Pala vald

Täna kell 20 on Sääritsas Ranna piirkonna jaanipidu. Neljapäeval, 23. juunil on Pala valla päev. Kell 11 on jalgpalliturniir Pala kooli staadionil. Kell 17 algab naiste kompleksvõistlus ja jõumeeste rammukatsumine, kell 21 kaunima kodu austamistseremoonia ja isetegevuslaste kontsert. Jaanituli. Reedel, 24. juunil kell 20 on jaaniõhtu Assikveres.

Palamuse vald

Neljapäeval, 23. juunil kell 12 on surnuaiapüha Palamuse vanal kalmistul. Kell 14 on rammumeeste võistlus Tõnisson Palamuse pargis. Kell 19 on vanaaegsete autode ja mootorrataste eksponeerimine, kultuuriprogramm rahvatantsuansamblilt Kuljus ja jaanituli Palamuse lauluväljakul. Tantsumuusikat teevad Fjodor Koltsin ja diskor Imre Tõekalju.

Puurmani vald

Täna kell 16 algab Puurmani Keskkooli lõpuaktus. Neljapäeval, 23. juunil kell 11 on Kursis Vabadussõja ausamba juures mälestusminutid. Kell 12 on Kursis kalmistupüha. Kell 15 algavad Puurmani staadionil jalgpallivõistlused neidude ja naiste vahel ning kell 16 poissmeeste ja naisemeeste vahel. Kell 18 algab Saduküla spordiväljakul poissmeeste ja naisemeeste vaheline jalgpallivõistlus. Kell 21 süüdatakse Sadukülas jaanituli. Kell 22 algab jaanipidu Puurmani kultuurimajas ansambliga Jeti.

Põltsamaa linn

Täna kell 17 on EELK Põltsamaa kirikus lasteüritus “Orel, pillide kuningas”. Kell 19.30 on staadionil piirkonna meistrivõistlused jalgpallis Spordi ja spordikooli vahel. Kolmapäeval, 22. juunil kell 12 on Taani Kodukaitseorkestri kontsert Roosisaarel. Kell 14 on XII klasside lõpuaktus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi aulas. Kell 18 tervitatakse Vabadussõja ausamba juures võidutule saabumist. Neljapäeval, 23. juunil kell 11 on Võidupüha jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus. Kell 12 on Võidupüha mälestusminutid Vabadussõja ausamba juures. Kell 21 on jaaniõhtu lauluväljakul. Reedel, 24. juunil kell 11 on surnuaiapüha Põltsamaa kalmistul. 25. – 28. juunini korraldatakse Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ja lossihoovis ülevabariigiline koolinoorte laager kirjandusliku teatriprojekti “Mängime H. Ch. Anderseni lugusid” raames. Kultuurikeskuse galeriis on kuni 30. juunini avatud linnarahva fotonäitus “Põltsamaa nägu”.

Saare vald

Kolmapäeval, 22. juunil kell 20 on Saare mõisas Hullu Krahvi jaanituli. Esinevad Rock Hotel ja Hellad Velled ning sündmusel osaleb Hull Krahv. Pühapäeval, 26. juunil kell 12 algab Koseveski küla endiste ja praeguste elanike kokkutulek.

Tabivere vald

Täna kell 11 on valla kultuurikomisjoni väljasõiduistung Maarjas. Kell 16 on Tabivere Gümnaasiumis põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktus. Neljapäeval, 23. juunil on Tabivere pargis valla jaanipäev. Kell 18 algab lasteprogramm, kell 19 õhtujuhi programm. Kell 20 Rein Laaneorg ja ansambel PResident. Laupäeval, 25. juunil on Maarjas Tabivere valla III külade päev. Kell 15 algab bussireis Maarja rahvamaja juurest “Igal kivil oma lugu”, kell 18 süüdatakse Maarja laululava juures külade lõke.

Torma vald

Kolmapäeval, 22. juunil kell 21 on jaaniõhtu Vaiatu pargis. Neljapäeval, 23. juunil kell 19 on jaanipäevakontsert Torma kirikus. Laulab Pille Lill. Võidutule viimine Vabadussõja ausamba jalamile ja Kõnnu mälestusmärgi juurde. Pühapäeval, 26. juunil on Torma kalmistul surnuaiapüha.

blog comments powered by Disqus