Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 9.30 on linnavalitsuse saalis linna arengukava haljastuse, teede ja tänavate ning planeeringute töögrupi koosolek. Kell 14 on samas linna arengukava ettevõtluse ja turismi töögrupi koosolek. Kell 14.05 on Jõgeva Linnavaras Jõgeva staadioni omanike järelevalve pakkumiste avamine. Kell 17 on kultuurikeskuse kammersaalis linnavolikogu esimehe ja linnapea vastuvõtt spordiklubi Tähe võistkondadele. Kell 17 algab Jõgeva linna pargijooks. Kolmapäeval, 18. mail kell 10 algab Estakaadi tänava pakkumiste avamine Jõgeva Linnavaras. Neljapäeval, 19. mail korraldatakse Jõgeva Gümnaasiumis vastuvõtt tublimatele õpilastele. Reedel, 20. mail kell 10 on linnavalitsuse saalis linna arengukava juhtgrupi koosolek. Laupäeval, 21. mail kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas soome muinasjutul”. Pühapäeval, 22. mail kell 10 tulevad kultuurikeskusse lauluproovile Jõgevamaa Poistekoori ja Noorte Meeskoori lauljad. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on vendade Janne ja Pekka Parviaineni (Järvenpää) maalinäitus, esimesel korrusel Järvenpää-Jõgeva ühisnäitus “Eesti keelest soome keelde” ja lasteraamatukogus Järvenpäält pärit kunstnike illustreeritud lasteraamatute näitus.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 18. mail kell 13 on Kiigemetsa koolis vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Kell 15 on Laiuse Avatud Noortekeskuses valla avatud noortekeskuste ühenduse koosolek. Neljapäeval, 19. mail korraldab spordiklubi Contra Laiuse staadionil valla koolinoorte viievõistlused. Kuremaa lasteaed läheb kevadmatkale. Laiuse lasteaia lapsed sõidavad koos vanematega Aura veekeskusse. Reedel, 20. mail on Laiuse lasteaias õppemäng “Otsi Otti”. Pühapäeval, 22. mail korraldab SK Contra Laiuse staadionil Jõgevamaa 10 Olümpiastarti V etapi. Esmaspäeval, 23. mail on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis spordipäev. Laiuse lasteaed korraldab matka loodusrajale “Õilmitsev kevad”.

Maavalitsus

Täna külastavad maavalitsuse töötajad Puurmani valda. Kell 11 teeb tervishoiu peaspetsialist Hiie Koppa Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas ettekande perearstiabist. Kolmapäeval, 18. mail kell 10 osaleb maavanem Aivar Kokk Kuremaal Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul. Reedel, 20. mail kell 12 on maavalitsuse saalis maakonna alaealiste komisjoni istung. Kell 15 osaleb maavanem Adavere lasteaia 40. sünnipäeval.

Pala vald

Laupäeval, 21. mail kell 10 algavad Pala kooli võimlas tänavakorvpalli võistlused meestele ja naistele.

Palamuse vald

Neljapäeval, 19. mail kell 9.30 annab Palamuse Gümnaasiumis etenduse “Vaprad pritsimehed” lasteteater Trumm. Kohal on ka tuletõrjeauto. Reedel, 20. mail kell 17 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere hooaja viimane üritus. Külas on Seitse Vaprat Vanaema. Laupäeval, 21. mail kell 9 algab Luua staadionil valla päevade jalgpalliturniir.

Puurmani vald

Täna on vallas külas maavalitsuse töötajad. Neljapäeval, 19. mail kell 17 on Puurmani spordi- ja kultuurimajas pensionäride koosviibimine. Reedel, 20. mail kell 18 on Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaali lõpuaktus-kontsert. Saduküla koolis on kell 19 peotantsukursuste lõpupidu õpilastele ning kell 21 täiskasvanutele. Külas on ansambel MTJ.

Põltsamaa linn

Täna kell 14 algab kultuurikeskuses alustava ettevõtja starditoetuse infopäev. Kell 18 algab Põltsamaa pargi avavõistlus kurnis. Kolmapäeval, 18. mail kell 15 on kultuurikeskuses jäätmekava eelnõu avalik arutelu. Kell 17.30 on muusikakoolis lõpetajate kontsert. Neljapäeval, 19. mail kell 13.30 annab lasteteater Trumm etenduse “Vaprad pritsimehed”. Reedel, 20. mail kell 18 on lossihoovis kontsert “Näed ja kuuled seda, mida ei näe ja ei kuule iga päev”. Kell 18 on Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaalis lõpuaktus. Laupäeval, 21. mail kella 9 – 16 on lauluväljakul laat ja kella 20 – 02 kontsert-tantsuõhtu. Kell 17 on muusikakoolis 44. lennu lõpuaktus. 19. maist kuni 6. juunini on kultuurikeskuse galeriis avatud kunstikooli laste kevadnäitus.

Põltsamaa vald

Täna peab Adavere koolis loenguid liiklusohutusest jalgsi ja jalgrattal liikluspolitsei. Kolmapäeval, 18. mail on vallavalitsuse saalis projekti kirjutamise ja juhtimise koolitus. Eesti Pereplaneerimise Liit korraldab Lustivere koolis loengu “Murdeiga, HIV/AIDS ja turvaline seksuaalkultuur”. Kell 9.30 tulevad Adavere lasteaeda Naksitrallid külla Imavere lasteaia lapsed, et koos tähistada Adavere lasteaia 40. sünnipäeva. Neljapäeval, 19. mail on Lustivere koolis spordipäev. Reedel, 20. mail kell 15 on Adavere Mõisa saalis lasteaia Naksitrallid 40. sünnipäeva aktus. 21. – 23. maini sõidavad Lustivere kooli 4H liikmed Saksamaale, kus külastavad sadamalinna Rostock.

Saare vald

Täna on Voorel teabepäev lastevanematele ning küsitluse “Rahulolu Voore Põhikooliga” analüüs. Koolis on avatud õleringi tööde näitus (triigitud õlest seinapildid). 16. – 18. maini on Kusti II projekti raames Voore aktiviseerimiskeskuses personalivahetus Vantaa linna haridus- ja tööhõivespetsialistidele. 16. – 29. maini on Saarel Kratikülas võimalus soovijatel kooliaastat lõpetada (info ja registreerimine tel 773 4867, 5148858).

Tabivere vald

Kolmapäeval, 18. mail on Tabivere Gümnaasiumil matkapäev. Neljapäeval, 19. mail kell 18 Tabivere Gümnaasiumi aulas muusikakooli kevadkontsert ning Tabivere rahvamaja lastenäiteringi esietendus “Eputrilla ja Lahmadoora”. Kell 18.30 on Tabivere Gümnaasiumi staadionil jalgpallivõistlus Tabivere – SK Tervis. Reedel, 20. mail kell 12 algab Tabivere klubi Lumeroos kevadine viimane kokkutulek ning väljasõit Elistvere loomaparki. Maarja koolis teevad õpilased jalgratturieksamit.

Torma vald

Kolmapäeval, 18. mail on Tormas algklasside päev. Neljapäeval, 19. mail osalevad Torma kooli õpilased Harjumaal Paunküla veepeol. Reedel, 20. mail on vallavolikogu istung. Torma ja Sadala kooli õpilased sõidavad ekskursioonile Riiga.

blog comments powered by Disqus