Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 14.30 avatakse kultuurikeskuse galeriis Jõgeva Kunstikooli IV kursuse kursusetööde näitus. Kell 15 on linnavalitsuse saalis linna arengukava turvalisuse grupi nõupidamine. Kell 17 algab Jõgeva linna pargijooks. Kell 18 algab kultuurikeskuses laulustuudio õpetaja Ülle Hanseni laululaste kevadpidu. Kolmapäeval, 11. mail kell 18 on kultuurikeskuses laulustuudio õpetaja Merike Siiraku laululaste kevadpidu. 11. – 15. maini on Aia 36 ja 38 vahelisel maa-alal tivoli- ja tsirkusetuur “Veerev Wonderland”. Neljapäeval, 12. mail on Jõgeva Ühisgümnaasiumis I – IV klasside kevadkontsert. Kell 15 on linnavalitsuse saalis linna arengukava haridusegrupi nõupidamine. Reedel, 13. mail kell 11.45 avatakse linnaraamatukogus Soome-Eesti raamatu- ja kunstinäitus koostöös Järvenpää raamatukoguga. Kell 12 tuleb Jõgevale siseminister Jaan Õunapuu. 13. ja 14. mail on kultuurikeskuses ja selle ümbruses KESK-EESTI MESS. Laupäeval, 14. mail on spordikeskuses Virtus Jõgeva linna lahtine kabeturniir. Kell 14 on muusikakooli lõpetajate aktus-kontsert.

Jõgeva vald

8. – 10. maini on Laiuse koolis külas Poola Staraja Niedzialka kooli õpilased, õpetajad ja lapsevanemad. Täna kell 15 algab Laiuse staadionil Jõgevamaa 10 Olümpiastarti IV etapp (60 m, kuul, pall). Kolmapäeval, 11. mail on kevadpidu Siimusti Lasteaed-Algkoolis. Neljapäeval, 12. mail on Kuremaa lossis Jõgevamaa Arengukonverents. Reedel, 13. mail kell 19 on Kuremaa lossis maakonna vokaalansamblite päeva Vooremaa 2005 kontsert. Valda külastavad Riigikogu Rahvaliidu saadikud.

Maavalitsus

Täna kell 8 õnnitleb maavanem Kadriorus Eesti Vabariigi presidenti sünnipäeva puhul. Kell 14.30 osaleb maavanem Jõgeva Kunstikooli õpilaste näituse avamisel. Kolmapäeval, 11. mail on Jõgevamaaga tutvumas Ingrid ja Arnold Rüütel. Kell 15 kirjutatakse Palal alla Jõgevamaa liikumisharrastuse ja tervisespordi kokkulepe, milles osaleb ka president Arnold Rüütel. Maavalitsuse alushariduse spetsialist osaleb Tartus alushariduse konverentsil “100 aastat rahvuslikku lasteaeda Eestis”. Neljapäeval, 12. mail toimub Kuremaa konverentsikeskuses Jõgevamaa Arengukonverents 2005, kus osaleb ka president Arnold Rüütel. Ettekannetega esinevad regionaalminister Jaan Õunapuu, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi esindaja, maakonna sõpruspiirkondade esindajad lähemalt ja kaugemalt jne. Kirjutatakse alla koostöölepped sõpruspiirkondadega Poolast ja WalesŽist. 13. ja 14. mail on Jõgeval Kesk-Eesti Mess ja sõpruslinna Järvenpää päevad. Reedel, 13. mail kell 9 osaleb maavanem Luual Baltimaade metsakoolide kutsealavõistluste avamisel. Kell 9.30 korraldatakse kepikõnniüritus Jõgeva linnas, milles osalevad ka maavalitsuse töötajad. Kell 13 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis laste- ja poistekooride dirigentide ja lauljate koolitus.

Kasepää vald

Täna kell 13 algab Kasepää rahvamajas keskkonna alane infopäev elanikele. Päevakorras on ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni väljaarendamine, Peipsi järve reostusega seonduvad probleemid, Kasepää pargi rajamine jne. Reedel, 13. mail kell 21 on Raja kultuurimajas disko.

Mustvee linn

Täna kell 11 kogunevad kultuurikeskusesse koolitusele maakonna kultuuritöötajad. Kolmapäeval, 11. mail külastab linna president Arnold Rüütel. Neljapäeval, 12. mail kell 9 annab kultuurikeskuses etenduse lasteteater Trumm. Pärast seda saavad lapsed kultuurikeskuse õuel tutvuda päästeteenistuse masinate ja tehnikaga. Laupäeval, 14. mail kell 16 algab kultuurikeskuses Peipsi luule päev.

Pala vald

Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 11. mail kell 15.15 osaleb president Arnold Rüütel liikumisharrastuse lepingu allakirjutamisel Pala koolis ning sellele järgneval kepikõnnil. Kell 16 on Pala kultuurimajas kohtumine valla kultuuritöötajate ja seltsingute esindajatega. 14. ja 15. mail on Pala kooli staadionil tänavakorvpalli võistlused.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 11. mail kell 19 on Palamuse kirikus Palamuse Amatöörteatri etendus T.S. Elioti “Mõrv katedraalis”. Reedel, 13. mail kella 13 – 18.30 on Palamuse rahvamajas kohtumine Riigikogu liikmete ja ministritega. Pühapäeval, 15. mail kell 12 on Palamuse rahvamajas kontsert “Hea Palamuse valla laululaps”. Klaveril saadab Urmas Lattikas.

Puurmani vald

Täna on vallamaja saalis vastuvõtt Puuurmani Keskkooli parimatele õpilastele ja nende vanematele. Reedel, 13. mail on vallas külas Riigikogu liikmed. Puurmani kultuurimajas on reedel, 13. mail peoõhtu.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 11. mail tutvub Põltsamaa muusikakooliga Ingrid Rüütel. Kell 10 on Põltsamaal Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu volikogu koosolek, kus kohtutakse ka president Arnold Rüütliga. Kell 15 on kultuurikeskuses Jututuba. Kell 18 on Lossi restoranis muusikakooli kevadkontsert. Neljapäeval, 12. mail on muusikakooli hoolekogu koosolek. Samal ajal on staadionil Põltsamaa kevadturniir petangis. Laupäeval, 14. mail kell 18 tähistatakse kultuurikeskuses topeltkvarteti 10. aastapäeva. Pühapäeval, 15. mail peetakse kultuurikeskuse platsil tervisepäeva. Kell 11 on I Nelipüha jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus ja EKNK Põltsamaa Jordani koguduses.

Põltsamaa vald

Teisipäeval, 10. mail nõustab Adavere Põhikooli noori Minni Tarum, kolmapäeval ja neljapäeval on samas koolis spordipäev. Neljapäeval, 12. mail külastab Adavere kooli liikluspolitsei, 4.-5. klassi õpilased saavad taotleda jalgratturi juhilube.

Saare vald

Laupäeval, 14. mail kell 12 avatakse Saarel Kalevipoja muuseumi 2005. aasta suvehooaeg. Kavas on muinasvärava ja aia, Ilmar Kruusamäe maali “Aga ükskord…” avamine, tervituskontsert, ettekanded jne.

Tabivere vald

9. ? 13. maini on Tabivere Gümnaasiumis lahtiste uste päevad. 11. mail külastavad Tabivere raamatukogu Tartumaa raamatukogude töötajad. 13. mail külastavad valda regionaalminister Jaan Õunapuu ning Riigikogu liikmed Margi Ein ja Margus Leivo. 13. mail kell 10 mälestatakse Äksis kindralmajor Ants Kurvitsat.

Torma vald

Täna on Torma lasteaias Linnutaja Balbino Yeti päev koos maitsvate toodetega. Reedel, 13. mail on vallas külas Riigikogu liikmed. Kella 16.15 – 17.45 on kohtumine valijatega Torma koolis, mille järel külastatakse kooli juurdeehitist. Laupäeval, 14. mail kell 11 algab Sadala rahvamajas Torma valla laulupäev “Lõbus lust”.

blog comments powered by Disqus