Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva Ühisgümnaasiumis on vene ja saksa keele nädal. Lasteaias Rohutirts on lahtiste uste päevad eriplaani alusel, laste loomingu näitus ja südamenädal. Linnaraamatukogu II korruse lugemissaalis on üleval Fideelia-Signe Rootsi maalinäitus “Van GoghŽi jälgedes”. Täna on Jõgeva Ühisgümnaasiumis Tõnis Mägi kontsert. Kell 16 on linnavalitsuse saalis linnapäevade “Jõgeva linn 67” koosolek. Kolmapäeval, 20. aprillil kell 9 on linnavalitsuse saalis maakonna omavalitsuste juhtide nõupidamine. Kultuurikeskuse saalis on Äripäeva Jõgevamaa konverents. Kell 13 on linnavalitsuse saalis Betti Alveri muuseumi projekti arutelu. Kell 16 on samas linna arengukava muutmise komisjoni koosolek. 20. – 27. aprillini on Jõgeva Ühisgümnaasiumis südamenädal “Sammud südame heaks”. Reedel, 22. aprillil tutvustatakse külalistele Parkanost Jõgeva linna. Folklooriselts Jõgevahe Pere tutvustab eesti rahvakombeid, laule ja tantse. Laupäeval, 23. aprillil osaleb SK Tähe Tallinnas saalihoki finaalvõistlustel. Kell 14 on kultuurikeskuses Tartu regiooni muusikakoolide kevadkontsert. Samal ajal on linnaraamatukogus muinasjutuhommik lastele “Külas muinasjutul”. Folklooriseltsi Jõgevahe Pere naisrühm osaleb Põlvas Eesti naisrühmade võistutantsimisel. 23. ja 24. aprillil osaleb kultuurikeskuse tantsustuudio Pärnus riikliku koolitantsufestivali lõppvoorus. Pühapäeval, 24. aprillil kell 10 algab kultuurikeskuses Jõgevamaa Noorte Meeskoori ja maakonna poistekoori laulupühapäev. Kell 11 on kultuurikeskuses laste tantsuturniir “Jõgeva Kevad”. Kell 12 algab spordikeskuses Virtus tervisepäev.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 20. aprillil külastab valda delegatsioon Taanist. 20. ja 21. aprillil selgitatakse Laiuse koolis osavaim korvpallitüdruk ja -poiss. Neljapäeval, 21. aprillil on Kurista lasteaias Karukell maakonna lasteaedade Jõgeva piirkonna näitemängupäev. Reedel, 22. aprillil on valla 12. sünnipäev. Kurista ja Laiuse lasteaias peetakse jüripäeva orienteerumismänge. Valla delegatsioon sõidab tutvuma Vinni puhke- ja spordikompleksiga. Laiuse koolis korraldatakse jüriöö teatejooks. Kell 20 on jüriöö teatejooks Vaimastveres täiskasvanute ja noorte võistkondadele ja individuaalvõistlejatele. Start on Kärdes ja fini? Vaimastveres. Laupäeval, 23. aprillil peetakse Kassinurme mägedes valla seltside päeva. Kavas on talgud, jüripäeva tähistamine ja etendus “Eesti muinaslugu”. Laiuse koolis on valla koolide isetegevuspäev.

Maavalitsus

18. – 25. aprillini viibivad maavanem ja arendusnõunik külastusvisiidil Ameerika Ühendriikides Marylandis Charles Country maakonnas. Maavanema kohuseid täidab sellel ajal maasekretär Henri Pook.

Mustvee linn

Täna on kultuurikeskuses müügipäev. Kolmapäeval, 20. aprillil kell 12 on kultuurikeskuses kinobuss filmiga “Röövlirahnu Martin”. Neljapäeval, 21. aprillil on Mustvee Gümnaasiumi loodusesõprade retk Kauksiojale. Reedel, 22. aprillil kell 18 algab Mustvee Gümnaasiumi jüriöö jooks, millele järgneb kell 20 disko kultuurikeskuses. DJ Imre Mihhailov.

Pala vald

Kolmapäeval, 20. aprillil kell 10 algab Pala kultuurimaja jalutussaalis üldplaneeringu töökoosolek, mille käigus selgitatakse välja valla tugevused, nõrkused, võimalused, ohud ja väärtused. Samal ajal on Pala kooli võimlas Pala CUP korvpallis tüdrukutele. Reedel, 22. aprillil kell 21 antakse Pala kultuurimaja eest start tõrvikutega jüriöö teatejooksule. Registreerimine algab kell 20, käigus on bussid. Laupäeval, 23. aprillil kell 20 on jüripidu Pala kultuurimaja Ranna rahvamajas.

Palamuse vald

Palamuse Gümnaasiumis on tervisenädal. Loengud õpilastele ja õpetajatele, avatud on näitused. Nädala lõpul peetakse tervisekonverentsi, mille põhiesinejad on õpilased, kes osalesid Euroopa noorte projektis eesmärgiga uurida sõltuvusprobleeme ja toitumisharjumusi nii meie kui ka Rootsi noorte hulgas. Reedel, 22. aprillil kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere kokkusaamine.

Puurmani vald

Täna on vallavalitsuse istung. Puurmani Keskkoolis on metsanädal, mille jooksul korraldatakse matku loodusse, viktoriine, kuulatakse loenguid jne. Reedel, 22. aprillil on koolis linnupäev. Külas on Mariliis Märtson Jõgevamaa Keskkonnateenistusest, kuulatakse loengut, vaadatakse loodusfilmi, kavas on kontsert. Neljapäeval, 21. aprillil kell 10 avatakse vallamajas ehituse riigihanke dokumendid koolimaja renoveerimiseks. Puurmani kultuurimajas on valla pensionäride kokkusaamine. Laupäeval, 23. aprillil korraldatakse Puurmani asulas heakorratalgud. Kell 19 organiseerib spordiklubi Jaks jüriöö jooksu.

Põltsamaa linn

Täna kell 11.30 annab Eesti Riiklik Nukuteater kultuurikeskuses etenduse “Jussikese seitse sõpra”. Kell 15 avatakse pidulikult Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poiste tööõpetuse klass. Kell 16 algab kultuurikeskuses terviseüritus “Hoia südant”. Neljapäeval, 21. aprillil kell 18 on Põltsamaa Jordani koguduses kohtumisõhtu Taani noortega. Reedel, 22. aprillil kell 10 algab kultuurikeskuses Põltsamaa piirkonna ettevõtluspäev “Eile, täna, homme”. Laupäeval, 23. aprillil kell 17 algab kultuurikeskuses segakoori Heli 165. aastapäeva kontsert. Kultuurikeskuse galeriis on 24. aprillist kuni 18. maini üleval kunstikooli täiskasvanute kujutava kunsti aastanäitus.

Põltsamaa vald

Täna kell 10 on vallavalitsuse saalis arutelu erihoolekande osutamisest vallas, mis jätkub 21. aprillil. Kolmapäeval, 20. aprillil kell 13 on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 21. aprillil on Adavere kooli VIII klassi kutsenõustamine ning kell 18 algab lapsevanemate õppepäev teemal “Laps muutuvas maailmas”. Reedel, 22. aprillil korraldatakse Adavere lasteaias Naksitrallid jüripäeva jooks. Kell 17.30 veereb mõisa saalis Naksitrallide lauluratas, kaasa teeb Adavere naisansambel. Pühapäeval, 24. aprillil kell 10 organiseerib Lustivere külaselts piirkonna külade perede vahelised võrkpallivõistlused.

Saare vald

Kolmapäeval, 20. aprillil kell 11 on Saarel Kratikülas erametsa päev.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 20. aprillil on Maarja koolis võõrkeelte päev. Reedel, 22. aprillil on Tabiveres klubi Lumeroos koosviibimine, külalised on Kaareperest.

Torma vald

Torma lasteaias Linnutaja on südame- ja metsanädala üritused ning sportlikud jõukatsumised poiste konkursi “”Linnutaja rammumees 2005” raames. Täna on Sadala koolis keskkonna alane õppepäev. Kolmapäeval, 20. aprillil korraldab lasteaed Linnutaja matka Rahuoru parki ja pikniku. Sadala rahvamajas on teabepäev “Koduaia kujundamine ja korrastamine”. Lektor on Ene Ilves. Reedel, 22. aprillil on vallavolikogu istung. Torma koolis korraldatakse jüriöö jooks. Lasteaias Linnutaja on “Terve südame” tortide esitlus ning rammumehe väljakuulutamine.

blog comments powered by Disqus