Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva Gümnaasiumis on täna “Nuputa” viktoriin. Kultuurikeskusse pannakse üles Jõgeva Kunstikooli viienda lennu lõputööde näitus, mida saab vaadata 2. maini. Kolmapäeval, 13. aprillil kell 11.15 on lasteaias Rohutirts teatri Muhv nukuetendus “Metsaseiklus”. 13. ja 14. aprillil on muusikakoolis I klassi õpilaste kontserdid. Neljapäeval, 14. aprillil on Jõgeva Ühisgümnaasiumis ülemaakonnaline kunstipäev. Kell 17 on Jõgeva Gümnaasiumi hoolekogu koosolek. Reedel, 15. aprillil kell 19 on kultuurikeskuses rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine ning tantsuõhtu ansambliga Zorbas. Pühapäeval, 16. aprillil on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis.

Jõgeva vald

Täna kell 14 on vallavalitsuse saalis seltside ümarlaud, kus arutatakse 23. aprillil Kassinurmes korraldatavat muinaseestlaste elu-olu kajastavat mängu. Kurista lasteaia Karukell Vaimastvere rühmas on täna lahtiste uste päev. Laiuse koolis on loodusainete nädal. Kolmapäeval, 13. aprillil kell 13 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. 13. ja 14. aprillil on lahtiste uste päevad lasteaia Karukell Kurista rühmas. Neljapäeval, 14. aprillil kell 18 on Jõgeva alevikus SAI kontoris valla küla- ja kultuuriseltside eestvedajate ning külade sädeinimeste kokkusaamine. Reedel, 15. aprillil kell 17 on Vaimastvere Avatud Noortekeskuses pidu.

Maavalitsus

Täna kell 14 jagab Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus maavalitsuse saalis infot 2005. aasta riigieksamite välisvaatlejatele. Kolmapäeval, 13. aprillil kell 14 algab maavalitsuse kaminasaalis VIII Täiskasvanud Õppija Nädalat ette valmistav nõupidamine.

Kasepää vald

Kolmapäeval, 13. aprillil kell 19 on Kasepää rahvamajas klubi Pilliroog kevadpidu. Reedel, 15. aprillil kell 21 on Kasepää rahvamajas peoõhtu. Tantsuks ansambel Gigolo. Samal ajal on Raja kultuurimajas disko.

Mustvee linn

Neljapäeval, 14. aprillil kell 14 on Mustvee lasteaias lugemispesade kokkutulek. Reedel, 15. aprillil kell 12 annab Vene Noorteteater Tallinnast Mustvee Gümnaasiumis lasteetenduse “Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi” ning kell 18 kultuurikeskuses etenduse “Hirmutis”. Laupäeval, 16. aprillil kell 9 algab kultuurikeskuses seemnelaat. on kultuurikeskuses lasteetendus “Väike Mukk”. Teisipäeval, 19. aprillil on kultuurikeskuses müügipäev (padjad, tekid, voodiriided jne).

Pajusi vald

Pisisaare koolis jätkub tüdrukute nädal.

Pala vald

Täna kell 15 on Pala kultuurimaja jalutussaalis kohtumine kirjaniku ja loodusemehe Enn Vainoga. Pühapäeval, 17. aprillil kell 19 näidatakse Pala kultuurimajas uut eesti lastefilmi “Röövlirahnu Martin”.

Palamuse vald

Reedel, 15. aprillil kell 20 on Palamuse rahvamajas ansambli P-O-S esitlus ja disko. Esmaspäeval, 18. aprillil kell 17.30 on Palamuse Gümnaasiumis loeng-vestlus lapsevanematele “Noorte suitsetamine, alko- ja narkoprobleemid”.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 13. aprillil algab Puurmani Keskkooli II klassi ujumise algõpetusprogramm Kuremaa ujulas ning edaspidi hakatakse Kuremaa ujulas käima igal kolmapäeval. Puurmanis on Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Reedel, 15. aprillil on Puurmani Keskkoolis ülekooliline kunstipäev. Tegutsevad töötoad ning räägitakse grafitist ja selle ajaloost.

Põltsamaa linn

Muusikakooli õpilased annavad täna kevadkontserte ümbruskonna koolides. Kolmapäeval, 13. aprillil kell 16 on kultuurikeskuses Põltsamaa jõe, Silla tänava, Tartu maantee ja Kingu tänava vahelise ala detailplaneeringu avaliku väljapaneku tutvustamiseks avalik arutelu. Neljapäeval, 14. aprillil kell 19 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis lauluvõistlus. Kultuurikeskuses on samal ajal Ugala teatri etendus “Aastapäevapidu”. 16. – 20. aprillini on kultuurikeskuses käsitöönäitus “Avasta uusi võimalusi”.

Põltsamaa vald

Täna kell 11 on Adavere koolis mõisasaalis Põltsamaa muusikakooli õpilaste kontsert. Kell 18 on Adaveres Mõisakoda (mõisaseltsi juhtgrupi koosolek). Kolmapäeval, 13. aprillil kell 11 on Lustivere kultuurimajas valla laste lauluvõistlus. Kell 15 on vallavolikogu hariduskomisjoni koosolek. Adavere mõisasaalis on samal ajal tantsu- ja moekooli Face etendus.

Saare vald

Täna on Voore koolis saksa keele päev koos viktoriini ja saksakeelsete etteastetega. 14. ja 15. aprillil osalevad aktiviseerimiskeskuse töötajad Raplamaal Martnas koolitusel “Laste ja noorte suunatud vaba aja kasutus Eestis ja Soomes”. Laupäeval, 16. aprillil on Voore aktiviseerimiskeskuses maakonna rahvamuusikute päev.

Tabivere vald

Maarja koolis õpib kaks nädalat grupp Tammiku Gümnaasiumi õpilasi, kellele korraldatakse ekskursioonid Kalevipoja muuseumi, Alatskivile ja Tartusse. Täna on valla kultuurikomisjoni koosolek. Tabivere Gümnaasiumis peetakse laulukonkurssi. Pühapäeval, 17. aprillil kell 12 on Tabivere Gümnaasiumi aulas valla laste lauluvõistlus Laulupärl 2005. Külalisesineja on ansambel Noorkuu.

Torma vald

Täna on Torma lasteaias Linnutaja külas Sadala ja Torma kooli algklasside õpilased, kes vaatavad lasteaialaste sõnalis-muusikalisi etendusi “Kuidas loomad endale saba said” ja “Tõrges kassipoeg”. 15. – 19. aprillini viibivad vallas külalised Sioomest Oravaisi sõprusvallast. Vastuvõtu avatseremoonia on laupäeval, 16. aprillil kell 9.30. Esinevad valla noorte puhkpilliorkester ning tervitusi ütlevad Torma vallavanem Riina Kull, Oravaisi vallavanem Kjell Heir ning Riigikogu liige Mati Kepp. Kavas on loeng “Kultuur kui kohaliku omavalitsuse liikumapanev jõud” Maie Puusepalt, ühislaulude õppimine, kontsert valla segakoorilt ja Torma kooli õpilastelt, loeng “Twon-twinning projekt 2005 Oravaisi-Soome ? Torma-Eesti” jne. Pühapäeval, 17. aprillil kell 14 algaval jumalateenistusel Torma kirikus teenivad õpetajad Jaan Nuga ja Berndt Berg.

blog comments powered by Disqus