Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Alates sellest nädalast kuni 29. aprillini kestavad Jõgeva Gümnaasiumis tervisekuu üritused eriplaani alusel. Täna ja homme ootab lasteaed Karikakar oma majja endisi kasvandikke. on linnavalitsuse saalis spordikeskuse Virtus arengukava koosolek. Kell 19 on kultuurikeskuses Vanemuise operetiõhtu “Ah, ilma naisteta…”. Kolmapäeval, 6. aprillil on Jõgeva Ühisgümnaasiumis Jõgevamaa koolide kirjanduskonverents “Ajaloo ja isiksuse elukujutus Mats Traadi ja Viivi Luige loomingus”. 8. ja 9. aprillil on Jõgevamaa Noorte Meeskoor Eesti noorte meeskooride laululaagris Põltsamaal. 8. – 10. aprillini on kultuurikeskuse noorte segarahvatantsurühm Soomes Parkano noorte tantsurühmade festivalil. Laupäeval, 9. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses endiste Jõgeva KEKi töötajate kokkutulek. 9. ja 10. aprillil on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis.

Jõgeva vald
Sel nädalal on Laiuse lasteaias keskkonnanädal “Lopega looduses”. Toimub matk loodusrajal. Täna kell 11 on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 6. aprillil kell 15 on valla arengukava kõikide töörühmade üldkoosolek valla saalis. Neljapäeval, 7. aprillil on Siimustis kolme lasteaia laulu- ja luulepäev. Laiuse koolis on külas nukuteater Must ja Valge etendusega “Minu sünnipäev”. Kell 14 algab Laiuse koolis maakondlik Juhan ja Jakob Liivi luulevõistlus. 11. ja 12. aprillil on lahtiste uste päevad Kurista lasteaia Karukell Vaimastvere rühmas.

Maavalitsus
Täna kell 10
algab Mustvee lasteaias Mustvee piirkonna lasteaedade näitemängupäev. Kell 10.30 kohtub maavanem Eesti koolide ühenduse veteranidega. Kell 14 algab maavalitsuses maakonna tervisefoorum “Hea tervis”. Kell 16 algab Mustvees võrkpallivõistlus, kus maavalitsuse võistkond kohtub Mustvee koolide võistkondadega. Kolmapäeval, 6. aprillil kell 9 on maavanema kabinetis Jõgevamaa Arengukonverentsi teemaline nõupidamine. Kell 11 algab maavalitsuses lastekaitsetöötajate ümarlaud. Kell 13 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis kirjanduskonverents. Kell 14 on Kuremaal maakonna turismivaldkonna arendamise teemaline nõupidamine. Neljapäeval, 7. aprillil kell 11 peab sotsiaaltöö peaspetsialist Aime Meltsas Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas reuma- ja radikuliidihaigete ühingule loengu hooldajatoetuse muutustest. Maavanem osaleb Tallinnas Via Hanseatica nõupidamisel. Kell 12 algab maavalitsuses alaealiste komisjoni istung. Maavalitsuse töötajad külastavad Tabivere valda, kus tutvuvad sealsete ettevõtete ja haridusasutustega. Laupäeval, 9. aprillil kell 11 antakse Palamusel üle O. Lutsu huumoripreemia.

Kasepää vald
Neljapäeval, 7. aprillil kell 14
on Kasepää rahvamajas keskkonna alane teabepäev “Keskkond, kus me elame”.

Mustvee linn
Täna kell 10
on linnavolikogu istung. Kell 16 algab võrkpallivõistlus. Kohtuvad maavalitsuse ning Mustvee koolide võistkonnad.

Pajusi vald
Pisisaare koolis on käsil tüdrukutenädal, mis jätkub ka järgmisel nädalal. Esmaspäeval, 11. aprillil kell 9 tulevad Pisisaare kooli kontserti andma Põltsamaa muusikakooli õpilased.

Pala vald
Laupäeval, 9. aprillil kell 14.30
on Alatskivi Kunstide Kooli 15. aastapäeva kontsert kohaliku keskkooli saalis.

Puurmani vald
Reedel, 8. aprillil
peab Puurmani spordi- ja kultuurimajas aastakoosolekut üle-eestiline hobusekasvatajate selts. Vallavanem ja Puurmani ning Saduküla kooli direktor osalevad samal päeval Roosna-Allikul mõisakoolide infopäeval. Laupäeval, 9. aprillil kell 21 on kultuurimajas peoõhtu ansambliga Mini-Jeti.

Põltsamaa linn
Täna kell 9
on kultuurikeskuses haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Kell 14.30 on Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökoolis ettevõtluspäeva nõupidamine. Kolmapäeval, 6. aprillil kell 9 on kultuurikeskuses spordikooli hoolekogu koosolek ning kell 10 spordinõukogu istung. Laupäeval, 9. aprillil kell 18.30 algab kultuurikeskuses noortebändide festival Rock-Insult 2005. Kultuurikeskuse galeriis on kuni 15. aprillini avatud näitus ringide tegevusest.

Põltsamaa vald
Täna
külastab Lustivere Külaselts Riigikogu ja Tallinna Botaanikaaeda. Kolmapäeval, 6. aprillil kell 14 on vallavolikogu maakomisjoni koosolek vallavalitsuse saalis. Reedel, 8. aprillil on Lustivere koolis perepäev, kus lapsevanemad esinevad koos lastega. Adavere lasteaias Naksitrallid on Kingpoole tervisehommik “Mina ja minu tervis”.

Saare vald
Sellest nädalast algab Voore Aktiviseerimiskeskuses Kasepää valla pikaajaliste töötute koolitus. Täna on MTÜ Jõgevamaa Aktiviseerimiskeskuse üldkoosolek.

Tabivere vald
Tabivere raamatukogus on võimalik lugeda Tabivere Gümnaasiumi õpilaste kirjutatud muinasjutte ja muinasjututöötlusi Hans Christian Anderseni loomingu põhjal. Kolmapäeval, 6. aprillil kella 12.30 – 14.30 on Tabivere perearstikeskuses doonoripäev. Pühapäeval, 10. aprillil kell 14 toimub Tabivere kapellitoas hooaja viimane pühapäeva pärastlõuna kapelliga.

Torma vald
Täna kell 10
osaleb Torma Lasteaed Linnutaja Mustvee piirkonna lasteaedade viiendatel näitemängupäevadel. Esmaspäeval, 11. aprillil on vallavalitsuse istung ning vallavolikogu eestseisuse koosolek. Vallas valmistutakse Soome sõprusvalla Oravaisi delegatsiooni külaskäiguks 15. aprillil.

blog comments powered by Disqus