Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 10.30 kohtub linnapea ASi Eraküte ja SA Jõgeva Haigla esindajatega. Arutatakse haigla kütte ja sooja veega varustamist. 23. ja 24. märtsil on võrkpallivõistlused ÄSSAD Jõgeva Cup 2005 Jõgeva Ühisgümnaasiumis, Jõgeva Gümnaasiumis ja spordikeskuses Virtus. Neljapäeval, 24. märtsil kell 14 on kultuurikeskuses linna pensionäride ühenduse aastakoosolek ja pidu. Kell 16 on linnavolikogu istung. Kell 18 on EELK Jõgeva kiriklas Suure neljapäeva jumalateenistus armulauaga. Reedel, 25. märtsil kell 11 on kiriklas suure reede jumalateenistus. 25. – 27. märtsini on muusikakooli vaskpuhkpillide õpilased Nõmme pasunapäevadel. Laupäeval, 26. märtsil kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas H. C. Andersenil”. Pühapäeval, 27. märtsil kell 11 on EELK Jõgeva kiriklas esimese ülestõusmispüha jumalateenistus.

Jõgeva vald

Laiuse, Kuremaa ja Kurista lasteaias tähistatakse sel nädalal kevadpühi. 22. ja 23. märtsil on Laiuse õletoas kasetohu päevad. Täna kell 10 on ASi Kuremaa ENVEKO nõukogu koosolek. Kolmapäeval, 23. märtsil kell 13 on arengukava juhtimise töögrupi koosolek. Neljapäeval, 24. märtsil on Laiuse lasteaias Kukepere kevadpidu. Kell 14.30 on vallamaja saalis valla MTÜde ümarlaud. Pühapäeval, 27. märtsil päikeseloojangu ajal algab Jõgeva aleviku vanas laboratooriumis luule- ja muusikaõhtu “Lindude loits”. Esmaspäeval, 28. märtsil on Kuremaa algkoolis jänestepäev.

Maavalitsus

Täna kell 9 osaleb maavanem Jõgeva arengukonverentsi teemalisel nõupidamisel. Alushariduse peaspetsialist osaleb andmekaitsekoolitusel Jõgeva vallavalitsuses. Kolmapäeval, 23. märtsil viibib rahvakultuuri peaspetsialist seoses mentorite projektiga Tallinnas rahvakultuuri keskuses. Neljapäeval, 24. märtsil kell 10 kohtub maavanem Mustvees F. Luniniga.

Mustvee linn

Neljapäeval, 24. märtsil kell 17 on jumalateenistus armulauaga EELK Mustvee kirikus. Reedel, 25. märtsil kell 10 on Mustvee muusikakooli saalis Betaania koguduse jumalateenistus. Kell 10.30 on suure reede jumalateenistus EELK Mustvee kirikus. Pühapäeval, 27. märtsil kell 8.15 on esimese ülestõusmispüha jumalateenistus EELK Mustvee kirikus ning kell 10 on Betaania koguduse jumalateenistus kultuurikeskuses. Esmaspäeval, 28. märtsil kell 17 on teise ülestõusmispüha jumalateenistus EELK Mustvee kirikus.

Palamuse vald

22. ja 23. märtsil kell 12 on kunstipäevad lastele Luua klubis. Neljapäeval, 24. märtsil kell 19 on EELK Palamuse kirikus Suure Neljapäeva õhtupalvus. Reedel, 25. märtsil kell 17 on Palamuse kirikus Suure Reede jumalateenistus. Pühapäeval, 27. märtsil kell 11 on esimese ülestõusmispüha jumalateenistus.

Puurmani vald

Neljapäeval, 24. märtsil kell 14 on vallavolikogu istung. Kell 21 Puurmani spordi- ja kultuurimajas kevadpühade peoõhtu ansambliga Boomer.

Põltsamaa linn

Täna kell 10.30 on kultuurikeskuses maakonna muusikaõpetajate nõupidamine. Kolmapäeval, 23. märtsil kell 10 on kultuurikeskuses kultuurikogu istung. Kell 15 on kultuurikeskuses Jututuba. Kell 19 annab samas etenduse “Reispass” Pärnu teater Endla. Neljapäeval, 24. märtsil kell 18 on EELK Põltsamaa kirikus suure neljapäeva jumalateenistus. Reedel, 25. märtsil kell 11 ja kell 18 on suure reede jumalateenistused. Kell 13 on mälestushetked represseeritute mälestuskivi juures. Laupäeval, 26. märtsil kell 11 on Põltsamaa veini turniir brid?is paaridele Pajusi rahvamajas. Pühapäeval, 27. märtsil kell 7, 11 ja 15 on esimese ülestõusmispüha jumalateenistused EELK Põltsamaa kirikus. Kell 15 on pidulik pärastlõuna kultuurikeskuses “Inge Peters – 20 aastat Leelo dirigent”. Kultuurikeskuse galeriis on kuni pühapäevani üleval Maie Luha maalinäitus “Meenutused”.

Saare vald

Neljapäeval, 24. märtsil kell 11 on represseeritute kokkusaamine Saarel. Järgnevad teelaud ja vestlused.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 24. märtsil tähistab Maarja kool oma 325. aastapäeva. Kell 16 on aktus ning kell 18 algab meelelahutuslik osa.

Torma vald

Täna on Torma lasteaias Linnutaja projekti “Sportlik-kultuuriline koolivaheaeg” raames joonistus- ja meisterdamispäev “Torma valla laste lemmikud”. Kolmapäeval, 23. märtsil lähevad Torma kooli lapsed Kuremaa ujulasse. Lasteaias Linnutaja on muusikapäev. Neljapäeval, 24. märtsil tähistatakse lasteaia rühmades kevadpühi.

blog comments powered by Disqus