Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Lasteaias Karikakar on tüdrukute nädal. Jõgeva Ühisgümnaasiumis peetakse rahvamuusikanädalat. Täna kell 10.50 on Jõgeva Gümnaasiumis ansambli Improloo kontsert “Unikaalsus. Improvisatsioon”. Kell 11.50 ja 12.55 annavad kontserdi kultuurikeskuse laulustuudiod. Spordikeskuse Virtus fuajees ja koridorides avatakse Jõgeva Kunstikooli kunstiringi ja 0-kursuse õpilaste ühisnäitus. Kolmapäeval, 9. märtsil kell 9 annab lasteteater Trumm lasteaias Karikakar etenduse “Korras nagu Norras?. Kell 12 on sama etendus Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 13 on Jõgeva muusikakooli õpilaste kontsert Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Kell 15.15 on lasteteatri Trumm etendus “Korras nagu Norras” lasteaias Rohutirts. Kell 12.55 ja 13.50 toimub Jõgeva Gümnaasiumis Ivo Linna ja Antti Kammiste kontsert “Muinasjutt Sinilinnust”. Neljapäeval, 10. märtsil on kultuurikeskuses Jõgevamaa III noortekirjanduse konverents “Elu vägivallata” VII – X klassidele. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on külas teater. Mängitakse etendust “Vanapagana naisevõtt” I -V klassidele. Kell 10 on SA Jõgeva Haigla nõukogu koosolek. Kell 11.50 on Jõgeva Gümnaasiumis Tõnis Mägi kontsert “Moodsad trubaduurid”. Kell 13.50 annab kontserdi “Maarjamaa laulud” ansambel Hüüd&Hääl. Reedel, 11. märtsil kell 8, 8.55, 9.50 ja 10.50 esineb Jõgeva Gümnaasiumis Ingrid Orgulase laulu- ja mängukool. Kell 11.50 esineb samas Prantsuse jazztrio La Campagnie des Musiques a ouir. Kell 18 esinevad noortebändid Slide Fifty ja Ursula. Kell 19 on kultuurikeskuses Rakvere teatri kordusetendus “Täismäng”. Samal ajal on EELK Jõgeva kiriklas Tallinna Gospelkoori kontsert. Kõlab afro-ameerika muusika: spirituaalid ja saateansambliga gospel. Soleerib Ewert Sundja. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on paroodiaõhtu. Laupäeval, 12. märtsil on Tartus Tartu regiooni muusikakoolide puhkpilliõpilaste konkurss, milles osalevad ka Jõgeva muusikakooli õpilased. Kell 19.30 on kultuurikeskuses Stiili tantsusalong. Pühapäeval, 13. märtsil kell 10 tulevad kultuurikeskusse lauluproovile Jõgeva Poistekoor ja Noorte Meeskoor. 12. ja 13. märtsil on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis.

Jõgeva vald

7. – 11. märtsini on tüdrukute nädal Laiuse lasteaias. Täna on lasteaias aga näitemängupäev ning lavastuse “Memme musi” esietendus lasteaiatädidele. Kurista lasteaias on täna tüdrukutepäev. Reedel, 11. märtsil on Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordipäev “Uju terviseks” Kuremaa ujulas. Laupäeval, 12. märtsil kell 11 algab Jõgeva Sordiaretuse Instituudi saalis seminar mahepõllumajandusest aiapidajatele ja mahetalunikele. Esmaspäeval, 14. märtsil tähistatakse emakeelepäeva Laiuse ja Kurista lasteaias ja lugemise päeva Kuremaa Lasteaed-Algkoolis. Jõgeva aleviku kultuuriseltsis Vanaveski korraldatakse laste viktoriin “Küsimusi emakeelest”.

Maavalitsus

7. – 11. märtsini viibivad maakonnas Järvenpää esindajad Soomest. Täna kell 14 korraldatakse maavalitsuses ümarlaud, kus arutatakse Siimusti lastekodu laiendamist ja uue peremaja rajamist. Kell 15 on maavalitsuses maakonna koolijuhtide nõupidamine. Kolmapäeval, 9. märtsil kell 14 on Kuremaa ujulas rehabilitatsiooni ja taastusravi alane ümarlaud. 9. ja 10. märtsil viibivad maavalitsuse esindajad Soomes Järvenpääl koostöövõimaluste asjus kokkuleppeid sõlmimas. Neljapäeval, 10. märtsil kell 10 on maavalitsuses alaealiste komisjonide liikmete ja lastekaitsetöötajate ühiskoolitus. Jõgeva Haigla nõukogu koosolek. Kell 11 korraldatakse maavalitsuses ümarlaud, kus arutatakse tervet maakonda katva internetivõrgu rajamist.

Mustvee linn

Täna kell 14 on kultuurikeskuse õues vene vastlate tähistamise üritus “Talvised ahvatlused”. Kell 18 tähistatakse kultuurikeskuses naistepäeva, toimub kontsert. Neljapäeval, 10. märtsil kell 11 algab kultuurikeskuses köögiviljakasvatajate õppepäev. Esmaspäeval, 14. märtsil tähistatakse Mustvee Gümnaasiumis emakeelepäeva. Mustvee raamatukogus on 10. – 17. märtsini väljas naisteklubi näitus “Peipsist leitud annid”.

Pala vald

Täna on Pala koolis tüdrukute päev. Kell 8.50 õpitakse soenguid ja meiki tegema. Kell 12 on algklasside disko. Kolmapäeval, 9. märtsil on Pala kultuurimajas memme-taadi naistepäevapidu. Reedel, 11. märtsil on Pala kultuurimajas naistepäevapidu. Laupäeval, 12. märtsil kell 10 algab Pala kooli võimlas vastlapäevaturniir korvpallis meestele.

Palamuse vald

Reedel, 11. märtsil kell 11 on Luua klubis lastehommik. Kell 12 toimub Kaarepere rahvamajas eakate õdus õhtupoolik.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 9. märtsil kell 17 on Saduküla koolis pisipiiga valimised. Reedel, 11. märtsil kell 21 algab Puurmani kultuurimajas peoõhtu ansambliga Bernhard.

Põltsamaa linn

Täna kohtuvad Põltsamaa linnapea ja Eesti Energia Rohelise Energia esindaja, et rääkida kalatrepi ehitamisest. Kell 15 on ettevõtluspäeva arutelu Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökoolis, kohtuvad 4P juhid. Kolmapäeval, 9. märtsil kell 9 on kultuurikeskuses linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Kell 15 on kultuurikeskuses 10. ja 11. juuni ürituste (võimla avamine, maakonna suvemängud, veinipäev) ning linna 79. sünnipäeva tähistamisega seotud ürituste korraldamise arutelu. Reedel, 11. märtsil kell 13 on Kalda tn 6 maja müügi enampakkumine kultuurikeskuses. Laupäeval, 12. märtsil kell 11 algab spordikoolis Voore, Jõgeva ja Põltsamaa piirkonna veteranide turniir võrkpallis. Kultuurikeskuse galeriis on kuni 27. märtsini väljas Maie Luha maalinäitus “Meenutused”.

Saare vald

Voorel Jõgevamaa Omavalitsuste Aktiviseerimiskeskuses algas eile Tabivere valla pikaajaliste töötute toimetulekukoolitus. Alates sellest nädalast on aktiviseerimiskeskuses avatud näitus maakonda tutvustavatest piltidest. Laupäeval, 12. märtsil kell 20 on Saare rahvamajas naistepäeva tantsuõhtu.

Tabivere vald

Tabivere Gümnaasiumis on tüdrukute nädal. Kolmapäeval, 9. märtsil on printsessipäev. Maarja koolis õpib sellel nädalal 16 õpilast Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumist. Täna on tüdrukutel külas kosmeetik. Kell 14 algab Maarja koolis TAMMARSÕM. Laupäeval, 12. märtsil kell 19 on Maarja rahvamajas memme-taadi klubi õhtu koos Tabivere memmede laulu-, mängu- ja tantsurühmaga ning kapelliga. Maarja näiteringilt “Pula-Peetri testament”. Pühapäeval, 13. märtsil kell 14 on Tabivere kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga. Oodata on külalist.

Torma vald

Täna läheb Torma kooli pere Tartusse vaatama Vanemuise etendust “West Side Story”. Neljapäeval, 10. märtsil on Torma koolis keelepäev ning esmaspäeval, 14. märtsil peetakse koolis emakeelepäeva.

blog comments powered by Disqus