Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 19 on kultuurikeskuses Eesti Vabariigi 87. aastapäevale pühendatud pidulik õhtu. Kolmapäeval, 23. veebruaril kell 16 on muusikakoolis vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert eesti muusikast. Esinevad muusikakooli õpilased. Kell 18 on vabariigi aastapäevale pühendatud aktus-kontsert kultuurikeskuses. Sõna saavad linna ja Kaitseliidu juhid, kontserdil esinevad Pille Lill ja Marko Matvere ning Tallinna saksofonikvartett. Neljapäeval, 24. veebruaril kell 11 on iseseisvuspäeva jumalateenistus EELK Jõgeva koguduse kiriklas. Pühapäeval, 27. veebruaril toimub poistekooride laulupäev kultuurikeskuses. Kell 16 on Alo Mattiiseni muusikapäevade raames “Vocal six” Vanemuise kontserdimajas. Esmaspäeval, 28. veebruaril kell 11.50 ja 12.55 on Alo Mattiiseni muusikapäevade raames Jõgeva Gümnaasiumi saalis Ülenurme laulustuudio kontsert.

Jõgeva vald

Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Kell 16.30 algab Vaimastvere Avatud Noortekeskuses poistepäev. Kell 17 korraldab kultuuriselts Vanaveski Jõgeva alevikus mälumängu Eesti Vabariigi teemal. 25. ja 26. veebruaril arutavad valla noortekogu liikmed Linnuse talus valla noorsootöö arengukava. Laupäeval, 26. veebruaril kell 12 korraldab kultuuriselts Vanaveski Jõgeva alevikus kunstipäeva suurtele ja väikestele. Esmaspäeval, 28. veebruaril kell 13 on Laiusel maakonna naismehhanisaatorite kokkutulek.

Maavalitsus

Täna kell 11 on maavalitsuses nõupidamine Jõgevamaa bussikeskuse teemal. Kell 12 algab maavalitsuses Jõgevamaa Arengukonverentsi teemaline nõupidamine. Kell 14.30 koguneb maavalitsuses tervisenõukogu. Kell 15 algab maavalitsuses maakonna WiFi-võrgu rajamise nõupidamine. 22. ja 25. veebruaril teostavad haridus- ja kultuuriosakonna töötajad järelvalvet Palamuse Gümnaasiumis. Kolmapäeval, 23. veebruaril osaleb maavanem vabariigi aastapäeva aktusel Laiuse ja Lustivere koolis ning Viljandi maavanema korraldataval vastuvõtul. Majandusarengu osakonna juhataja viibib Valgas Via Hanseatica töörühma koosolekul. Neljapäeval, 24. veebruaril kell 18 osaleb maavanem vabariigi presidendi aastapäevavastuvõtul. Reedel, 25. veebruaril kell 12 on maavalitsuses Kesk-Peipsi sadama teemaline nõupidamine.

Mustvee linn

Mustvee Gümnaasiumis on ajaloo ainenädal. Kolmapäeval, 23. veebruaril on aastapäevaaktus Mustvee Gümnaasiumis. Neljapäeval, 24. veebruaril kell 7.30 algab kultuurikeskuse lipuväljakul pidulik lipuheiskamise tseremoonia. Kell 11 toimub kontsert-jumalateenistus EELK Mustvee kirikus. Kell 17 on kultuurikeskuses linnapea ja linnavolikogu esimehe aastapäevavastuvõtt koos meelelahutusprogrammiga.

Pala vald

Kolmapäeval, 23. veebruaril kell 19 on vabariigi aastapäeva kontsert Pala kultuurimajas. Reedel, 25. veebruaril kell 15 on vallavolikogu istung vallamajas. Päevakorras on valla 2005. aasta eelarve esimene lugemine.

Palamuse vald

Neljapäeval, 24. veebruaril kell 13 on Kaarepere rahvamajas vabariigi aastapäeva tähistamiseks kontsert-aktus. Reedel, 25. veebruaril kell 19 on Kaarepere rahvamajas disko. 26. ja 27. veebruaril korraldatakse Palamuse rahvamajas maakonna näitemängujuhtide koolitus.

Puurmani vald

Täna on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Neljapäeval, 24. veebruaril kell 8 on vabariigi aastapäeva tähistamiseks pidulik lipuheiskamine vallamaja juures. Laulab Puurmani laulukoor. Kell 11 asetatakse lilli Kursi vabadussõja ausamba juurde. Reedel, 25. veebruaril kell 21 on peoõhtu Puurmani kultuurimajas koos Siiri Kännu ansambliga.

Põltsamaa vald

Täna kell 13 on vallavolikogu istung. Kolmapäeval, 23. veebruaril kell 19 korraldavad Põltsamaa linnavalitsus ja vallavalitsus Põltsamaa kultuurikeskuses piduliku õhtu vabariigi aastapäeva puhul. Reedel, 25. veebruaril on Adavere koolis projektipäev. Külas on iluuisutamistreener, sumotreener, lilleseadeõpetaja jt. Avatud on relvatuba ja sepikoja töötuba. Adavere mõisasaalis on tantsuõhtu täiskasvanutele.

Saare vald

Sel nädalal jätkub Saare valla pikaajaliste töötute toimetulekukoolitus. Kolmapäeval, 23. veebruaril kell 12 on Voore kooli aulas vabariigi aastapäevale pühendatud aktus-kontsert. Kavas on vallavanema ja kooli direktori tervituskõne. Esinevad Voore kooli õpilased. Kell 13 annab kontserdi Virumaa koolinoorte ansambel Sheikid. Rahvast toovad kohale valla bussid. Esmaspäeval, 28. veebruaril on vallavolikogu istung.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Tabivere Gümnaasiumis on tublide õppurite vanemate austamisõhtu. Kolmapäeval, 23. veebruaril kell 11 on aastapäevakontsert Tabivere lasteaia saalis. Kell 19 on aastapäevakontsert Maarja rahvamajas. Neljapäeval, 24. veebruaril kell 10 on pärgade ja lillede asetamine Vabadussõjas langenute mälestussammaste juurde Äksis ja Maarjas. Kell 11 avatakse vallamuuseumis temaatiline näitus. Esineb Tabivere lastekapell. Pakutakse traditsioonilist sõdurisuppi.

Torma vald

Kolmapäeval, 23. veebruaril on Torma rahvamajas vabariigi aastapäeva aktus Torma ja Sadala kooli õpilastele. Reedel, 25. veebruaril kell 19 on Torma rahvamajas vabariigi aastapäeva kontsert-õhtu. Antakse kätte valla auraha. Esineb Tartu Akadeemiline Meeskoor Alo Ritsingu juhatusel. Tantsuks ansambel Winter, solist Vello Mäeots.

blog comments powered by Disqus