Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 10
on linnavalitsuses Põltsamaa ja Jõgeva linnavalitsuste nõupidamine hariduse teemal. Kell 15.30 korraldavad linnavolikogu esimees ja linnapea tänuvastuvõtu linna perearstidele. Kolmapäeval, 16. veebruaril kell 11 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus lastele “Mõmmi ja aabits”. Kell 14 on linnavalitsuse saalis Betti Alveri muuseumi koosolek. Kell 16 on linnavolikogu istung. Kell 19 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Lollid”. 16. – 18. veebruarini on Jõgeva Ühisgümnaasiumis Osavaim Poiss 2005 valimine. Neljapäeval, 17. veebruaril kell 14 on kultuurikeskuses Koolitantsu festivali maakondlik voor ning maakonna tantsufestival. Reedel, 18. veebruaril kell 17 avatakse kultuurikeskuses raamatuköitekunsti näitus Assisi Franciscuse “Päikeselaul”. Osaleb naiskoor “Emajõe laulikud”. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on üritus “Õhtu sõbraga” ning Jõgeva Gümnaasiumis korraldatakse kell 19 salongiõhtu-mälumäng. Laupäeval, 19. veebruaril kell 10 on Laiuse mäel meelelahutusüritus “Talverõõm”, omatehtud või tuunitud kelkude võistlus. Kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. 19. ja 20. veebruaril peetakse spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlusi saalihokis.

Jõgeva vald
Täna kell 17
on tüdrukute päev Vaimastvere Avatud Noortekeskuses. Kolmapäeval, 16. veebruaril kell 13 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Kell 14.30 on SA Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskuse ning Kuremaa ujula nõukogu laiendatud koosolek. Kell 15 on valla parimate sportlaste autasustamine Vaimastvere koolis. Neljapäeval, 17. veebruaril kell 14 on vallavolikogu istung. Laiuse koolis on samal ajal aktiivloeng noortelt noortele. Reedel, 18. veebruaril kell 19 on Kuremaa lossis pidulik vastuvõtt vabariigi aastapäeva puhul (kutsetega).

Maavalitsus
Täna kell 10
on Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja juhatuse koosolek ja laiendatud üldkoosolek. Kell 14.30 koguneb Kuremaa lossis maakonna taastusravi ja rehabilitatsiooni arendamise töörühm. Kell 15.30 algab Jõgeva kultuurikeskuses Jõgeva linnapea tänuvastuvõtt linna perearstidele. Maavanem viibib 15. ja 16. veebruaril Ida-Virumaal maavanemate nõupidamisel. Kolmapäeval, 16. veebruaril kell 9 kohtub sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Lustivere hooldekodu asjus tervisekaitsetalituse ja hooldekodu omanikega. Kell 14.30 on Jõgeva vallavalitsuse saalis laste hoolekandekomisjoni istung. Tervishoiu peaspetsialist viibib 16. ja 17. veebruaril Tallinnas Tervise Arengu Instituudis haigekassa riigihanke “Kohalike omavalitsuste terviseedenduse arendamine” töögrupi koosolekul. Neljapäeval, 17. veebruaril kell 16 kohtub Jõgeva maavanem Lääne-Virumaa maavanemaga. Reedel, 18. veebruaril kell 10 kohtub maavanem Isamaaliidu erakonna esindajatega. Kell 19 osaleb maavanem Jõgeva vallavolikogu esimehe ja vallavanema vabariigi aastapäeva vastuvõtul Kuremaa lossis. Laupäeval, 19. veebruaril kell 19 on Jõgeva kultuurikeskuses maavanema vabariigi aastapäeva vastuvõtt.

Pala vald
Kolmapäeval, 16. veebruaril
on Pala koolis klassijuhatajate koolitus kutsesuunitlusest, mille viib läbi psühholoog Ruth Kindlam. Reedel, 18. veebruaril on Pala koolis võõrkeeltepäev. Laupäeval, 19. veebruaril on Palal Peipsi talimängud, kuhu on registreerunud Alatskivi, Mikitamäe, Pala, Räpina ja Vara valla võistkonnad. Kell 20 on Pala kultuurimajas talvine õllepidu “Pala kann 2005”. Salong-teatri estraadikava “Päevapiltnik”. Tantsib naisrühm Rose Garden. Tantsuks mängib ansambel Igatahes.

Puurmani vald
Täna kell 16
on Puurmani Keskkooli hoolekogu koosolek. Kolmapäeval, 16. veebruaril on Puurmani Keskkoolis loeng-kontsert “Aastaajad”. Esineb pianist Diana Liiv. Neljapäeval, 17. veebruaril on Puurmani Keskkoolis algklasside sõbrapäevapidu koos Saduküla kooli algklassidega. Reedel, 18. veebruaril on Puurmani kultuurimajas disko.

Põltsamaa linn
Täna kell 10
algab politseikadettide õppepäev. Kolmapäeval, 16. veebruaril kell 16.30 esineb muusikakoolis viiuldaja Mirjam Kerem Tallinnast.

Põltsamaa vald
Lustivere koolis on inglise keele nädal. Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 13.30 on Adavere lasteaias Naksitrallid pedagoogilise nõukogu koosolek. Kell 18 tuleb kokku Adavere Mõisakoda. Kolmapäeval, 16. veebruaril arutatakse Lustivere hooldekodu probleeme koos tervisekaitseametiga. Neljapäeval, 17. veebruaril on piirkondlikud suusavõistlused Kuningamäel.

Saare vald
Eile algas Voore aktiviseerimiskeskuses koolitus Torma valla pikaajalistele töötutele. Alates sellest nädalast on avatud Jõgevamaa Omavalitsuste Aktiviseerimiskeskuse kohvik kõigile külastajatele. Neljapäeval, 17. veebruaril korraldab Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus aktiviseerimiskeskuses Via Hanseaticaga seotud arengupäeva omavalitsustele. Töötute tugiisikutele peetakse töötute programmi koolitust. Reedel, 18. veebruaril algab toimetulekukoolitus Saare valla pikaajalistele töötutele. Aktiviseerimiskeskuse töötajad osalevad turismimessil Tallinnas. Aktiviseerimiskeskuses on reedel noortedisko.

Tabivere vald
Reedel, 18. veebruaril kell 12
on Tabivere kapellitoas klubi Lumeroos koosviibimine. Tabivere Gümnaasiumis on lastevanemate koosolek. Maarja segakoor sõidab külla sõpradele Koeru. Tabivere Gümnaasiumis on disko.

Torma vald
Kolmapäeval, 16. veebruaril kell 11
on Torma rahvamajas puuetega inimeste infotund.

blog comments powered by Disqus