Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 10 on lasteaia Rohutirts 6-7-aastaste laste veemängude päev Kuremaa ujulas. Kell 16 on linnavalitsuse saalis linna noortenõukogu asutamiskoosolek. Kolmapäeval, 2. veebruaril kell 17 on muusikakoolis kontsert “Barokk ja bluus”, mille korraldab Eesti Kontsert. Mängivad Neeme Punder (flööt), Risto Laur (klaver), Mati Lukk (kontrabass), Vambola Krigul (löökpillid). Neljapäeval, 3. veebruaril kell 15 on SA Betti Alveri Fond nõukogu koosolek. Arutatakse Betti Alveri muuseumi ruumilahendust ja sisustamist, Betti Alveri 100. sünniaastapäeva tähistamist jne. Reedel, 4. veebruaril kell 10 algab Jõgeva Gümnaasiumis õpilasetlejate maakondlik konkurss. Linnavalitsuse saalis on samal ajal jäätmehoolduseeskirja alane koosolek. Kell 17 on kultuurikeskuses laulusolistide konkurss. Laupäeval, 5. veebruaril on spordikeskuses Willem Cup võrkpallis. Pühapäeval, 6. veebruaril on spordikeskuses Virtus Põltsamaa Cup jalgpallis. Esmaspäeval, 7. veebruaril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Sel nädalal on Laiuse lasteaias nädala teema “Kui juhtub õnnetus…”. Juttu tuleb tuletõrjest, politseist ja arstiabist. Laiuse koolis on algklasside poistenädal. Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Kell 17 peab Maire Püss Siimusti Avatud Noortekeskuses loengu koolikohustuse täitmisest, koolikiusamisest ja suhtlemisest vanematega. Kolmapäeval, 2. veebruaril kell 10.30 on Siimusti raamatukogus valla raamatukogutöötajate seminar. Kell 16 tähistatakse Vaimastvere Avatud Noortekeskuses küünlapäeva, tuleb üllatuskülaline. Laiuse lasteaia lapsed külastavad perearsti kabinetti. Laupäeval, 5. veebruaril kell 12 on valla vastlapäeva tähistamine Kassinurme mägedes. Siimusti noored lähevad esinema Põltsamaa noortele.

Maavalitsus

Täna osaleb maavanem Aivar Kokk siseministeeriumis maavanemate nõupidamisel. Maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna töötajad teevad 1. – 3. veebruarini järelvalvet Põltsamaa Ühisgümnaasiumis. Kolmapäeval, 2. veebruaril kell 10 algab Torma rahvamajas Paul Ariste mälestuskonverents, millel osaleb ka maavanem. Kell 10 korraldatakse maavalitsuses sotsiaaltöötajate ümarlaud. Neljapäeval, 3. veebruaril kell 14 on sotsiaalministeeriumis HIV-strateegia väljatöötamise ümarlaud, millest võtab osa ka maavalitsuse tervishoiu peaspetsialist Eha Anslan. Reedel, 4. veebruaril kell 10 on maavalitsuse saalis Kesk-Peipsi sadama teemaline nõupidamine. Kell 14 kogunevad maavalitsuse saali maakonna nais- ja segarahvatantsurühmade juhendajad, et arutada Jõgevamaa tantsublokki Peipsi-äärsete maakondade laulu- ja tantsupeol. Samal päeval tutvustatakse sotsiaalministeeriumis hooldusravi arengukava ning arutatakse perearstiabi korraldust maakonnas. Nõupidamisest võtavad osa ka maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna töötajad.

Mustvee linn

Mustvee Gümnaasiumis on Miku-Manni nädal.

Pajusi vald

Pisisaare koolis on sellel nädalal matemaatikanädal. Alates kolmapäevast on avatud nuputamise ja arvutamise töökojad, kus on võimalik oma oskusi treenida.

Pala vald

2. ja 3. veebruaril on Pala koolis taliolümpiamängud. Reedel, 4. veebruaril tuleb seksuoloog Pala kooli VII-IX klassi poistele loengut pidama.

Palamuse vald

Neljapäeval, 3. veebruaril on Palamuse rahval teatri ühiskülastus. Minnakse vaatama Vanemuise etendust “Vladimiri väljak”.

Põltsamaa linn

Laupäeval, 5. veebruaril kell 19 korraldab Põltsamaa Lions-klubi kultuurikeskuses tuluõhtu.

Tabivere vald

Laupäeval, 5. veebruaril kell 10 on Tabivere Gümnaasiumis valla talispordipäev. Kavas on suusatamine, reesõit, meeste ja naiste paarisvõrkpall, meeste paariskorvpall, lauatennis, kabe, male.

Torma vald

Kolmapäeval, 2. veebruaril kell 10 algab Torma rahvamajas akadeemik Paul Ariste 100. sünniaastapäevale pühendatud mälestuskonverents. Ettekandeid peavad dotsendid Tõnu Seilenthal, Heinike Heinsoo, Klara Vavra, professor Mihail Mosin, protodiakon Mihhail Atamanov, TÜ doktorant Nikolai Kuznetsov, kodu-uurija Toivo Õunapuu. Kontserdi annavad Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased.

blog comments powered by Disqus