Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 14 arutatakse linnavalitsuse saalis linna jäätmehoolduseeskirja projekti. Kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 9 on lasteaias Rohutirts etendus “Doktor tuleb külla”. Abilinnapea ja linnaarhitekt viibivad Haapsalus seminaril “Eesti raudteearhitektuur”. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 16 on linnavolikogu istung. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on karaoke-õhtu. Reedel, 28. jaanuaril kell 11 külastab linnavalitsust sotsiaalministeeriumi esindaja. Kell 14 algab kultuurikeskuses loengutsükkel “Ära iial raputa last”. Samal ajal algab linnavalitsuse saalis Betti Alveri maja puudutav koosolek. Laupäeval, 29. jaanuaril avatakse kultuurikeskuses Ants Paju näitus “Skulptuurid Sõpruse pargis”, mis jääb avatuks 15. veebruarini. Jõgeva meeskoor Mehis läheb esinema Elvasse. 29. ja 30. jaanuaril on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis.

Jõgeva vald

Sel nädalal on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis tervisenädal “Traumade ennetamine ja esmaabi”. Laiuse lasteaias on lahtiste uste päevad. 25. ja 26. jaanuaril osaleb vallavalitsuse sotsiaaltöö spetsialist Soomes seminaril “Sotsiaalsed ettevõtted”. Kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 12 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Kell 14 on vallamajas valla seltside ja MTÜde ümarlaud. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 15 on vallavolikogu istung. Reedel, 28. jaanuaril on Vaimastvere koolis stiilipäev.

Maavalitsus

Täna kohtuvad maavanem ja maavalitsuse sotsiaal- ning tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa sotsiaalministriga, arutamaks Võisiku edaspidist investeeringutekava. Maavanem viibib siseministeeriumis maavanemate nõupidamisel. Haridus- ja kultuuriosakond teeb järelvalvet Vaimastvere koolis. Kolmapäeval, 26. jaanuaril külastab Jõgevamaad Soome suursaatkonna delegatsioon. Haridus- ja kultuuriosakond teeb järelvalvet Voore koolis. Tervishoiuosakonna peaspetsialist Eha Anslan võtab osa Tervise Arengu Instituudis korraldatavast südamestrateegia tulemuskaardi arutelust. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 10 tutvustab maavalitsuses oma tegemisi ühendus Jõgevamaa Kodukant. Kell 12 osaleb maavanem Voorel kalanduse seminaril. Kell 16 on spordikeskuses Virtus Jõgevamaa spordiliidu Kalju juhatuse koosolek. Tervishoiu peaspetsialist Eha Anslan viibib Valgamaal traumanõukogu lastelaagri “Kaitse end ja aita teist” tegevuskava kirjutamisel. Reedel, 28. jaanuaril kell 10 on maavalitsuses CAF töörühma nõupidamine. Kell 13 algab kultuurikeskuses loengutsükkel “Ära iialgi raputa last”. Kell 16 on sotsiaal- ja tervishoiuosakonnas usaldustelefonil 126 vastajate nõupidamine-supervisioon.

Mustvee linn

Mustvee lasteaias on talispordinädal. Neljapäeval, 27. jaanuaril on Mustvee Gümnaasiumis luuleõhtu vanemale astmele. Reedel, 28. jaanuaril kell 17 algab kultuurikeskuses noorte tantsufestival. Osalejad on nii Jõgevamaalt kui ka Kohtla-Järvelt ja Jõhvist.

Pajusi vald

Täna on vallavalitsuse istung. Nii Aidu Lasteaed-Algkooli kui ka Pisisaare kooli tulevad külla kaks klouni Tallinnast.

Pala vald

Kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 16 on vallavolikogu istung. Kui ilmaolud võimaldavad, peetakse 29. jaanuaril Palal traditsioonilist suusamaratoni.

Palamuse vald

Reedel, 28. jaanuaril kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere kokkusaamine. Kell 19 on Palamuse rahvamajas Rakvere teatri etendus “Tavalised inimesed”.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 26. jaanuaril on Puurmani Keskkoolis tervisepäev “Terves kehas terve vaim”.

Põltsamaa linn

Täna kell 14 on linnavolikogu istung. Kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 13 on kultuurikeskuses tervisepäev. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 16 on kultuurikeskuses aabitsapidu I klassi õpilastele. Reedel, 28. jaanuaril kell 19 on kultuurikeskuses noortebändide õhtu.

Põltsamaa vald

Täna kell 14 kohtuvad vallavalitsuse saalis vallavalitsuse ja ASi Maa ja Vesi esindajad, arutamaks Kamari paisjärve rekonstrueerimistöid. Lustivere kooli õpilased on ühine teatrikülastus Ugalasse vaatama etendust “Aarete saar”. Kell 18 on Adaveres Mõisakoda (Adavere mõisaseltsi koosolek), arutatakse Adavere arengukava. Kolmapäeval, 26. jaanuaril on Lustivere koolis lauatennise seeriavõistluse II etapp. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 14 on vallavolikogu majanduskomisjoni koosolek. Kell 18.30 on Lustivere kultuurimajas lastevanemate kokkusaamine, et rääkida aprillis kavas olevast perepäevast. Reedel, 28. jaanuaril on Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökoolis 3+3 keskkonnaseminar. Adavere kooli T.O.R.E. rühm osaleb Lustivere koolis korraldataval samanimelise rühma üritusel “Öö koolimajas”. 29. ja 30. jaanuaril osalevad valla põhikoolide õpilased Põltsamaa jõe XXIII talimängudel Imaveres.

Saare vald

Kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 15 on vallavolikogu istung. 25. ja 26. jaanuaril korraldatakse Soomes Kusti II projekti raames seminar “Sotsiaalsed ettevõtted”, milles osalevad Saare vallast Märt Jallakas, Helle Aunapuu ja Eda Arold. Neljapäeval, 27. jaanuaril kell 11 kohtuvad eakad Voore seltsimajas vallavanemaga. Kell 14 on aktiviseerimiskeskuse üldkoosolek.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung, kus tuleb esimesele lugemisele valla tänavuse aasta eelarve. Tabivere Gümnaasiumis peetakse Hansapanga Kooliliiga Jõgevamaa alagrupi võistlused võrkpallis poistele. Tabivere raamatukogus avatakse Maarja kooli fotoringi näitus. Reedel, 28. jaanuaril on Tabivere Gümnaasiumis Jõgevamaa koolinoorte E-vanuseklassi rahvastepallivõistlused. Maarja koolis korraldatakse klassidevaheline viktoriin “Tunne oma kodukanti”. Pühapäeval, 30. jaanuaril kell 14on kapellitoas pärastlõuna kapelliga.

Torma vald

Reedel, 28. jaanuaril on Torma koolis üritus “Pimedate ööde lood ja laulud”. 2. veebruaril kell 10 algab Torma rahvamajas akadeemik Paul Ariste 100. sünniaastapäevale pühendatud mälestuskonverents. Ettekandeid peavad dotsendid Tõnu Seilenthal, Heinike Heinsoo, professor Mihhail Mosin, dotsent Klara Vavra, protodiakon Mihhail Atamanov, TÜ doktorant Nikolai Kuznetsov, kodu-uurija Toivo Õunapuu jt. Kontserdi annavad Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased.

blog comments powered by Disqus