Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 5. jaanuaril pannakse kultuurikeskuses üles Jõgeva kunstikooli näitus, mis jääb välja nädala lõpuni. Neljapäeval, 6. jaanuaril kell 11 algab Reformierakonna päev Jõgevamaal. Jõgeva linna külastavad rahanduskomisjoni esimees Andres Lipstok ja maaelukomisjoni liige Rein Aidma. Samal ajal on linnavalitsuses Jõgeva ja Põltsamaa linna noorte kokkusaamine. 8. ja 9. jaanuaril peetakse spordikeskuses Virtus Eesti noorte meistrivõistlusi saalihokis. Esmaspäeval, 10. jaanuaril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Maavalitsus

Esmaspäeval, 10. jaanuaril kell 13 on maavalitsuse saalis nõupidamine, kus arutatakse tööstuspargi ja raudteeharu rajamist Painkülla.

Pala vald

Reedel, 7. jaanuaril kell 12 on vallavalitsuse teenistujate õppepäev.

Palamuse vald

Laupäeval, 8. jaanuaril kella 19 – 24 on Palamuse rahvamajas uusaastapidu “Oskan uskuda homsesse päeva…”. Esinevad H. Elleri nim Tartu Muusikakooli klarnetiansambel, segakoor So-Le-Mi-Jo Tartust, Sõna ja Tantsu tantsijad jne. Tantsuks mängib ansambel Günf.

Põltsamaa linn

Täna kell 18 on Põltsamaal kohtumine Riigikogu Eestimaa Rahvaliidu liikmete ja ministritega. Kolmapäeval, 5. jaanuaril kell 14 osaleb abilinnapea Tiit Kulu Paides toimuval Kesk-Eesti jäätmehoolduskeskuse üldkoosolekul. Neljapäeval, 6. jaanuaril kell 16 on linnavolikogu eestseisuse koosolek. Pühapäeval, 9. jaanuaril kell 12 on Põltsamaa lauluväljakul kuuskede saatmine Jõulumaale. 5. – 7. jaanuarini on kultuurikeskuses aeroobika- ja tantsupäevad.

Torma vald

Kolmapäeval, 5. jaanuaril sõidavad Sadala kooli I – VI klassi õpilased Tartusse Aura veeparki ja vaatama teatrietendust “Kratimäng”. Neljapäeval, 6. jaanuaril lähevad Sadala kooli VII ja VIII klassi õpilased Otepää suusakeskusse. Reedel, 7. jaanuaril on Sadalas spordipäev.

blog comments powered by Disqus