Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva kunstikoolis on 20. – 22. detsembrini jõulunädala üritused. 20. – 23. detsembrini on Jõgeva Ühisgümnaasiumis vaba mikrofon talve- ja jõululaulude laulmiseks ning luuletuste lugemiseks. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 11 on jõulupidu Jõgeva Täiskasvanute Keskkoolis. Kell 15 on linnavalitsuse saalis linnapea ja linnavolikogu esimehe vastuvõtt 1938. aasta klubi liikmetele. Kell 18 on IX – XII klasside jõulupidu Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Neljapäeval, 23. detsembril peetakse jõuluhommikuid Jõgeva Ühisgümnaasiumis ja Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 16 on linnavolikogu istung. Reedel, 24. detsembril kell 13.30 väljub kultuurikeskuse eest buss Laiuse kalmistule ning kell 15 Siimusti kalmistule. Kell 17 on jõululaupäeva jumalateenistus EELK Jõgeva koguduse kiriklas. Laupäeval, 25. detsembril kell 11 on esimese jõulupüha jumalateenistus armulauaga EELK Jõgeva kiriklas. Pühapäeval, 26. detsembril on teise jõulupüha jumalateenistus.

Jõgeva vald

Täna kell 11 on vallavalitsuse istung. Kell 14 on Kuremaa ujula nõukogu koosolek. Vaimastvere koolis, Siimusti algkoolis ja lasteaia Karukell Kurista rühmas on jõulupeod. Kolmapäeval, 22. detsembril on jõulupidu koos Mõmmiga Siimusti lasteaias, memme-taadi jõulupidu Kurista lasteaias, noorema rühma jõulupidu Jõgeva aleviku lasteaias, jõulupeod Kuremaa Lasteaed-Algkoolis. 22. ja 23. detsembril on jõulupeod Kiigemetsa koolis. Kell 19 on valla aastalõpupidu Kuremaa lossis. 23. ja 24. detsembril on valla noortel külas Rakvere noored. Reedel, 24. detsembril kell 11 on valla lahtised esivõistlused teivashüppes Laiuse kooli võimlas.

Maavalitsus

Maavanem Aivar Kokk kohtub täna kell 10 Jõgeva linnapea Viktor Svjatõ?eviga. Kell 12.15 on maakonna omavalitsusjuhid kutsutud maavanema juurde pidulikule jõululõunale. Kell 11 algab maavalitsuses majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi eestvedamisel Interreg III B projekti ettevalmistav koosolek. Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna sotsiaaltöö peaspetsialist Aime Meltsas viibib Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas juhatuse koosolekul ja aastalõpu kokkuvõtete tegemisel. Sotsiaal- ja tervishoiu osakonna juhataja Monika Aasa osaleb Jõgeva haigla nõukogu koosolekul. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Maie Puusepp ja rahvakultuuri spetsialist Janne Veeverson osalevad peaminister Juhan Partsi vastuvõtul üldlaulu- ja tantsupeo korraldajatele ja juhtidele. Neljapäeval, 23. detsembril kell 18 külastab maavanem Aivar Kokk Siimusti lastekodu Metsatareke jõulupidu.

Mustvee linn

Täna on jõulupeod Mustvee lasteaias ning noorema astme jõulupidu Mustvee Gümnaasiumis. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 16 tuleb lasteaia kolmas rühm jõulupidu pidama linna Jõulumaale ning Mustvee Gümnaasiumis peetakse vanema astme pidu. Reedel, 24. detsembril kell 16 on kultuurikeskuses jõululaupäeva jumalateenistus ja kontsert Betaania koguduselt.

Pala vald

Kolmapäeval, 22. detsembril kell 18 on Pala kooli jõulupidu kultuurimajas. Reedel, 24. detsembril kell 18 on jumalateenistus Kodavere kirikus. Laupäeval, 25. detsembril kell 10.30 on jumalateenistus Kodavere kirikus. Pühapäeval, 26. detsembril kell 10.30 on jumalateenistus Kodavere kirikus.

Palamuse vald

Täna on Palamuse Gümnaasiumis noorema astme jõulupidu. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 12 on Palamuse rahvamajas koduste laste jõulupidu. Kell 14 on koduste laste jõulupidu Luua klubis ning kell 16 on Palamuse rahvamajas lasteaia Nukitsamees jõulupidu. Kell 17 on Kaarepere rahvamajas Kaarepere kooli jõulupidu. Kell 18 on kesk- ja vanema astme jõulupidu Palamuse Gümnaasiumis.

Puurmani vald

Täna kell 11 on Puurmani Keskkooli algklasside jõulupidu. Kell 16 on Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaali õpilaste kontsert. Saduküla kooli V ja VI klassi lapsed külastavad Palamuse jõulumaad. Kolmapäeval, 22. detsembril on vallavalitsuse istung. Kell 18 on Saduküla kooli jõulupidu ning Puurmani Keskkoolis kesk- ja vanema astme jõulupidu. Kell 21 on Saduküla kooli ruumides kohvikklubi õhtu külarahvale. Neljapäeval, 23. detsembril on Puurmani Keskkoolis veerandilõpu aktus ja tähistatakse kooli sünnipäeva.

Põltsamaa linn

Täna kell 15 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis II – IV klasside jõulupidu. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 18 on EELK Põltsamaa kirikus kontsert “Jõulurändajad”. Esinevad Tõnis Tulp ja Jüri Vaino. Neljapäeval, 23. detsembril kell 9 ja kell 11 on kirikus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi jõulupalvused. Reedel, 24. detsembril kell 16 ja kell 18 on kirikus jõuluõhtu jumalateenistused. Laupäeval, 25. detsembril kell 11 on esimese jõulupüha jumalateenistus. Kell 14 on perejumalateenistus. Kell 15 on Võisiku hooldekodu jumalateenistus.

Põltsamaa vald

Täna kell 11 on Adavere mõisa saalis Adavere piirkonna koduste laste jõulupidu. Kell 18 on Adavere kooli algklasside jõulupidu. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 18 on Adavere kooli vanema astme jõulupidu.

Saare vald

Täna kell 11 on väikelaste jõulupidu Voore aktiviseerimiskeskuses ning kell 15 on Saare rahvamajas mudilaste jõulupidu. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 11 on Voore aktiviseerimiskeskuses eakate jõulupidu ning kell 18 kõneleb Saare rahvamajas Kodavere kirikuõpetaja Raigo Ojamets. Laupäeval, 25. detsembril kell 20 peetakse Voore aktiviseerimiskeskuses Voore küla jõulupidu.

Tabivere vald

Täna on valla kultuurikomisjoni nõupidamine. Kell 11.30 ootab jõuluvana Tabivere lasteaia saali Tabivere piirkonna eelkooliealisi lapsi. Kell 17 on samas beebikooli jõulupidu ning kell 19 on lasteaia saalis Lähte naiskoori jõulukontsert. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 16 on Tabivere Gümnaasiumi jõulupidu ning neljapäeval, 23. detsembril kell 16 Maarja kooli jõulupidu. Laupäeval, 25. detsembril kell 11 on Tabivere Gümnaasiumi võimlas jõuluturniir korvpallis. Pühapäeval, 26. detsembril kell 19 on jõulupidu Maarja rahvamajas.

Torma vald

Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Sadala koolipere tegutseb kella 11 – 14 töötubades. Avatud on mängu-tantsutuba, muinasjututuba, töökojad, töötuba “Maailma viljad”, muusika-laulutoad jne. Kolmapäeval, 22. detsembril kell 12 on Torma rahvamajas Torma kooli esimese klassi jõulupidu. on valla eakate jõulupidu Vaiatu rahvamaajas, kell 18 Torma kooli jõulupidu Torma rahvamajas ning kell 19 Sadala kooli jõulupidu Sadala rahvamajas. Pühapäeval, 26. detsembril kell 13 Vaiatu rahvamajas Vaiatu küla laste jõulupidu.

blog comments powered by Disqus