Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna osaleb linnapea Viktor Svjatõ?ev ajalehe Äripäev korraldatud seminaril Tallinnas. Kell 9.15 on lasteaias Rohutirts klaverikontsert “Aastaajad”. 14. ja 15. detsembril kell 18 on kultuurikeskuses huvikooli jõululavastus “Reis läbi muinasjutumaailma”. Reedel, 17. detsembril kell 10 on linnavalitsuse saalis raudteega seonduvate probleemide arutelu. Kell 17 on muusikakoolis laulu- ja mängukooli jõulupidu. Kell 17.15 esitavad Jaana ja Reine linnaraamatukogus jõulukava luules ja muusikas “Läbi sätendava lume”. Kell 19 on EELK Jõgeva koguduse kiriklas kaunimate jõululaulude ühislaulmine. Laupäeval, 18. detsembril on spordikeskuses Virtus saalijalgpalli turniir. Kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik lastele “Külas muinasjutul”. Kell 15 on kultuurikeskuses linna pensionäride ühenduse jõulupidu. Pühapäeval, 19. detsembril kell 11 on Jõgeva koguduse kiriklas neljanda advendi jumalateenistus. Laulavad muusikakooli lauluringi mudilased. Kell 15 on kultuurikeskuses Jõgevamaa Poistekoori ja Jõgevamaa Noorte Meeste koori jõulukontsert. Kaastegevad on Tartu Õpetajate Seminari koor ja Jõgeva Kammerkoor. Spordikeskuses Virtus peetakse gümnaasiumide saalijalgpalliturniiri. Kultuurikeskuses on jaanuari keskpaigani avatud Jõgeva Kunstikooli õpilastööde näitus “Lemmikud”.

Jõgeva vald

14. ja 15. detsembril kutsub Laiuse lasteaed oma 30. sünnipäeva puhul külla valla teised lasteaiad. Täna kell 10 on valla arengukava koostamise töörühmade nõupidamine. Kell 14 on laste hoolekandekomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 15. detsembril on Siimusti koolis Kiigemetsa kooli ja Siimusti Lasteaed-Algkooli ühine jõuluhommik. Kuremaa Lasteaed-Algkoolis on päkapikupäev. Neljapäeval, 16. detsembril kell 13 on Siimusti raamatukogus Eeva Niinivaara mälestustund. Kell 16 on vallavolikogu istung. 16. ja 17. detsembril on Jõgeva Postimajas Kiigemetsa kooli heategevuslik jõulumüük. Reedel, 17. detsembril osalevad valla esindajad Jõgevamaa Keskkonnateenistuses ümarlaual, kus teemaks on Kassinurme linnamäe küsimus. Kell 16 tähistab Laiuse lasteaed oma sünnipäeva.

Kasepää vald

Reedel, 17. detsembril kell 21.30 on Kasepää rahvamajas jõulupidu. Laupäeval, 18. detsembril kell 10 algab Tiheda Lasteaed-Algkoolis kasuperede koolituspäev.

Maavalitsuses

14. – 16. detsembrini viibib majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Brüsselis koostöövõrgustiku REIIES juhatuse koosolekul. Neljapäeval, 16. detsembril kell 13 kohtub maavanem Mustvee kultuurimajas kalameestega.

Mustvee linn

Täna kell 15 on kultuurikeskuses linna paljulapseliste perede jõulupidu. Neljapäeval, 16. detsembril kell 10 on vallavolikogu istung. Kell 15 on kultuurikeskuses linnavalitsuse ja -volikogu liikmete kohtumine rahvaga. Laupäeval, 18. detsembril kell 18 on kultuurikeskuses pensionäride jõuluõhtu. Pühapäeval, 19. detsembril kell 12 on Mustvee luteri kirikus advendikontsert. Külas on Avinurme meeskoor.

Pala vald

Täna kell 13 on vallamajas valdade ja linnade esindajate nõupidamine Peipsi talimängude asjus. Kolmapäeval, 15. detsembril kell 16 on Pala koolimajas vallavanema vastuvõtt 2004. aastal sündinud lastele ja nende vanematele. Neljapäeval, 16. detsembril kell 13 on Pala kultuurimajas mudilaste jõulupidu. Laupäeval, 18. detsembril kell 20 on Pala kultuurimaja Ranna rahvamajas jõulupidu ansambliga MTJ. Pühapäeval, 19. detsembril kell 15 on Alatskivi Kunstide Kooli jõulupidu Alatskivi Keskkooli saalis. Esmaspäeval, 20. detsembril kell 13 on vallavalitsuse istung. Kell 14 on Pala kultuurimajas Pala kooli ettevalmistusrühmade jõulupidu.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 15. detsembril kella 11 – 17 on Kaarepere rahvamajas jõulueelne töökoda. Kell 19 on Palamuse rahvamajas valla kultuuri- ja sporditöö tegijate ning toetajate austamine ning Palamuse valda tutvustava filmi esitlus. Neljapäeval, 16. detsembril kell 19 on Palamuse rahvamajas huvialaringide jõulukontsert. Reedel, 17. detsembril kell 18 on Palamuse rahvamajas line-tantsijate jõulupidu. Laupäeval, 18. detsembril kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere jõulupidu. Kell 20 on Palamuse rahvamajas kohvikklubi jõuluõhtu. Pühapäeval, 19. detsembril kell 11 on Palamuse kirikus perejumalateenistus ja pühapäevakooli jõulupidu. Esmaspäeval, 20. detsembril kell 18 on Palamuse rahvamajas Palamuse laulu- ja mängukooli jõululugu.

Puurmani vald

Neljapäeval, 16. detsembril kell 15 on vallavolikogu istung Puurmani lossis. Kell 16 algab Puurmani Keskkooli rahvastepalli turniir Puurmani spordi- ja kultuurimajas. Reedel, 17. detsembril kell 17.30 algab spordi- ja kultuurimajas jõuluturniir korvpallis naistele ja meestele. Pühapäeval, 19. detsembril kell 16 süüdatakse Puurmani aleviku suurel kuusel neljas advendiküünal.

Põltsamaa linn

Täna kell 15 on kultuurikeskuses jõulupidu eakatele. Neljapäeval, 16. detsembril kell 16.30 on kultuurikeskuses laste muusikaringi ja laulu-mänguringi jõulupidu. Kell 19 on linnavalitsuse jõulukingitusena rahvale Põltsamaa kirikus Rein Rannapi jõulukontsert. Reedel, 17. detsembril tähistatakse Põltsamaa Ühisgümnaasiumis kooli aastapäeva. Kell 16 antakse kiriklas sünnimedaleid 2004. aastal sündinud lastele. Kell 18 korraldatakse linnas PÜGi aastapäevale pühendatud tõrvikutega teatejooks.

Saare vald

Reedel, 17. detsembril kell 19 on Voorel aktiviseerimiskeskuses valla asutuste töötajate jõulupidu. Laupäeval, 18. detsembril kell 12 avatakse aktiviseerimiskeskuses laste meisterdamistuba. Saarel, Kalevipoja Kojas on kuni 19. detsembrini avatud kogupere Jõulumaa – Kratiküla.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 16. detsembril on vallavanema juures vastuvõtul valla noorimad elanikud koos vanematega. Kell 12 ootab jõuluvana Maarja rahvamajja eelkooliealisi. Reedel, 17. detsembril kell 12 on Tabivere lasteaia saalis klubi Lumeroos jõulupidu. Laupäeval, 18. detsembril kell 13 ootab jõuluvana koduseid mudilasi Tabivere vallamuuseumis. Kell 19 on jõuluõhtu Tabivere Gümnaasiumi sööklas. Esineb Kait Tamra. Kaasa teevad valla isetegevuskollektiivid. Tantsuks laulab ja mängib Meelis Tartumaalt.

Torma vald

Kolmapäeval, 15. detsembril on Spordilehe päev vallas. Külas on olümpiavõitja Jüri Tarmak, kahekordne olümpiafinalist Enn Sellik, Eesti Maaspordiliidu juht Ants Saar ning Spordilehe esindus eesotsas peatoimetaja Tiit Lääne ning tegevtoimetaja Valeri Maksimoviga. Kavas on kohtumised Torma ja Sadala koolis, vallarahvaga Torma rahvamajas ning spordiaktiiviga Torma kooli sööklas. Külastatakse valla spordiobjekte ning peetakse kohtumine võrkpallis Spordilehe ja Torma võistkonna vahel. Reedel, 17. detsembril kell 17 on vallavolikogu istung. Laupäeval, 18. detsembril kell 11 alustab Sadala Külade Selts Sadalas jõulukaunistuste valmistamist. Pühapäeval, 19. detsembril kell 18 algab Sadalas Särav jõuluõhtu. Külas on kirikuõpetaja Jaan Nuga, esinevad suured ja väikesed taidlejad, tantsitakse.

blog comments powered by Disqus