Nädal maakonnas

Jõgeva linn
18.-21. oktoobrini
on muusikakoolis kergemuusikakontserdid lastevanematele. 18.-22. oktoobrini on lasteaias Karikakar liiklusnädal. Täna tähistatakse Jõgeva Gümnaasiumi sünnipäeva ning kuulutatakse välja koolilugude konkurss. Kell 10 on liikluspolitsei külas lasteaial Karikakar. Kolmapäeval, 20. oktoobril on üleriigilise ettelugemispäeva raames ettelugemispäev “Raamatute valgus” ka linnaraamatukogus. Lasteaias Karikakar loetakse ettelugemispäeval liiklusjutte. Kell 16 on linnavolikogu alatiste komisjonide ühiskoosolek. Päevakorras on linna arengukava aastateks 2004 – 2006 läbivaatamine. Pärast komisjonide ühiskoosolekut on volikogu rahanduskomisjoni ning sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek. 20.-30. oktoobrini kestavad üleriigilised raamatukogupäevad “Avastad raamatukogu – avastad maailma”. Neljapäeval, 21. oktoobril kell 9.15 on lasteaias Karikakar esmaabiõppus “Vill kannas”. 21.-24. oktoobrini võtab linnapea Viktor Svjatõ?ev Eesti Linnade Liidu delegatsiooni koosseisus osa Rootsis Malmös toimuvast Läänemereriikide subregioonide koostöö XII konverentsist. Reedel, 22. oktoobril on Jõgeva Gümnaasiumis rebaste päev ja õhtu. Kell 17.15 on linnaraamatukogus luule- ja muusikaõhtu “Oma lugu” kõikidele kuulajatele ja kirjutajatele koos Reine, Sireti ja Jaanaga. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on kooli 20. sünnipäeva üritused: kell 8.50 uue lipu õnnistamine, kell 10.50, 11.50 ja 12.50 aktused. Laupäeval, 23. oktoobril on Jõgeva Ühisgümnaasiumis vilistlaste kokkutulek: kell 11 korvpallimängud, kell 17 aktus ja klassiõhtud. Kell 14 tähistatakse linnaraamatukogus muinasjutuhommikuga “Külas eesti muinasjutul” eesti raamatu päeva. 23. ja 24. oktoobril on spordikeskuses Virtus 25. Vooremaa auhinnavõistlused maadluses. Alates 23. oktoobrist on linnaraamatukogus avatud näitus EENeti 2003. aasta arvutijoonistuste võistlusest.

Jõgeva vald
Täna kell 13
on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 14 on volikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek ning kell 16 on arengukava töögruppide esindajate koosolek. Laiuse koolis on kohtumine Jõgevamaa Päästeteenistuse töötajatega. Kolmapäeval, 20. oktoobril kell 10.30 on vallavalitsuses Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu volikogu koosolek. Kell 14 on volikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Vaimastvere koolis on algklasside nupupäev. Siimusti koolis on Siimusti Lasteaed-Algkooli ja Kiigemetsa kooli sügiskontsert. Reedel, 22. oktoobril kell 13 avatakse pidulikult Vaimastvere õpilaskodu ja lipuväljak. Pühapäeval, 24. oktoobril kell 13 on sügisene kokkusaamine Kassinurmes Nurga muuseumis.

Mustvee linn
19.-23. oktoobrini
on linnaraamatukogus avatud näitused “Raamat abiks meisterdamisel” ja lastejoonistuste näitus “Raamatukangelased postmargil”. Neljapäeval, 21. oktoobril kell 17 on raamatukogus luuleõhtu “Üks väike linn siin Peipsi kaldal”. Reedel, 22. oktoobril kell 9.45 mängitakse Mustvee Gümnaasiumis etendust “Karupoeg Puhh”.

Pala vald
Kolmapäeval, 20. oktoobril
on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 21. oktoobril on vallas külaskäigul maavanem Aivar Kokk, kes teeb ringsõidu vallas ning kohtub rahvaga valla mitmes paigas. Reedel, 22. oktoobril tähistatakse Pala koolimaja sünnipäeva.

Palamuse vald
Reedel, 22. oktoobril kell 12
on eakate õdus õhtupoolik Kaarepere rahvamajas.

Puurmani vald
Täna
sõidavad Puurmani ja Saduküla kooli I klassi õpilased Palamusele. Neljapäeval, 21. oktoobril kell 9 on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Reedel, 22. oktoobril on Puurmani Keskkoolis rebaste ristimine.

Põltsamaa linn
Täna kell 9
on haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek kultuurikeskuses. Kogemuste jagamise eesmärgil on järelevalvespetsialist Tiit Vaher kohtumas Imavere vallavalitsuse esindajatega. Kell 11 on Põltsamaa lossi toodete väljatöötamise ja turundusstrateegia arutelu restoranis Konvent. Kell 14 on riigihanke “Põltsamaa linna tänavate aastaringne hooldus 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini 2005” pakkumiste avamine. Kell 18 ja 20 on Tsirkuse Tuuri etendused kultuurikeskuse platsil. Neljapäeval, 21. oktoobril kell 9 on kultuurikeskuses kultuurikogu istung. Reedel, 22. oktoobril kell 13 on raamatukogus kohtumine eesti kirjanikega teemal “Eesti kirjanduse mitmekesisus ja rikkus”. Kohtumisel osalevad Jan Kaus, Leelo Tungal, Urmas Vadi ja Eeva Park. Laupäeval, 23. oktoobril kell 19 on hooaja avapidu kultuurikeskuses. Esinevad koorid, ansamblid ja tantsurühmad Põltsamaalt ja piirkonnast. Tantsuks ansambel Nukker Kukeke. 20.-30. oktoobrini kestavad raamatukogupäevad “Avastad raamatukogu – avastad maailma”. 18.-22. oktoobrini on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis vägiVALLATU nädal.

Põltsamaa vald
Täna
osaleb vallavanem Toivo Tõnson Kesk-Eesti jäätmehooldekeskuse juhatuse koosolekul Paides. Lustivere kooli I klassi õpilased lähevad Palamuse kihelkonnakoolimuuseumi. Neljapäeval, 21. oktoobril on vallavalitsuse istung.

Saare vald
Täna
on Saare raamatukogus Kratiküla arutelu. Kolmapäeval, 20. oktoobril kell 12 on Voore koolis külas kooli vilistlane, praegune Põltsamaa linna aednik Inge Angerjas (Grauberg). Reedel, 22. oktoobril tähistab Voore kool oma 15. sünnipäeva. Pühapäeval, 24. oktoobril kell 15 on Voorel aktiviseerimiskeskuses Laekvere valla taidlejate kontsert. Saare raamatukogus on avatud Mart Aroldi loodusfotode näitus.

Tabivere vald
Maarja koolis saab sellel nädalal alguse õppeaastat läbiv viktoriinisari. Tabivere lasteaias heliseb neljapäeval, 21. oktoobril kell 18 esimene koolikell lapsevanematele ning kõik emad-isad on oodatud oma kasvatusoskusi täiendama ja huvitegevuses osalema. Laupäeval, 23. oktoobril kell 19 on Maarja rahvamajas järjekordne üritus sarjast “Sügisõhtu jutud”. Kavas on mälumäng, mille viib läbi Ülo Nõlvak. Etendub Martel Visnieci komöödia “Aga mis me t?elloga teeme” (osades Carmen Tabor, Hans Kaldoja, Mart Kampus, Kaido Kelder). Pühapäeval, 24. oktoobril kell 14 on Tabivere kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga. Kuulatakse reisimuljeid Taanist ning lauldakse uusi ja vanu laule.

Torma vald
Täna
lähevad Torma ja Sadala kooli I klassi õpilased ekskursioonile Palamusele. Neljapäeval, 21. oktoobril kell 15 on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek. Reedel, 22. oktoobril on vallavalitsuse istung. Kell 11.30 on Torma rahvamajas etendus “Puhh ja sõbrad”. Kell 15 on samas Tartu metsasarvetrio kontsert. Esmaspäeval, 25. oktoobril on vallavolikogu istung.

blog comments powered by Disqus