Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna
avatakse spordikeskuse Virtus fuajees Jõgeva Kunstikooli uus näitus “Kursusetööd 2004”. Jõgeva Gümnaasiumis on Eesti Väitlusseltsi näidisväitlus. Kolmapäeval, 13. oktoobril kella 10 – 11.30 on Jõgeva Täiskasvanute Keskkoolis lahtiste uste päev. Neljapäeval, 14. oktoobril kella 10 – 16 on linnaraamatukogus e-õppepäev. Kella 14 – 19 viiakse üleriigiline e-õppepäev läbi Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli arvutiklassis. Kultuurikeskuses avatakse Jõgeva Ühisgümnaasiumi juubelinäitus. Lasteaias Rohutirts antakse lasteetendus “Saabastega kass”. Spordikeskuses Virtus on 16. ja 17. oktoobril Eesti Karika mängud saalihokis. Pühapäeval, 17. oktoobril on kultuurikeskuses maakonna poistekoori ja noorte meeste koori proovid. Esmaspäeval, 18. oktoobril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald
Kolmapäeval, 13. oktoobril
on Laiuse koolis “jäneste” ristimine. Neljapäeval, 14. oktoobril korraldatakse Laiuse koolis sügisneiu ja -noormehe valimine. Reedel, 15. oktoobril kell 12 saavad kokku valla kultuuriseltside esindajad.

Maavalitsuses
Täna
on majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Tallinnas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis, kus toimub kohtumine Jõgeva maakonna bussiliikluse korraldamise asjus. Maavanem Aivar Kokk viibib Tallinnas siseministeeriumis maavanemate nõupidamisel. 12. ja 13. oktoobril on alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Viljandis alushariduse peaspetsialistide seminaril. Personali peaspetsialist Evelin Hein on samal ajal Tallinnas ATAKis personalitöö baaskoolitusel. Majandusarengu osakonna spetsialist Aivar Arik on täna Mustvees ja Kasepääl miljööväärtuslike alade töö jaoks andmeid täiendamas. Kolmapäeval, 13. oktoobril kell 9 esitletakse Põltsamaa kultuurikeskuses raamatut “Jõgevamaa omavalitsused aastal 2004”. Maavanem Aivar Kokk viibib kella 9.30 – 12 Põltsamaal Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul. Kella 10 – 13 on maavalitsuses kultuuritöö nõupidamine ühistest ettevõtmistest maakonnas ning kultuuri- ja spordikalendri käivitamisest. Neljapäeval, 14. oktoobril kohtub maavanem Aivar Kokk Järvenpää kultuurinõunikuga, et rääkida kultuurikoostööst Järvenpää ja Jõgeva maakonna vahel. 14. ja 15. oktoobril toimub Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökoolis KUSTI II projekti tööhõiverühma seminar, millest võtavad osa Jõgeva, Rapla, Järva ja Harju maakond ning koostööpartnerid Soomest. Neljapäeval, 14. oktoobril kell 14 saabuvad maavalitsusse külalised siseministeeriumist, kes tutvuvad siinse rahvastikutoimingute alase töö korraldusega ja arhiiviga. Reedel, 15. oktoobril kella 11.45 – 15 osaleb alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Kiigemetsa koolis kooli nõukogu koosolekul. Maavalitsuse transpordinõunik Eha Lukats viibib kella 14.30 – 17 Voorel aktiviseerimiskeskuses nõupidamisel bussiliikluse korraldamisest Saare vallas.

Mustvee linn
Täna kell 13
on Mustvee Gümnaasiumis kohtumine kirjanik Heino Kiigega. Kolmapäeval, 13. oktoobril kell 13 tuleb raamatukogus kokku naisteklubi. Neljapäeval, 14. oktoobril kell 19 on kultuurikeskuses Salong-teatri etendus “Dekameron”. Reedel, 15. oktoobril kell 15 on noorteklubi avaõhtu “Uue hooga”. Külalised on Jõgeva Avatud Noortekeskusest. Laupäeval, 16. oktoobril kell 19 on kultuurikeskuses kohvikklubi õhtu. Esmaspäeval, 18. oktoobril kell 11.30 annab Viljandi lasteteater Reky kultuurikeskuses liiklusteemalise etenduse.

Pala vald
Reedel, 15. oktoobril
on Pala koolis Anna Haava 140. sünniaastapäeva puhul kirjandushommik. Kell 19 on Pala kultuurimajas Anna Haava 140. sünniaastapäeva kontsert-aktus. Luulevihiku “Üht laulu sulŽ tahaksin laulda…” esitlus. Külalised on kirjanik Lehte Hainsalu ning Anne Maasik ja Heiki-Rein Veromann Vanemuise teatrist.

Palamuse vald
Reedel, 15. oktoobril
on Palamuse Gümnaasiumis sügispidu “Leib ja lilled”. Kell 21 on Kaarepere rahvamajas puhkeõhtu . Tantsuks mängib ansambel. Esmaspäeval, 18. oktoobril kell 13 annab Viljandi lasteteater Reky Palamuse rahvamajas liiklusteemalise etenduse.

Puurmani vald
Laupäeval, 16. oktoobril
on Puurmani kultuurimajas sügisene peoõhtu ansambliga Reliikvia.

Põltsamaa linn
Täna kell 9.30
algab kultuurikeskuses doonoripäev. Kolmapäeval, 13. oktoobril kell 10 peavad kultuurikeskuses nõu Jõgevamaa Omavalitsuste Liit ja Järvamaa Omavalitsuste Liit. Kell 14 on kalmistuteemaline nõupidamine linnapea kabinetis. Kell 18 on kultuurikeskuses rahvalaulu ja -muusika õhtu. Reedel, 15. oktoobril kell 15.15 on Lossi tn 9 haldushoone rekonstrueerimise pakkumiste avamine.

Põltsamaa vald
Täna kell 11
avatakse Kuningamäel uus lüpsifarm.

Saare vald
Täna kell 17.30
algab Voorel aktiviseerimiskeskuses soome keele kursus. Neljapäeval, 14. oktoobril kell 19 algavad samas peotantsukursused. Reedel, 15. oktoobril kell 20 on aktiviseerimiskeskuses kohvikklubi avapidu.

Tabivere vald
Täna
on valla kultuurikomisjoni koosolek. Kell 10.30 alustab Tabivere lasteaia saalis tööd beebikool. Kolmapäeval, 13. oktoobril kell 17 oodatakse Tabivere Gümnaasiumi ruumides huvilisi laulustuudiosse ja kitarriõppesse. Reedel, 15. oktoobril on Tabivere Gümnaasiumis “rebaste” ristimine.

Torma vald
Torma lasteaias Linnutaja on leivanädal, mis algas eile päevakohase muusikahommikuga. Iga päev süüakse erinevaid leiva- ja saiatooteid. Täna külastavad Torma lasteaia Linnutaja lapsed projekti “Linnutaja laste lemmikud” raames Tartu loodusmaja lemmikloomatundi ja Tartu mänguasjamuuseumi. 15. ja 16. oktoobril korraldab Linnutaja Rahvakool täiskasvanud õppija nädala raames koolituse “Emotsionaalne kirjaoskus: õpetaja, juhi ja lapsevanema emotsionaalse intelligentsuse arenguprogramm”. Koolitaja on Ene Velström Avatud Meele Instituudist.

blog comments powered by Disqus