Nädal maakonnas

Jõgeva linn

27. – 30. septembrini peetakse Jõgeva Gümnaasiumi staadionil Jõgeva gümnaasiumide sügisturniiri jalgpallis. Täna kell 15 korraldab Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus kultuurikeskuses teabepäeva maakonna ettevõtjatele, mittetulundusühendustele, omavalitsustele ja kõikidele huvilistele teemal “Riiklik toetus oma ideede elluviimisel Euroopa Liidu raha abil”. Kell 17 on Jõgeva Gümnaasiumi hoolekogu koosolek. Kell 18 on kultuurikeskuse kammersaalis Jõgeva ja Tartu maavanema ning Jõgeva linnapea vastuvõtt Eestit Riias esindanud ESTO päevadel osalenutele. Kolmapäeval, 29. septembril kell 10 on linnapea Viktor Svjatõ?ev Tallinnas Eesti Kaubandus-tööstus- kojas ja Riigihanke Ametis. Lasteaias Karikakar on kell 10 üritus “Mihklipäev looduses”. Neljapäeval, 30. septembril kell 13 tuleb Jõgevale visiidile kultuuriminister Urmas Paet. Kell 16 on linnavolikogu istung. Kell 18 on Jõgeva ja Põltsamaa heakorrakonkursi kokkuvõtete tegemine Põltsamaal. Reedel, 1. oktoobril kell 15 tähistatakse kultuurikeskuses eakate päeva. Pühapäeval, 3. oktoobril kell 10 koguneb kultuurikeskusse Jõgevamaa poistekoor. Esmaspäeval, 4. oktoobril kell 10 on linnavalitsuse istung. Septembrikuu lõpuni on Jõgeva Kunstikoolis avatud õpilastööde näitus “Kunstisuvi 2004” ning Larissa Korobova maalide näitus linnaraamatukogus. 15. oktoobrini saab Jõgevamaa keskkonnateenistuses vaadata Hendrik Relve fotonäitust “Mets ja rahvas”.

Jõgeva vald

Siimusti Lasteaed-Algkoolis on meisterdamise nädal. Täna tähistavad Vaimastvere kooli algklasside õpilased mihklipäeva. Kolmapäeval, 29. septembril külastavad valla raamatukogutöötajad Tallinnas Riigikogu. Kolmapäevast, 29. septembrist kuni pühapäeva, 3. oktoobrini osaleb vallavanem Saima Kalev Euroopa Liidu Kohalike ja Regionaalsete Omavalitsuste Kongressi poolt vaatlejana Bosnia-Herzegovina kohalikel valimistel. Neljapäeval, 30. septembril kell 15 on vallavolikogu istung. Reedel, 1. oktoobril tähistatakse õpetajate päeva Siimusti Lasteaed-Algkoolis, Kuremaa Lasteaed-Algkoolis ja Laiuse Põhikoolis. Laupäeval, 2. oktoobril on Laiuse raamatukogul 155. sünnipäev. Samal päeval on õpetajate päeva tähistamine Vaimastvere koolis.

Maavalitsuses

Täna kella 10 – 13 on maavalitsuse saalis maakonna koolide huvijuhtide nõupidamine, mille keskseks teemaks on maakonna õpilasüritused 2004 – 2005. Kell 13 korraldab maavanem Aivar Kokk maavalitsuse kaminasaalis vastuvõtu Väätsal Eesti künnimeistrivõistlustel tublilt esinenud ja mitmeid tiitleid kogunud maakonna künnimeestele. Kella 14 – 17 osalevad majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi ja planeeringute peaspetsialist Aivar Arik Voorel Via Hanseatica maakondliku töörühma koosolekul. Kella 14.15 – 17 osaleb alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Kiigemetsa kooli nõukogu koosolekul. Kella 15 – 17 osaleb maavalitsuse pressiesindaja Kristi Terep Põltsamaa vallavalitsuses toimuval Põltsamaa piirkonna kriisireguleerimiskava arutelul. Kolmapäeval, 29. septembril viibib personali peaspetsialist Evelin Hein Tartus haridus- ja teadusministeeriumis personalijuhtide nõupidamisel. Maasekretär Henri Pook viibib Tallinnas juhtimiskvaliteedi auhinnakonkursi lõpuseminaril. 29. ja 30. septembril on maavanem Aivar Kokk ja majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Järvenpääl KUSTI II projekti, kolmanda ja avaliku sektori koostööseminaril. Kohtutakse ka Järvenpää linnavalitsuse töötajatega, et arutada edasisi koostöövõimalusi. Neljapäeval, 30. septembril kella 12 – 17 toimub maavalitsuses alaealiste komisjoni istung. Neljapäeval, 30. septembril ja reedel, 1. oktoobril osaleb maasekretär Henri Pook Tartus riigiametnike foorumil “Strateegilised valikud riigis”. Reedel, 1. oktoobril osaleb tervishoiu peaspetsialist Eha Anslan Raplas Eesti I Safe Community konverentsil. Reedel, 1. oktoobril kella 9 – 15 viibib maakonnas Ameerika suursaadik Aldona Wos, kes külastab Põltsamaa Felixit, Palamuse Gümnaasiumi ja Raja vanausuliste palvelat.

Mustvee linn

Kolmapäeval, 29. septembril kella 15 – 17 toimub kultuurikeskuses maakonna ettevõtjate teabepäev. Reedel, 1. oktoobril tähistatakse Mustvee Vene Gümnaasiumis ja Mustvee Gümnaasiumis õpetajate päeva, viimases ühtlasi ka kooli sünnipäeva. Kell 20 on kultuurikeskuses noorte diskoõhtu. Laupäeval, 2. oktoobril alates kella 9st on kultuurikeskuses külas silmaarst.

Pajusi vald

Täna on Aidu Lasteaed-Algkoolis pärast koolitunde spordipäev. Kogu nädala on üleval näitus sügisandidest ja laste tehtud sügisestest kompositsioonidest. Kolmapäeval, 29. septembril on Pisisaare koolis väljanäitus ja peetakse mihklilaata.

Pala vald

Reedel, 1. oktoobril tähistatakse Pala koolis õpetajate päeva. Samal päeval kuulutatakse välja ka kooli õpilasomavalitsuse president.

Palamuse vald

Pühapäeval, 3. oktoobril kell 17 on Palamuse kirikus Hamburg-Niendorfi kirikukoori kontsert. Koori juht ja kontsertmeister on Hans-Jürgen Wulf.

Puurmani vald

Täna tähistatakse Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaalis õpetajate päeva. Reedel, 1. oktoobril kell 14 algab õpetajate päeva puhul vallavanema vastuvõtt valla õpetajale ja lasteaiakasvatajatele.

Põltsamaa linn

Täna kell 12 peetakse linna pargis Estonia huku mälestusminuteid. Kolmapäeval, 29. septembril kell 10 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi, Lasteaed-Algkooli Tõruke ja lasteaia Mari esindajate nõupidamine linnapea juures. Neljapäeval, 30. septembril kell 18 Jõgeva ja Põltsamaa heakorrakonkursi lõpetamine restoranis Konvent. Kell 11 kohtuvad spordiringkonnad ja linnapea Janek Tombakuga. Reedel, 1. oktoobril kell 10.05 on pakkumiste avamine linna tänavavalgustuse hoolduseks 2005. aastal. Reedel, 1. oktoobril alustab Põltsamaa muusikakoolis tööd eelklass. Kell 14 algab kultuurikeskuses eakate päeva pidu.

Põltsamaa vald

Täna kell 15 on vallavalitsuse saalis Põltsamaa piirkonna kriisireguleerimise töörühma koosolek. Lustivere kooli ESTO päevadel osalenud folkloorirühm on täna kutsutud Jõgevale maavanema vastuvõtule. Kolmapäeval, 29. septembril on Lustivere koolis T.O.R.E. klubi õhtu. Neljapäeval, 30. septembril kell 13 on vallavolikogu istung. Adavere lasteaias Naksitrallid on leivapäeva üritus. Reedel, 1. oktoobril tähistatakse lasteaias Naksitrallid õpetajate päeva. Laupäeval, 2. oktoobril korraldab Lustivere külaselts jalgrattamatka “Tunne oma kodukanti”.

Saare vald

Voore aktiviseerimiskeskuses on avatud Mart Aroldi fotonäitus. Neljapäeval, 30. septembril on Voore noortetoas lauamängude pärastlõuna. Laupäeval, 2. oktoobril kell 12 on kõik breiktantsuhuvilised oodatud aktiviseerimiskeskusse treeningule. Esmaspäeval, 4. oktoobril kell 15 tuleb aktiviseerimiskeskusse kokku laste ja noorte käsitööring.

Tabivere vald

Reedel, 1. oktoobril kell 16 korraldab klubi Lumeroos Tabivere lasteaia saalis eakate päeva raames kontserdi. Esineb ansambel Seitse Vaprat Vanaema Tartust. Laupäeval, 2. oktoobril kell 18 on Maarja rahvamajas memme-taadi klubi hooaja alguspidu, kus esineb samuti ansambel Seitse Vaprat Vanaema.

Torma vald

Reedel, 1. oktoobril kell 15 tähistatakse Torma rahvamajas rahvusvahelist eakate päeva üritusega “Käbid ja kännud”. Esineb doktor Viktor Vassiljev. Meelelahutust pakuvad Torma kooli õpilased, valla taidlejad ja valla kapell. Välja on pandud käsitööde ja sügisandide näitus. Käigus on bussiliinid. Samal päeval kohtub vallavanem Riina Kull õpetajate päeva puhul Sadala ja Torma kooli ning lasteaia Linnutaja õpetajatega.

blog comments powered by Disqus