Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 25. augustil kell 14 korraldavad Punane Rist ja Jõgeva linnavalitsus kultuurikeskuses ranitsapeo. Neljapäeval, 26. augustil saabuvad Jõgevale külalised Soome sõpruslinnast Kaarinast, kes viibivad siin 28. augustini. Kell 16 on linnavolikogu istung.

Jõgeva vald

Täna on neljandat päeva vallas külas delegatsioon Rootsist Dals-EdŽist. Täna kell 11 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavalitsuse istung. Kell 15 peab spordinõukogu koosolekut Laiusel.

Maavalitsus

Kolmapäeval, 25. augustil kell 9 on maavanema Aivar Koka kabinetis nõupidamine kalanduse ja planeeringu teemal koos Ene Ilvese ja Mart Joosepiga. Neljapäeval, 26. augustil kella 16 – 18 on maavalitsuse saalis psühholoogi loeng usaldustelefoni 126 telforitele.

Maavanem on täna koos maavalitsuse alushariduse peaspetsialisti Kaire Kampusega koolieelsete lasteasutuste pedagoogide metoodikapäeval “Käsikäes lapsega” Põltsamaal Lasteaed-Algkoolis Tõruke; 26. augustil kell 16 Jõgeva linnavolikogu istungil; 27. augustil kell 10 Elistveres Elistvere-Kassinurme seltside päeval.

Pajusi vald

Kolmapäeval, 25. augustil on vallavalitsuse istung. Reedel, 27. augustil kell 10 algavad Pisisaares maakonna omavalitsustöötajate ja volikogude liikmete suvemängud.

Pala vald

Täna korraldatakse vallavalitsuses arupidamine valla arengukavast koos Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse juhatajaga. Reedel, 27. augustil osaleb valla võistkond maakonna omavalitsustöötajate ja volikogude liikmete suvemängudel Pajusi vallas Pisisaares.

Palamuse vald

Reedel, 27. augustil kell 20 on Palamuse lauluväljakul suvelõpupidu kogu perele. Esinevad Mait Maltis, Erich Krieger, DJ Imre Tõekalju.

Põltsamaa linn

Täna korraldatakse Lasteaed-Algkoolis Tõruke koolieelsete lasteasutuste õpetajate metoodikapäev “Käsikäes lapsega”. Kolmapäeval, 25. augustil kell 12 on Veski tänava koolimajas XII klasside õpilasesinduste ja klassijuhatajate nõupidamine. Neljapäeval, 26. augustil kell 17.30 algavad piirkonna meistrivõistlused jalgpallis. Reedel, 27. augustil on Lasteaed-Algkooli töötajatele õppepäev, mille jooksul tutvutakse Lõuna-Eesti vaatamisväärsustega. Kell 13 on Kuningamäe kardirajal kartautode ringrajavõistlus Väino Allipere igavesti rändavale karikale. Kell 18 on maakonna esivõistlused soome kurnis Kooli harjutusväljakutel.

Saare vald

Alates eilsest on Voorel aktiviseerimiskeskuse teisel korrusel avatud Voore noortetuba, kus on võimalik kasutada arvuteid, vaadata televiisorit, kuulata muusikat. Neljapäeval, 26. augustil avatakse arvutikasutajatele ka aktiviseerimiskeskuse arvutiklass (neljapäeviti kella 17 – 20, laupäeviti kella 11 – 15).

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Reedel, 27. augustil kell 10 alustatakse Elistveres Elistvere-Kassinurme seltside päeva.

Torma vald

Täna on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus