Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Eile algas jõgeval töölaager 13-16 aastastele poistele, laager kestab 30. juulini. Täna algab Jõgeva kultuurikeskuse huvikooli laste ja -noorte treeninglaagri esimene vahetus Luual, kus osaleb kokku 28 Jõgeva ja 28 Soome last. 30. ja 31. juulil viib Jõgeva Avatud Noortekeskus Endla rabas läbi ?Sookolli rabaretke?.

Jõgeva vald

Täna algab 31. juulini kestev ?Suur Seiklus 2004? Reastveres Linnuse talu maadel Põrgumaal.

29. juulil kell 19 esinevad Tooma vabaõhulaval klassikalise muusika kavaga kitarrist Tiit Peterson ja flötist Tauno Saviauk. Kontsert on tasuta. 31. juulil kell 14 algab Kassinurme külapäev ja kell 19 avatakse külakivi.

Kasepää vald

Tehakse ettevalmistusi 14. augustil toimuvaks Kasepää vallapäevaks.

Pala vald

14. augustil on Sääritsa külapäev, 20. augustil toimub Raatvere II külapäev ja 21. augustil on Assikvere seltsimajas folklooripäev.

Palamuse vald

Täna kell 20on Palamuse kirikus Rein Rannapi kontsert ?Uus klaver tuleb külla?. 28. juulil saab Palamuse pargis kell 20 näha Pärnu Endla teatri etendust ?Pidzaama kuuele?. 30. juulil kell 18 toimub kontsert ?Teine Rootsi?, kus esinevad Sofia Joons (viiul, laul) ja Jaak Johanson (kitarr, laul) ning kell 20 etendatakse viimast korda Rehe-Möldri talu aida õuel Oskar Lutsu näidendit ?Tagahoovis?. 31. juulil toimub Palamuse lauluväljakul Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutulek. Homseni on Palamuse muuseumis avatud ka fotonäitus ?Palamuse 20. sajandi esimesel poolel?. 1. augustini kestab klaasikojas primitiivklaasikunsti workshop.

Puurmani vald

30. juulil kell 18 toimub lossis kontsert ?Idüll?. Klassikalise muusika kavaga esinevad kitarrist Tiit Peterson ja flötist Tauno Saviauk. kell 21 algab noortele Videodisco, esitatakse nii klassikat kui ka 80nendate aastate muusikat.

Põltsamaa linn

29. juulil kell 19 on puhkpillimängijate suvekooli solistide ja ansamblite kontsert EELK Põltsamaa kirikus. 30. juulil toimub kultuurikeskuses kell 16 puhkpillimängijate suvekooli teise vahetuse kontsert. 31. juulil kell 9 algab Põltsamaa lossihoovis tõukoerte näitus, mis on pühendatud eesti hagija 50. sünnipäevale. 31. juulil on kell 10 kultuurikeskuses vabariiklik rahvakunstipäev vöökudujatele. Kell 15 algab Põltsamaa Staadionil Eesti MV III liiga mäng. 1. augustil kell 15 on lauluväljakul Nukuteatri etendus ?Hunt ja seitse kitsetalle?. Kuni 31. juulini on Põltsamaa kultuurikeskuse galeriis võimalik näha Anne Mägi õlimaalide näitust.

Saare vald

30. juulil kell 11 on aktiviseerumiskeskuses laste filmihommik ja 1. augustil esietendub Saare järve ääres kell 19 ?Silver ükssilm ja admirali vanne,? osades M. Jääger; V. Täär; E. Rebane jt. Etendused on 1-4, 7-8, ja 10-12 augustil. 7. augustil kell 14 on kõik endise Saare Põhikooli õpilase ja õpetajad oodatud kokkutulekule vanasse koolimajja ja samal päeval toimub ka Kalevipoja päev, kus etendatakse Kalevipoja teemaline näidend, esitatakse rahvamuusikat ja lastele korraldatakse mänge ja võistlusi.

Tabivere vald

31. juulil toimub Tabivere valla II küladepäev Juula külas. Septembrini kestab juuli algul alanud projektilaager ?Oska päästa ja abistada,? kus noored õpivad päästetööd.

Torma vald

31. juulil kell 10 algab Torma laululaval ToPoF puhkpillihuvilistele. Tehakse ka ettevalmistusi künnipäeva ja künnipäeva laada läbiviimiseks, mis toimub 7. augustil algusega kell 12 Torma vallamaja ümbruses. Samuti tehakse ettevalmistusi 14. augustil kell 9 algavate laskeharjutuste läbiviimiseks Näduvere karjääris. 21. augustil kell 12 toimub Võtikveres raamatulaat.

blog comments powered by Disqus