Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 21. juulil jõuab linna komöödiatuur “Ei või olla 3”. 30. ja 31. juulil viib Jõgeva Avatud Noortekeskus läbi “Sookolli rabaretke” Endla rabas. 31. juulil toimub Jõgeva aleviku staadionil Felix Adrati mälestusturniir jalgpallis. 6. augustini kestab konkurss Jõgeva linna parima teeninduskultuuriga ettevõtte nimetusele.

Jõgeva vald

21. juulil toimub Laiuse noorteklubi Freedom hooaja avaüritus, lahtiste uste päev noorteklubis ja moeshow. 27.- 31. juulini kestab Reastveres Linnuse talu maadel Põrgumaal “Suur Seiklus 2004”. Tehakse ka ettevalmistusi kitarri ja saksofoni kontserdiks, mis toimub 29. juulil Toomal.

Kasepää vald

14. augustil toimub Kasepää vallapäev.

Mustvee linn

Tänasest 24. juulini on avatud Tartu Kunstikooli suvepraktikal osalenute tööde näitused. Ekspositsioonid on tuletõrjemajas, tervisekeskuses ja kultuurikeskuses. 24. juulil algab kell 8 ja kestab järgmise päeva varaste hommikutundideni Mustvee linnapäev ja laat. Peaesinejaks on ansambel Seelikukütid. Laadal on kauplejaid igalt alalt.

Pajusi vald

24. juulil kell 18 toimub Pajusi pargis külaseltsi suvepidu.

Pala vald

14. augustil on Sääritsa külapäev, 20. augustil toimub Raatvere II külapäev ja 21. augustil on Assikvere seltsimajas folklooripäev.

Palamuse vald

22. ja 30. juulil kell 20 etendatakse Rehe-Möldri talu aida õuel Oskar Lutsu näidendit “Tagahoovis”. 23. juulil kell 21 toimub lauluväljakul etendus “Kassi saba alla”, esinevad ka Sulo, Sinu Naine ja Nexus. Kuni 28. juulini jääb Palamuse muuseumis avatuks ka fotonäitus “Palamuse 20. sajandi esimesel poolel”. 27. juulil toimub Palamuse kirikus Rein Rannapi kontsert “Uus klaver tuleb külla”. 31. juulil toimub üleriigiline loodusesõprade kokkutulek.

Põltsamaa linn

Täna kell 14 algab Jõgeva-Põltsamaa linna ühise heakorrakonkursi esimene voor Jõgeval. 21. juulil kell 10 külastab linna grupp Elva linna haljastusega tegelevad inimesi. 22. juulil toimub kell 19 Puhkpillimängijate Suvekooli solistide ja ansamblite kontsert EELK Põltsamaa kirikus. 23. kell 16 on Puhkpillimängijate Suvekooli esimese vahetuse kontsert Põltsamaa Kultuurikeskuses. Kuni 31. juulini on Põltsamaa Kultuurikeskuse Galeriis avatud Anna Mägi õlimaalide näitus.

Saare vald

23. juulil kell 11 toimub Voorel laste filmihommik ja kell 19 algab disko.

Tabivere vald

25. juulil kell 14 algab XII Äksi kihelkonnapäev kirikukontserdiga, kus esineb ka Aacheni madrigalikoor Saksamaalt. Esinevad oma valla ja Lähte taidlejad, toimuvad muna- ja kiviviskevõistlused. Õhtul esineb tantsuks ansambel Pasadena. 26. juulil algab Maarja Põhikoolis integratsioonilaager, mis kestab kaks nädalat. Laagrisse tuleb 24 last Kohtla-Järvelt ja 12 kohalikku. Tehakse ka ettevalmistusi 31. juulil toimuvaks Juula küla päevaks.

Torma vald

31. juulil toimub Torma laululaval ToPof puhkpillihuvilistele. Tehakse ka ettevalmistusi künnipäeva ja künnipäeva laada läbiviimiseks 7. augustil.

blog comments powered by Disqus