Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 16. juunil kell 17 istutavad klubi 38, linnavolikogu ja linnavalitsuse liikmed puid spordikeskuse Virtus juurde. Neljapäeval, 17. juunil kell 16 on linnavolikogu istung. Reedel, 18. juunil kell 14 on linnavalitsuses Jõgevamaa Omavalitsuste IT keskuse nõukogu koosolek. Kell 17 on Jõgeva Gümnaasiumis põhikooli lõpuaktus. Kell 19 on kultuurikeskuses Hillar Laane ansamblite kokkutulek “Hillar 50”. Laupäeval, 19. juunil kell 14 on Jõgeva Gümnaasiumis 12. klasside lõpuaktus. Pühapäeval, 20. juunil kell 19 esinevad folklooriselts Jõgevahe Pere ja ansambel Tempora Mores Baltica 2004 peakontserdil Tallinnas Sakala keskuses. Linnaraamatukogus on juuni lõpuni avatud Johannes Haava fotonäitus “Jõgeva linn õhust”.

Jõgeva vald

Täna kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 16. juunil kell 16 on Siimusti raamatukogus fotokonkursi “Siimusti kevad” lõpetamine. Neljapäeval, 17. juunil kell 15 on vallavolikogu istung. Reedel, 18. juunil kell 16 on lõpuaktus Vaimastvere koolis. Laupäeval, 19. juunil kell 11 algab Laiuse lossivaremetes käsitöölaat ja Rootsi päev. Kell 12 on Kuremaa tehnikumi lõpuaktus ning kell 16 algab vilistlaste kokkutulek. Kell 15 on Laiuse koolis lõpuaktus. Pühapäeval, 20. juunil kell 15 on Jõgeva aleviku staadionil Eesti meistrivõistluste IV liiga mängud jalgpallis. Samal päeval on Kuremaa rannas jaanituli. Jaanipidu peetakse pühapäeval ka Paduveres.

Mustvee linn

Neljapäeval, 17. juunil kell 16 annab ravitseja Svetlana Lokk Mustvee linnaraamatukogus hüva nõu alkoholiprobleemidest vabanemiseks.

Pajusi vald

Nii Aidu kui ka Pisisaare kooli juures jätkab selle nädala lõpuni tegevust laste päevane suvelaager. Pala vald

Laupäeval, 19. juunil kell 16 on Pala koolis lõpuaktus.

Palamuse vald

Täna kell 12 on kihelkonnakoolimuuseumis maavanema vastuvõtt parimatele gümnaasiumilõpetajatele. Neljapäeval, 17. juunil kell 20 annab Rehe-Möldri aida õuel esietenduse Palamuse Amatöörteater O. Lutsu näidendiga “Tagahoovis”. Luua pargis süüdatakse samal ajal varajane jaanituli. Laupäeval, 19. juunil kell 15 on Palamuse Gümnaasiumis IX klassi lõpuaktus.

Puurmani vald

Täna on vallavalitsuse istung. Reedel, 18. juunil on Puurmani Keskkooli IX klassi lõpuaktus. Laupäeval, 19. juunil kell 15 on lõpuaktus Saduküla koolis. Pühapäeval, 20. juunil on kihelkonnapäevade raames spordipäev ning kell 16 algab kontsert.

Põltsamaa linn

Reedel, 18. juunil kell 12 on Põltsamaa raamatukogu uue hoone avamine. Kell 15 on linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Reedel, 18. juunil ja laupäeval, 19. juunil kell 13 on kardirajal kartautode ringrajasõit Jaanikart ja Eesti meistrivõistluste IV etapp. Laupäeval, 19. juunil kell 14 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis XII klasside lõpuaktus. Pühapäeval, 20. juunil kell 11 on Põltsamaal Eesti spordiveteranide meistrivõistlused kurnis. Kultuurikeskuses on juuni lõpuni üleval Põltsamaa kunstikooli I lennu lõpetanute näitus.

Põltsamaa vald

Täna kell 9 vaadatakse läbi vallavalitsuse haridusnõuniku ametikohale kandideerijate avaldusi. Kolmapäeval, 16. juunil on Adavere lasteaias Naksitrallid hoolekogu koosolek. Neljapäeval, 17. juunil kell 14 on vallavolikogu istung.

Saare vald

Saare mõisas on teisipäeval, 22. juunil kell 20 jaanipidu.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Reedel, 18. juunil on vallavanema pidulikul vastuvõtul valla noorimad. Laupäeval, 19. juunil kell 11 on lõpuaktus Maarja koolis ja kell 12 on IX klassi lõpuaktus Tabivere Gümnaasiumis.

Torma vald

Reedel, 18. juunil kell 19 on lõpuaktus Sadala koolis ning laupäeval, 19. juunil kell 16 Torma koolis.

blog comments powered by Disqus