Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 8.30 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis neljandate klasside päev. Külas on Aidu, Kuremaa ja Siimusti ?neljandikud?. Kell 13 on kultuurikeskuse seltskonnatantsu ringi hooaja lõpetamine Saarel. Kell 14 on kultuurikeskuses ettevõtluskeskuse IT seminar, kell 15 on IT ja telekommunikatsiooni ettevõtete esitlus ja kell 18 on kohal kinobuss. Kell 17 on Jõgeva linna pargijooks Piiri pargis. Kolmapäeval, 26. mail kell 12 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele. Kell 16 on Jõgeva Gümnaasiumi staadionil Jõgeva koolide meistrivõistlused jalgpallis. Kell 17.30 on kultuurikeskuses laulustuudio õpetaja Silja Piiri laululaste ja õpetaja Hillar Laane kitarriõpilaste kevadkontsert. Kell 18 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis sügisel kooli tulevate laste vanemate koosolek, kooli näitering esitab näidendi “Vahva rätsep” ning avatud on õpilaste käsitöönäitus. Neljapäeval, 27. mail kell 12 on linnaraamatukogu laste lugemissaalis Heiki Vilepi raamatu “Lendav õunapuu” esitlus ning soodne võimalus osta ka raamat. Kell 16.30 on kultuurikeskuses õpetaja Silja Piiri mudilasringi kevadpidu. Reedel, 28. mail kell 18 on kultuurikeskuses laulustuudio õpetaja Ülle Hanseni laululaste kevadkontsert. Kell 19 on kiriklas Võru segakoori Dimena kontsert Ele Vakki juhatusel. Laupäeval, 29. mail kell 11 on spordikeskuses Virtus noorte lahtine maleturniir “Jõgeva Sahh”. Kell 15 on Eesti jalgpalli meistrivõistluste IV liiga mängud Jõgeva aleviku staadionil. Pühapäeval, 30. mail kell 11 toimub kiriklas esimese nelipüha jumalateenistus, laulab koguduse naiskoor Airi Rütteri juhatusel. Kell 12 on kultuurikeskuses laste peotantsuturniir “Jõgeva kevad”. Korraldaja Tartu võistlustantsuklubi Stiil. Võistlevad tantsupaarid Jõgevalt, Tartust ja Räpinast. Esmaspäeval, 31. mail kell 16 avatakse linnaraamatukogus Johannes Haava fotonäitus “Jõgeva linn õhust”.

Jõgeva vald

Täna on vallavalitsuse istung. Siimustis peetakse lasteaedade murupidu. Neljapäeval, 27. mail on Kurista lasteaias Karukell kooliminekupidu. Reedel, 28. mail läheb Kurista lasteaed ekskursioonile Elistvere loomaparki. Jõgeva aleviku lasteaias on lõpupidu, koolisaatmise pidu on Laiuse lasteaias. Esmaspäeval, 31. mail on lõpupidu Siimusti Algkoolis. Kell 16 on Vaimastvere koolis vastuvõtt hästi õppivatele õpilastele ja nende vanematele.

Mustvee linn

Reedel, 28. mail on taidlushooaja lõpetamine noortele. Kell 17 algab breikarite konkurss. Kell 18.30 on laululaval noorteklubi kontsert linnarahvale “Siin me oleme”. Kell 21 on disko Türi diskoritelt. DJ Virgo Kaart.

Pala vald

Kolmapäeval, 26. mail kell 17 on Pala kooli lastevanemate koosolek, kus maavalitsuse lastekaitse peaspetsialist Imbi Jäger kõneleb lastekaitsest ning alaealiste õigusrikkumisest. Reedel, 28. mail kell 13 on Pala lasteaias lõpupidu. Kell 15 on Palal maakonna tantsupeo nõupidamine. Pühapäeval, 30. mail kell 16 algab Pala staadionil maakonna rahvatantsupidu.

Palamuse vald

Reedel, 28. mail kell 18 on Kaarepere rahvamajas noortepidu “Teeme ise”.

Puurmani vald

Täna on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 27. mail kell 10.15 on vallamajas riigihankepakkumiste avamine. Reedel, 28. mail kell 16 tähistatakse Puurmani kultuurimajas kontserdiga Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaali 10. tööaastat. Kell 21 on kultuurimajas noortepidu.

Põltsamaa linn

Täna kell 10 algavad kultuurikeskuses laste Laulusilleri eelproovid. Kolmapäeval, 26. mail kella 14 – 18 on kultuurikeskuse suures saalis infotehnoloogia-alane seminar. Kella 15 – 18 on ettevõtete esitlus kultuurikeskuse fuajees ning kella 18 – 20 on kohal kinobuss. Neljapäeval, 27. mail on kultuurikeskuses vetel sõitjate õppepäev. Kell 16 ja kell 18 on kultuurikeskuse volikogu saalis kavas loengud ja õppefilmid. Pühapäeval, 30. mail kell 12 korraldatakse laste Laulusiller, millest võtavad osa Põltsamaa linna ja piirkonna väikesed laululapsed.

Põltsamaa vald

Täna on Lustivere koolis loodusteemaline olümpiaad algklassidele ning kogu nädal on looduskaitseteemaline. Adavere lasteaia Naksitrallid pere sõidab külla sõpruslasteaiale Mõmmi, kus osaletakse kevadlaadal, külastatakse piimandusmuuseumi ja lustitakse piknikuplatsil. Kolmapäeval, 26. mail arutavad AS Konesko ning Põltsamaa Kodu- ja Põllumajanduskooli juhid piirkonna ettevõtjate täiendõppe vajadusi. Lustivere kooli algklassiõpilased matkavad Moora kivi juurde, vanematele klassidele on loodusteemaline viktoriin. Neljapäeval, 27. mail on Lustivere kooli vanemate klasside õpilastele viktoriin taimede tundmises. Adavere kooli V ja VI klassi õpilased lähevad ekskursioonile Riiga. Reedel, 28. mail kell 10 korraldab vallavalitsus oma ruumides avaliku suulise enampakkumise vallavara müügiks. Lustivere kooli algklasside õpilased lähevad ekskursioonile Lõuna-Eestisse. Kell 12 on Adavere mõisa saalis lasteaia Naksitrallid lõpuaktus.

Saare vald

Reedel, 28. mail kell 21 on Saare rahvamajas disko. Laupäeval, 29. mail kella 10 – 15 on Voore kooli juures kevadlaat.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 26. mail on Maarja koolis esmaabiõppus. Reedel, 28. mail on Maarja koolis spordipäev. Pühapäeval, 30. mail osalevad Maarja ja Tabivere memmede tantsurühm, Tabivere kapellid ja segarahvatantsurühm Palal maakonna tantsupeol.

Torma vald

Reedel, 28. mail on IX klassi tutipidu Torma ja Sadala koolis. Sadala kool korraldab samal päeval jalgrattamatka Emumäele. Esmaspäeval, 31. mail korraldatakse valla koolide olümpiamängud. Teisipäeval, 1. juunil kell 16 on Torma lasteaias Linnutaja 20. lennu lõpupidu.

blog comments powered by Disqus