NÄDAL MAAKONNAS

Jõgeva linn
Täna kell 15 on kultuurikeskuse suures saalis ettevõtjate vestlusring “Mida ootab ettevõtja linnalt ja linn ettevõtjalt”. Esinevad Kersti Kurvits Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusest, Toomas Hansson Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojast ning Andres Vään Põltsamaa Ettevõtjate Liidust. Kell 17 algab linna pargijooks Piiri pargis. Kell 17.30 algab lasteaia Karikakar ühine sportlik teisipäevaõhtu, kuhu oodatakse ka koduseid lapsi koos vanematega. Kell 19 on kultuurikeskuses Hedvig Hansoni ja Andre Maakeri kontsert “Nii õrn on öö”. Neljapäeval, 20. mail kell 16 on linnavolikogu istung. Kell 18 on kevadkontsert Jõgeva Ühisgümnaasiumis, esinevad I – IV klasside õpilased. Reedel, 21. mail kell 19 on kultuurikeskuse tantsustuudio kevadkontsert “Kuukild II”. Laupäeval, 22. mail ilmub Jõgeva Linnaleht. Meeskoor Mehis on laupäeval Tartus laulupeo eelproovis. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on kuni 29. maini üleval Agne Silla näitus “Kirjakompositsioonid”. Kultuurikeskuses on avatud kaks näitust – Anneli Kaasiku maalinäitus ja nukunäitus.

Jõgeva vald
Sellel nädalal on IX klasside mälumäng Laiuse koolis. Täna on vallavalitsuse istung. Tänasest kuni reedeni on Laiuse koolis algklasside looduspäevad ja kevadmatkad. Kolmapäeval, 19. mail kell 12 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni väljasõit Vägeva tugikodusse. Kell 14 on Laiuse õletoa pidulik avamine. Vaimastvere koolis on laulupäev. Neljapäeval, 20. mail kell 15.30 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni väljasõit Vaimastverre. Kell 19 on Laiuse aleviku koosolek Laiuse kooli ruumides. Reedel, 21. mail on Laiuse koolis laulupäev. Valla lasteasutuste ja raamatukogude juhid on väljasõidul Ida-Virumaal. Reedest kuni pühapäevani viibib vallas delegatsioon sõprusvallast Orimattilast Soomest. Laupäeval, 22. mail on Laiuse koolis kõrgushüppevõistlus “Laiuse vedru”.

Pajusi vald
Pisisaare koolis on spordinädal. Tehakse ettevalmistusi ka kooli staadionil 5. juunil korraldatavaks tantsupäevaks. Laupäeval, 22. mail kell 12 on piirkonna õpilaste kevadkontsert Aidu kooli ruumides, milles astuvad üles Valentina Rohioja õpilased.

Pala vald
Kolmapäeval, 19. mail kell 10 algab Pala kultuurimajas infopäev pensionäridele, kutsehaigetele, puudega isikutele ja nende hooldajatele. Esinevad Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja esinaine Luule Palmiste ning maavalitsuse sotsiaaltöö peaspetsialist Aime Meltsas. Neljapäeval, 20. mail on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Täna kell 18 on Luua klubis Euroopa inimõiguste konventsiooni 50. aastapäevale pühendatud üritus. Neljapäeval, 20. mail tähistatakse Luua klubis FIFA aastapäeva. Kell 17 algab triblamisvõistlus ja väravavahtide võistlus staadionil. Kell 19 on suur jalgpalliviktoriin. Reedel, 21. mail kell 12 on Kaarepere rahvamajas eakate õdus õhtupoolik.

Puurmani vald
Neljapäeval, 20. mail lõpetavad Saduküla kooli tublimad loodushuvilised loodusnädala õppeekskursiooniga Soomaa rahvusparki. Kell 14 on vallavolikogu istung.

Põltsamaa linn
Täna on Lasteaed-Algkooli Tõruke hoolekogu koosolek. Kolmapäeval, 19. mail kell 16 avatakse kultuurikeskuses kunstikooli laste kevadnäitus. Kolmapäeval, 19. mail ja neljapäeval, 20. mail on Lasteaed-Algkoolis Tõruke kogunemised sügisel esimest korda lasteaeda tulevatele lastele ja nende vanematele. Neljapäeval, 20. mail kell 10.30 korraldab Põltsamaa raamatukogu kultuurikeskuses enesekehtestamise koolituse. Lektorid on Reet Valgmaa ja Erle Nõmm. Kell 18 on kultuurikeskuses loodusõhtu. 18. – 24. maini esinevad muusikakooli noortekoor ja saksofoniansambel Euroopa muusikakoolide festivalil Rootsis ja Taanis. Kontserdid toimuvad Malmös ja Kopenhaagenis. 17. – 20. maini esindab Põltsamaa muusikakooli direktor Anne Kaus koos Silja Aavikuga Türi muusikakoolist Eesti muusikakoole Malmös toimuval Euroopa Muusikakoolide Peaassambleel. 17. – 21. maini on Lasteaed-Algkoolis Tõruke spordi- ja koduloo nädal, mille raames on koolieelikutel sportlik kohtumine Mari lasteaia lastega, korraldatakse veel jalgratta- ja jalgsimatku, spordipäevi, otsimis- ja peitmismänge maastikul, “aaretejaht” jne.

Põltsamaa vald
Täna vaadatakse üle Alexela tankla ja Jõgeva maantee vaheline munitsipaaltee ja määratakse kindlaks ehituse vajadused. Lustivere koolis on täna spordipäev. Kolmapäeval, 19. mail kell 15 on vallavalitsuses Põltsamaa Pedja jõe valgala veemajanduse arendamise projekti koosolek. Adavere lasteaed Naksitrallid peab sünnipäevapidu. Neljapäeval, 20. mail kell 14 on vallavolikogu istung. Kell 14 on piirkonna turismiettevõtjate koostööseminar Rutikveres. Lustivere koolis võtab politseinik M. Kimmel vastu eksami jalgratturi juhiloa taotlejatelt. Adavere lasteaia Naksitrallid vanema rühma poisid sõidavad Esku jalgpalliväljakule jalgpallimat?i pidama sealse lasteaia poistega. Reedel, 21. mail tuleb Soome Savonlinna delegatsioon koostöö huvides tutvuma Esku Lasteaed-Algkooliga. Laupäeval, 22. mail on Lustivere kooli ESTO päevadel osaleva V-VI klassi tantsurühma peaproov Tallinnas. Pühapäeval, 23. mail organiseerib Lustivere Külaselts ekskursiooni erinevate tegevusaladega taludesse Lääne-Virumaal.

Saare vald
Reedel, 21. mail on Voorel aktiviseerimiskeskuses disko, DJ Imre Tõekalju. Laupäeval, 22. mail kell 19 on Voorel aktiviseerimiskeskuses taidlejate kevadpidu. Pärast kontserti esineb ansambel Teine Mees.

Tabivere vald
Täna on vallavolikogu istung. Tabivere muusikakoolis on kevadkontsert.

Torma vald
Täna kell 16.30 on vallavalitsuse saalis kohtumine Torma, Mustvee ja Kasepää omavalitsuste spordiaktiiviga. Kolmapäeval, 19. mail on Sadala kooli I – V klassi spordipäev. Neljapäeval, 20. mail on Torma kooli kevadpidu Vaiatus. Reedel, 21. mail kell 10 algab Torma lasteaia Linnutaja õuealal IV Mustvee piirkonna lasteaedade spordipäev. Osalevad Mustvee, Pala, Tiheda, Torma ja Voore lasteaia 3 – 7-aastased lapsed. Kell 14 on vallavolikogu istung.  

 

blog comments powered by Disqus