NÄDAL MAAKONNAS

Kolmapäeval, 7. aprillil kell 9 on kultuurikeskuses Jõgeva Gümnaasiumi kontsert gümnasistidele. Kell 13 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis maakonna keelekonverents “Eesti keel ja Euroopa Liit”. Kell 14 avatakse Jõgevamaa Keskkonnateenistuses fotograaf Aivar Pihelgase fotonäitus “24 vaadet Raplamaa loodusele läbi kaamerasilma”. Kohal on ka fotode autor. Näitus jääb avatuks aprillikuu lõpuni. Kell 16.30 on Jõgeva muusikakoolis esimese klassi õpilaste kontsert. 5. – 8. aprillini on lasteaias Rohutirts lahtiste uste nädal, mille kavas on 7. aprillil kell 9 lahtine tegelus, kell 9.30 on samas gümnaasiumiõpetajate ümarlaud. Neljapäeval, 8. aprillil kell 9.30 on pühadejänku ootamine lasteaias Karikakar. Kell 16 annab Jõgeva muusikakooli saalis kontserdi Põltsamaa muusikakooli koor. Kell 18 on Jõgeva kiriklas suure neljapäeva jumalateenistus püha õhtu söömaaja mälestuseks. Reedel, 9. aprillil kell 11 on kiriklas suure reede liturgiline jumalateenistus Kristuse ristilöömise ja surma mälestuseks. Laulab koguduse naiskoor. Laupäeval, 10. aprillil kell 15 on kultuurikeskuses Jõgeva pensionäride kevadpidu. Laupäeval, 10. aprillil ja pühapäeval, 11. aprillil kell 9 on spordikeskuses Virtus saalihoki Eesti noorte meistrivõistluste play-off mängud. Pühapäeval, 11. aprillil kell 11 on kiriklas esimese ülestõusmispüha liturgiline jumalateenistus. Laulab Jõgeva Vaimuliku Muusika Koor.

Jõgeva vald
Täna
on Kuremaa lossis viktoriinisarja “Loodus” seitsmes voor. 5. – 8. aprillini on kevadpühade nädal Laiuse lasteaias, kevadpühade tähistamine Kurista lasteaias ning käsitööpäevad Laiuse koolis. Kolmapäeval, 7. aprillil on tervisepäev Laiuse koolis. Kella 9.30 – 17.30 on Kuremaal seminar-tervisepäev ettevõtjatele ja puuetega noortele, teemaks esmaabi. Neljapäeval, 8. aprillil on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis jänkudepäev. Reedel, 9. aprillil kell 17 on suure reede jumalateenistus Laiuse kirikus. Pühapäeval, 11. aprillil kell 10.30 on Laiusel talvekirikus esimese ülestõusmispüha jumalateenistus. Esmaspäeval, 12. aprillil on Laiuse koolis Jõgeva muusikakooli õpilaste kontsert.

Mustvee linn
Täna kell 19
on kultuurikeskuses Vene Romansiklubi kontsert. Kolmapäeval, 7. aprillil kell 11 on linnavolikogu istung. 9., 10. ja 11. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses ülestõusmispühade kontsert-jumalateenistused. Esmaspäeval, 12. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses ülestõusmispühade tähistamine näidendi ja lauludega.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 7. aprillil
on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 8. aprillil on Pisisaare koolis muusikanädala pidulik lõpetamine ning Aidu Lasteaed-Algkoolis on lasteaia vanema rühma lihavõttepidu peredele. Pajusi rahvamajas on neljapäeval, 8. aprillil kell 13 vestlusring.

Pala vald
Täna kella 10 – 13
korraldab Pala vallavalitsus koostöös Jõgevamaa Ettevõtluskeskusega Pala kultuurimajas õppepäeva Pala valla, Kallaste linna ja Alatskivi valla ettevõtjatele. Kolmapäeval, 7. aprillil on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Täna kella 18 ? 20
valmistatakse Kaarepere rahvamajas kaseokstest kevadisi seadeid. Neljapäeval, 8. aprillil kell 9 on Palamuse rahvamajas doonoripäev. Kell 14 on Palamuse Gümnaasiumis pianist Mihkel Mattiseni loeng-kontsert “Bachist Jamini”. Kella 15 – 17 on Kaarepere rahvamajas kevadpüha kommete tutvustamine, värvitakse mune. Esmaspäeval, 12. aprillil on Palamuse Gümnaasiumis aasta viimased mälumängud. Kell 19 tähistatakse Luua klubis 350 aasta möödumist Inglismaa, Sotimaa ja Iirimaa ühinemisest.

Puurmani vald
Puurmani Keskkoolis on 5. – 8. aprillini loodusenädal, mille raames on täna kell 9.30 koolis Jaak Kikase loeng-demonstratsioon “Materjalid muudavad maailma”. Kavas on klasside ekskursioonid Tallinna tervishoiumuuseumi, botaanikaaeda jne ning Elistverre, Laeva metskonda jm. Neljapäeval, 8. aprillil on koolis keskkonnanädala puhul keskkonnakonverents. Esmaspäeval, 12. aprillil tähistavad Puurmani Keskkooli I – IV klass laulude, tantsude ja mängudega munapühi.

Põltsamaa linn
Täna kell 19
on kultuurikeskuses Pärnu Endla teatri etendus “Kordusabielu”. Neljapäeval, 8. aprillil kell 16 lähevad Põltsamaa muusikakooli noortekoor ja saksofoniansambel kontserti andma Jõgeva muusikakooli. Laupäeval, 10. aprillil kell 19 on kultuurikeskuses Vanalinnastuudio etendus “Hotell California”. Pühapäeval, 11. aprillil kell 11 on kultuurikeskuses aeroobikapäev.

Põltsamaa vald
Täna
on Adavere koolis maakonna näitemängupäev. Adavere ja Lustivere kooli VIII klasside õpilased osalevad täna piirkondlikul klassidevahelisel võrkpalliturniiril Põltsamaal. Kolmapäeval, 7. aprillil on vallavalitsuse istung. Kell 17.30 on Adavere lasteaias Naksitrallid koosolek sügisel I klassi minevate laste vanematele.

Saare vald
7. ja 8. aprillil
on Voore koolis lahtiste uste päevad lastevanematele. Neljapäeval, 8. aprillil tähistatakse Voore koolis ülestõusmispühi. Saarel Kalevipoja Kojas on neljapäeval, 8. aprillil vestlusring kohalike noortega edaspidise tegevuse asjus.

Tabivere vald
Neljapäeval, 8. aprillil kell 14
ja laupäeval, 10. aprillil kell 10 on Tabivere Gümnaasiumis Tabivere valla 2004. aasta meistrivõistlused lauatennises täiskasvanutele. Esmaspäeval, 12. aprillil kell 11.05 on Tabivere Gümnaasiumis kontsert-loeng “Eesti pop läbi aegade”. Külas on Ivo Linna ja Antti Kammiste. Maarja koolis on esmaspäeval, 12. aprillil solistide konkurss. 12. – 16. aprillini on Tabivere Gümnaasiumis lahtiste uste nädal.

Torma vald
Esmaspäeval, 12. aprillil
on vallavalitsuse istung ja vallavolikogu eestseisuse koosolek.

blog comments powered by Disqus