Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna
on Jõgeval Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Kell 18 tuleb Eesti Kontserdilt Jõgeva muusikakoolis ettekandele üks hooaja tippkontserdi programm “Mozart ja tema naised”. Esinevad Kalle Randalu (klaver) ja Ülle Kaljuste (sõna). Kolmapäeval, 24. märtsil kell 19 annab Rakvere teater kultuurikeskuses etenduse “Tavalised inimesed ehk inimene meier”. Neljapäeval, 25. märtsil kell 16 on linnavolikogu istung. 25. ja 26. märtsil kell 11 on Ässad Cup võrkpallis Jõgeva Ühisgümnaasiumis, Jõgeva Gümnaasiumis ja spordikeskuses Virtus. 27. ja 28. märtsil kell 10 spordikeskuses Virtus Eesti noorte saalihoki meistrivõistlused.

Jõgeva vald
Täna
on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni ning volikogu eestseisuse koosolek. Kuremaa lossis on täna viktoriinisarja VI voor. Neljapäeval, 25. märtsil kell 9 korraldab vallavolikogu revisjonikomisjon valla teede ülevaatuse. Pühapäeval, 28. märtsil on Kuremaal sprindivõistlus suusatamises.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 24. märtsil
on Pajusi rahvamajas näitemängupäev. Lustivere laste ja noorte näitetrupp mängib Andrus Kivirähki näidendit “Hiired pööningul” ning Maret Oomer Tallinnast tuleb andma draamaõpet. Neljapäeval, 25. märtsil tähistatakse paastumaarjapäeva. Hommikul kell 5.45 oodatakse tütarlapsi ja neidusid Pisisaarele päikesetõusu vaatama ning kell 11 algab Pajusi rahvamajas maarjapäeva koosviibimine koos rahvalike mängude, laulude, pannkoogiküpsetamisega jne.

Pala vald
Reedel, 26. märtsil
on vallavolikogu istung.

Palamuse vald
26. ja 27. märtsil
on Palamuse rahvamajas Jõgevamaa näitemängupidustused.

Puurmani vald
Puurmanis kestab sportlik koolivaheaeg, mille raames on reedel, 26. märtsil Puurmani spordi- ja kultuurimajas noorte peoõhtu, kus esinevad breikarid. Väljas on ka näitus medalitest ja diplomitest. Esmaspäeval, 29. märtsil on vallavolikogu istung.

Põltsamaa linn
Täna kell 11
on kultuurikeskuses seminar “Eakate vigastuste ennetamine”. Kolmapäeval, 24. märtsil kell 10 on kultuurikeskuses kultuurikogu koosolek. Kell 13 on kultuurikeskuses laste näitemängustuudio kontrolletendus “Eluring”. Neljapäeval, 25. märtsil kell 11 on mälestusminutid represseeritute mälestusmärgi juures. Kell 17.30 on kultuurikeskuses infopäev majaühistutele. Reedel, 26. märtsil kell 19 on kultuurikeskuses DJ Festival. Laupäeval, 27. märtsil kell 17 on kultuurikeskuses kevadkontsert, milles osalevad kultuurikeskuse topeltkvartett, muusikakooli noortekoor ja Põltsamaa puhkpilliorkester.

Põltsamaa vald
Adavere ja Lustivere kooli õpilased on 22. – 26. märtsini külas Soomes Vippula valla sõpruskoolil. Täna on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni ning maakomisjoni koosolek. Neljapäeval, 25. märtsil kell 15 on vallavalitsuses vallavolikogu komisjonide esimeeste kokkusaamine, kus vallavanem Toivo Tõnson ja arendusnõunik Pille Kams tutvustavad suuremaid projekte, mida vald kavatseb lähiajal ette võtta. Reedel, 26. märtsil kell 10 on vallavalitsuses koosolek Adavere õpilaskodu teemal.

Saare vald
Neljapäeval, 25. märtsil kell 10
on ühine küünalde süütamine ja leinaseisak Saare kommunismiohvrite mälestuskivi juures. Kell 11.30 on mälestushetked ja küünalde süütamine Voore mälestusristi juures ning kell 11.50 Voorel stalinismiohvrite mälestuskivi juures. Kell 12 päevakohane koosviibimine Voore aktiviseerimiskeskuses. Reedel, 26. märtsil on Saarel Kalevipoja Koja keskuses pidu hingelt noortele.

Tabivere vald
Täna
on vallavolikogu istung. Pühapäeval, 28. märtsil kell 12 on Tabivere lasteaia saalis rahvamuusika päev.

Torma vald
Täna
on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 25. märtsil kell 13 on Sadala rahvamajas üritus “Politseitöö võlud ja vaevad”. Politseitehnikat tutvustatakse rahvamaja õuel. Vestlusringid. Kell 15 on Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm demonstratsioonesinemine. Võimalus ise osaleda. Treener on kaheksakordne Eesti meister Aimur Säärits. Päev lõpeb sportliku diskomaratoniga, DJ Ivar. 26. ja 27. märtsil on valla ametnike ja vallavolikogu liikmete ühine koolitus.

blog comments powered by Disqus