Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 16
on vabariigi aastapäeva kontsert muusikakoolis. Kell 19 on aastapäeva kontsert-aktus kultuurikeskuses. Esineb rahvusmeeskoor. Teisipäeval, 24. veebruaril kell 11 on vabariigi aastapäevale pühendatud jumalateenistus Jõgeva kiriklas. Neljapäeval, 26. veebruaril kell 16 saab kultuurikeskuses näha Hollandi-Eesti ühise noorte kultuuriprojekti “Crash” raames valminud etendust. Laupäeval, 28. veebruaril ja pühapäeval, 29. veebruaril kell 10 on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis.

Jõgeva vald
Pühapäeval, 22. veebruaril
on vastlapäeva pereüritus Kuremaal. Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 12 on vastlapäeva tähistamine Kärde mäel. Kurista lasteaed korraldab vastlasõidu Kassinurmes. Kolmapäeval, 25. veebruaril on viktoriinisarja “Eesti rahvakalender” V voor Kuremaa lossis. Laiuse lasteaias on iseseisvuspäeva lastehommik. Reedel, 27. veebruaril on Laiuse koolis V – IX klassi mälumäng. Laupäeval, 28. veebruaril tähistab Jõgeva aleviku noorteklubi J.A.N.K. vastlapäeva.

Kasepää vald
Täna kell 14
on Kasepää rahvamajas iseseisvuspäeva kontsert. Reedel, 27. veebruaril kell 13 on Tiheda Lasteaed-Algkoolis lasteaiaosa avamine.

Mustvee linn
Pühapäeval, 22. veebruaril kell 14
on kultuurikeskuses iseseisvuspäeva kontsert. Teisipäeval, 24. veebruaril kell 7.30 on kultuurikeskuse pargis lipu heiskamine. Mängib puhkpilliorkester.

Pala vald
Pühapäeval, 22. veebruaril kell 12
on vabariigi aastapäeva tähistamine Assikvere seltsimajas. Esmaspäeval, 23. veebruaril on sotsiaaltoetuste läbivaatamise komisjoni koosolek ja vallavalitsuse istung. Kell 17 on Pala kultuurimajas vabariigi aastapäeva tähistamine. Etendub M. Traadi “Harala elulood. Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 10 on vabariigi aastapäeva aktus Pala koolis, kus esineb maavanem Margus Oro. Kell 16 on vallavolikogu istung. Reedel, 27. veebruaril kell 20 on Pala kultuurimajas talvine õllepidu “Pala kann 2004”.

Palamuse vald
Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 15
tähistatakse Aruküla mäel vastlapäeva. Teisipäeval, 24. veebruaril kell 11 asetatakse pärjad Vabadussõjas langenute mälestussamba juurde Palamuse kalmistul ja Kaareperes. Kell 12 on Luua klubis ülevallaline vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert valla taidlejailt. Kolmapäeval, 25. veebruaril kell 19 saab Palamuse rahvamajas näha Eesti ja Hollandi noorte ühise kultuuriprojekti “Crach” raames valminud etendust. Neljapäeval, 26. veebruaril kell 17 on Luual hiline vastlapäev ning õhtul klubis disko. Kell 20 on Palamuse rahvamajas Tallinna Rändteatri etendus “Unerohi”.

Puurmani vald
Teisipäeval, 24. veebruaril kell 8 heisatakse
vabariigi aastapäeva puhul vallamaja juures pidulikult lipp.

Põltsamaa linn
Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 19
on kultuurikeskuses vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik õhtu ning Põltsamaa linnapea, Põltsamaa vallavanema ja Pajusi vallavanema vastuvõtt. Teisipäeval, 24. veebruaril kell 11 on vabariigi aastapäeva jumalateenistus kirikus. Kell 12.30 on mälestusminutid Vabadussõja ausamba juures linnapargis. Kell 14 on kultuurikeskuses vabariigi aastapäeva pidulik tähistamine. Reedel, 27. veebruaril kell 10 algab Põltsamaa Ühisgümnaasiumis üle-eestiline kõnekonkurss “Kuldsuu 2004”.

Põltsamaa vald
Reedel, 27. veebruaril kell 13
korraldatakse Kamaris piirkonna kodukandipäev. Esineb Ülar Loolaid ühendusest Kodukant ja esitletakse raamatut “Kamari mosaiik”.

Saare vald
Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 18
on Voore kooli aulas vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert-aktus. Teisipäeval, 24. veebruaril kell 13 peetakse Saare rahvamaja juures mäel küla vastlapäeva.

Tabivere vald
Pühapäeval, 22. veebruaril on Tabivere kapellitoas pärastlõuna kapelliga. Lauldakse vastlalaule. 23. veebruaril esineb Maarja rahvamajas K-teater. 24. veebruaril tähistatakse traditsiooniliselt vabariigi aastapäeva. Vallavanema vastuvõtt muuseumis algab kell 11, sellele eelneb lillede asetamine Vabadussõjas langenute mälestussammaste juurde. Kell 14 algab muuseumis lastekapelli kontsert. 25. veebruaril toimub vallavolikogu istung.

Torma vald
Esmaspäeval, 23. veebruaril kell 19
on Torma rahvamajas iseseisvuspäeva kontsert-aktus. Kõnelevad vallavanem Riina Kull ja vallavolikogu esimees Mati Stokkeby. Antakse kätte valla auraha, kontserdi annab ansambel “Noorkuu”. Kolmapäeval, 25. veebruaril tähistab Torma lasteaed Linnutaja Näduvere mäel vastlapäeva.

blog comments powered by Disqus