Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 17
etendub Jõgeva muusikakooli saalis kontserdikava “Torisevad vanamehed” Eesti Kontserdilt. Musitseerivad Peeter Sarapuu fagotil ja Peeter Klaas t?ellol. Reedel, 16. jaanuaril külastavad linnapea ja linnavalitsuse majandusspetsialist kolme Jõgeva ettevõtet. Laupäeval, 17. jaanuaril kell 9 on Jõgeva Gümnaasiumis ülemaakonnaline üldlaulu- ja tantsupeo eelproov ning kell 12.15 on kultuurikeskuses naisrahvatantsurühmade eelproov. Kell 11 on spordikeskuses Virtus maakonna meistrivõistlused võrkpallis. Linnaraamatukogus on kell 14 muinasjutuhommik. Pühapäeval, 18. jaanuaril kell 12 on Jõgeva kiriklas heategevuskontsert. Esineb Võru puhkpilliorkester Kungla. Kontserdilt laekunud annetused lähevad toetuseks Jõgeva valla puudustkannatavatele paljulapselistele peredele. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis jääb kuni 27. jaanuarini avatuks Agur Karukäpa näitus “Relvad ja turvised. Rollimängud”. Kultuurikeskuse galeriis on alates esmaspäevast, 19. jaanuarist kahe nädala jooksul avatud vahakujude näitus.

Jõgeva vald
Täna kell 12
on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 14. jaanuaril kell 14 on laste hoolekandekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 17 korraldatakse Kuremaa ujula konverentsisaalis Jõgeva valla ettevõtjate ümarlaud. Reedel, 16. jaanuaril lähevad Kuremaa Lasteaed-Algkooli lapsed tõnisepäeva matkale talvisesse metsa. Reedel, 16. jaanuaril on Vaimastveres külaseltsi Waks pidu, kus tantsuks mängib Aimar Pihlak. Pühapäeval, 18. jaanuaril kell 12 on Jõgeva kiriklas heategevuskontsert Jõgeva valla paljulapseliste perede toetuseks. Kuremaa Carmeni võrkpallinaiskond kohtub pühapäeval Jõhvi võrkpalliklubiga Virgo.

Mustvee linn
Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 14
on kultuurikeskuse juures platsil jõulukuuskede põletamine. Laupäeval, 17. jaanuaril on kultuurikeskuses disko.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 14. jaanuaril kell 10
on Pajusi rahvamajas Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek, millel osalevad ka vallasekretärid.

Pala vald
Reedel, 16. jaanuaril kell 8.30
on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Palamuse Gümnaasiumis on 12. – 16. jaanuarini Oskar Lutsule pühendatud kirjandusnädal ja etlemiskonkurss. Täna on vallavalitsuse istung.

Puurmani vald
Täna
on vallavalitsuse istung.

Põltsamaa linn
Täna kell 15
on kultuurikeskuse juhatuse nõupidamine. Kolmapäeval, 14. jaanuaril kell 10 on Põltsamaa linna kultuurikogu istung. Reedel, 16. jaanuaril kell 16 avatakse kultuurikeskuses Lola Liivat-Makarova abstraktse kunsti näitus.

Saare vald
Täna kell 10
algab vallamaja saalis infopäev väiketalupidajatele rahataotluste võimaluste kohta Euroopa Liidus. Infot jagavad vastava koolituse läbinud Aare Uleksin ja Aivar Kütt. Neljapäeval, 15. jaanuaril on vallavalitsuse istung ning vallavolikogu arengu- ja eelarvekomisjoni koosolek.

Tabivere vald
Maarja koolis on sellel nädalal integratsiooni nädal. Külas on õpilased Kohtla-Järve 3. Keskkoolist. Reedel, 16. jaanuaril on Tabivere rahvamajas valla kultuuritöötajate nõupidamine.

Torma vald
Kolmapäeval, 14. jaanuaril
on vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek. Esmaspäeval, 19. jaanuaril tuleb kokku vallavolikogu eestseisus. Teisipäeval, 20. jaanuaril on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek.

blog comments powered by Disqus