Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Neljapäeval, 11. augustil algavad Jõgevamaa omavalitsuste suvepäevad Udu talus.

Spordikeskuse Virtus kohvikus on 25. augustini avatud  kunstikooli õpilase Merleen Raudmäe näitus. Külastada saab seda kohviku lahtiolekuaegadel E – R kella 8-15. 6.-31. augustini on Betti Alveri muuseumis avatud Maris Tuulingu maalinäitus “Linna piiril”. Näitus on avatud T – L 10 – 17. Sissepääs muuseumi piletiga 1 €. 8. augustist kuni 9. septembrini on Jõgeva linnaraamatukogu II  korruse lugemissaalis akvarelligalerii Kala näitus “See võrratu Norra”. Näitus avatakse piulikult 8. augustil kell 16.00. 

Maavalitsus

Teisipäeval, 9. augustil kell 11 koguneb Viljandi maavalitsusse maavalitsuste uute veebilehtede väljatöötamisega seotud töörühm, et arutada veebilehtede väljanägemist, infoarhitektuuri, sisuhaldussüsteemi võimalusi ja muid küsimusi 9. ja  10. augustil osaleb Jõgevamaa spordiliidu Kalju esindus  Saaremaal toimuval Eestimaa Spordiliidu Jõud suveseminaril.

Laupäeval, 13. augustil kell 10 algab Kasepääl VII Kalevipoja Kala- ja Veefestival. Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev saadab Ameerika Ühendriikide suursaadikut Michael C. Polt’i, kes on koos abikaasaga meie maakonnas visiidil.

Europe Direct Jõgevamaa teabekeskuse töötajad on festivalil väljas Euroopa Liidu infotelgiga. Kõigil huvilistel on võimalik  tutvuda seal Euroopa Liidu alase teabekirjandusega ja osaleda EL teemalisel viktoriinil.

Pühapäeval, 14. augustil osalevad Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev ning haridus- ja sotsiaalosakonna peaspetsialist Tiina Tegelmann Viljandis Ugala teatrimajas kodukaunistamise aastaauhindade kätteandmisel ning Eesti Vabariigi Presidendi ja pr Evelin Ilvese vastuvõtul.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 9. augustil kell 16.00 algab linnavolikogu eestseisuse koosolek. Kolmapäeval, 10. augustil algusega kell 17.00 peetakse linnavolikogu arengu ja ettevõtluskomisjoni koosolekut. Laupäeval, 13. augustil toimuvad linnas Põltsamaa jõe 37. suvemängud. Võistluste peakorraldaja on Margus Metsma ja peakohtunik Uno Valdmets. Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu konverentsi- ja näitustesaalis on 31. augustini vaadata Piret Kiisleri loodusfotode näitus. Sama kaua on raamatukogu fuajee vitriinides ka raamatunäitus “Seened metsas ja toidulaual”. 31. augustini saab kojulaenutusosakonnas  vaadata raamatunäitust “Kirjanik Nikolai Baturin – 75” ja  lugemissaalis raamatunäitust “Filmimees Theodor Luts – 115 (1896-1980)”. Põltsamaa kultuurikeskuse galeriis  on Alo Põldmäe fotonäitus “Muusikalised puud”. Põltsamaa Kunstikoolis kestab 10. augustini laagri lasteKUNSTIpäevad II vahetus, õpetaja on Mai Sööt. 

Puurmani vald

Suvepuhkuselt on tagasi Puurmani lasteaed Siilipesa. Puurmani mõisapargis alustatakse teede renoveerimise  ja välisvalgustuse rajamisega.  

Saare vald

i

Kolmapäeval, 10. augustil algusega kell 16.00  toimub Voorel volikogu saalis vallavolikogu istung. 

Tabivere vald

Reedel ja laupäeval, 12. ja 13. augustil toimub  Maarja-Magdaleena puhkealal KaraokeFest 2011. Fest avatakse 12. augustil kell 18.  13. augustil on  sama ürituse raames perepäev, laste karaoke algab kell 14. 

Torma vald

i
Laupäeval, 13. augustil kell 12.00
 algab Võtikveres XII Raamatupidu.

blog comments powered by Disqus