Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Reedel, 16. juulil Tuletõrjespordi Karikavõistluste I etapp Jõgeva Linna Staadionil. Kuni 31. juulini on Betti Alveri Muuseumis avatud Rein Mägari akvarellide näituse “Jõgi” 

Mustvee linn

17. juulil Mustvee linnapäev ja suvelaat, linnapäev avatakse pidulikult kell 11

Pala vald

Laupäeval, 17. juulil kell 12 Tedreküla III külapäev. 

Palamuse vald

Teisipäeval, 13. juulil kl 18 esineb Palamuse rahvamajas oma suvetuuri raames ansambel Breymes ja Palamuse bänd 3two’s. Pilet 25.-. 16. juulil kell 21 Palamuse laululaval Jõgevamaa diskorite suvepäevad. 17. juulil kell 19  esineb Palamuse kirikus vokaalansambel “Anima” Peterburist. Ettekandele tulevad Vene rahvalaulud, kirikumuusika, juudilaulud jne. Pilet 100.-/75.- 

Pajusi vald

17. juulil peetakse Pajusis mõisapäeva ja laata, mõisapäev avatakse pidulikult kell 11. 

Saare vald

12.- 27.juulini toimub Voorel Aktiviseerimiskeskuses koduhoidjakoolitus tööturul mitteaktiivsetele inimestele ja kodustele emadele, kes on olnud lapsehoolduspuhkusel kauem kui 1,5 aastat. 14. juulil kell 18.00 toimub Voorel II Kalevipoja Kepikõnni sarja I etapp.

 Puurmani vald

Reedel, 16. juulil kell 20 Kursi Jahilossis Viljo Tamme kontsert.

Põltsamaa linn

Põltsamaa lasteaia Tõruke vanema rühma lapsed ja endised kasvandikud on sel nädalal suvelaagris Pärnus. Laagrit toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus. Teisipäeval, 13. juulil külastab lasteaeda Tartu lasteaia Helika pedagoogiline kollektiiv. Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus on 1. augustini on konverentsi- ja näitustesaalis tartlase Kalli Kalde akvarellinäitus “Igatsuste soe mets” Jaan Kaplinski teose “Lahkujad” illustratsioonidest. 1. augustini on maakonna keskraamatukogu kojulaenutusosakonnas raamatunäitus “Suvi – aeg reisimiseks”. Näitusel eksponeeritakse raamatuid, mis pakuvad abi reisimiseks nii kodu- kui välismaal. 15. juulini on lugemissaalis näitus “Esimene eesti helilooja Emil Hörschelmann – 200”. Näitusel tutvustatakse tema elu ja loomingut. Põltsamaa Kunstikoolis on kuni sügiseni lõpu- ja kursusetööde näitus kunstikooli keldrikoridoris. 2. juulist maalinäitus Sven Saag ja Andres Koort galeriis part.

Tabivere vald

Laupäeval, 17. juulil Maarja-Magdaleena XV kodukandipäev ja Tabivere valla VI külade päev. Algus kell 10.30 Maarja rahvamaja juures 

Torma vald

19.juulil kell 9 vallavalitsuse istung

blog comments powered by Disqus