Naaber-lõviklubid korraldavad taas laada

Ülemöödunud jõulukuul panid Tabivere ja Palamuse Lions-klubid aluse toredale traditsioonile: paar nädalat enne jõulupühi korraldatakse Tabivere vabaajakeskuses ühisel nõul ja jõul heategevuslik jõululaat ja kontsert.

Tänavune, järjekorras kolmas ühine kultuurisündmus saab teoks laupäeval, 14. detsembril.

Müügiletid on uudistamiseks-ostmiseks valmis kell 12. Mitmekesist käsitöökaupa pakuvad Tabivere eakateseltsingu Lumeroos ja OÜ Isetehtu nobenäpud. Mitmesugust käsitööd on laada tarvis valmistatud ka sotsiaalkeskuse töötubades ja loomulikult täiendavad müügilette jõulukinkideks sobiva kraamiga Lions-klubi liikmed ise ja veel  paljud teised.

Saadaval on ka Tabiveres tegutseva firma Mayer Industries tooted.

Kell 13 algaval kontserdil esinevad Tabivere huvikooli laulu- ja tantsustuudio õpilased, lasteaialapsed, Maarja-Magdaleena segakoor ja koori meesansambel ning ka üllatusesinejad Palamuselt.

Tabivere lionsid korraldavad traditsioonilise heategevusloterii ning valmistavad salateid ja kooke kohvikusse, kust saadav tulu samuti mõne abivajaja toetuseks läheb. Kellele just sel aastal, see jääb pühade eel saladuseks ja avalikustatakse hiljem.

Jõululaat hõlmab kogu vabaajakeskuse: avatud  on ka hoone alumisel korrusel asuv baar ning õhtupoolikust saunad ja bowlingusaal.

Idee korraldada  Tabivere ruumikas vabaajakeskuses koos Palamuse LC-ga jõululaat pärineb Eve Kursilt, kes oli 2011. aastal  Tabivere LC president. Siis peetigi esimene kultuurisündmus, mis kohalikule rahvale kohe meeldima hakkas ja traditsiooniks sai.  

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus