Mustvees valmistutakse juubeliteks

Mustvees on alanud ettevalmistused suvisteks suursündmusteks: paiga esmamainimise viiesaja kahekümnenda ja Mustveele linnaõiguste andmise seitsmekümne viienda aastapäeva tähistamiseks.

Mustvee linnaraamatukogu direktor ning juubelisündmuste korraldustoimkonna eestvedaja Laidi Zalekešina sõnul pühendatakse paiga esmamainimise viiesaja kahekümnendale ja linnaks kuulututamise seitsmekümne viiendale aastapäevale sündmustenädal, mille kulminatsiooniks on 13. juulil toimuv Mustvee linna päev.

“Linnapäeva programm koosneb kontsertidest, meelelahutuslikest etteastetest, spordivõistlustest ja teistestki ettevõtmistest. Vaadata saab ajaloo teemalist näitust, mille koostab kultuuriselts Pritšudje eesotsas Zinaida Palkiga. Teoks saab ka laat, kus kauplemise vastu juba praegu huvi tuntakse.  Keskööl pakub vaatemängu ilutulestik, mis peaks kujunema meie linnas kõigi aegade suurimaks,” märkis ta.

Mustvee juubelipidustuste läbiviimist organiseerivad Mustvee kultuurikeskus ja ettevõte Mustvee Teenus koostöös Mustvee linnavalitsuse ning erinevate asutuste ja ettevõtetega.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus