Mustvees raputati tolm spaaprojektilt

Esmaspäeval toimusid Mustvee valla eelarve- ja arengukomisjonide ning sotsiaalkomisjoni koosolekud.


Eelarve- ja arengukomisjoni koosolekul arutati valla põhimäärust, juhtimismudelit, valla ühise majandusasutuse moodustamist, valla riigihangete korraldust ja ujula-spaahotelli projekti alustamist.

„Midagi kardinaalset ei otsustatud,“ ütles eelarve- ja arengukomisjoni esimees Urmas Tross pärast mitme tunni pikkuseks veninud koosolekut. „Peamiselt arutati, kuidas jagada vallavalitsuse ja volikogu vahel ülesandeid hanketingimuste kinnitamisel.

Spaad tahaks väga Mustveesse teha. See eeldab erainvestorite kaasamist, aga ettevalmistusi tuleb ikka alustada,“ lisas Tross.

Mustveesse spaahotelli ja ujula rajamisest kirjutas juba 2014. aasta Vooremaa. Tol suvel arutas Mustvee linnavolikogu taotlust algatada vastav detailplaneering Mustvee kordoni ja jõe vahelisele krundile.

Eelarvekomisjoni liikme ja vallavolikogu esimehe Aivar Saarela sõnul jõuti kõige kaugemale uue tänavavalgustuse rajamise küsimuses, mis küll teemana on ühinemislepingus sees. Komisjon leidis, et praegu valla omaosaluse jaoks katet ei ole. „Valla põhimääruse, juhtimismudeli ja ühise vallaasutuse moodustamise teemaga tuleb ikka veel täiendavalt tööd teha,“ ütles Saarela.

Ilmselt tähelepanu köitva spaa kavandamise kohta leidis volikogu esimees, et olemasolevad projektid tuleb loomulikult üle vaadata ning hakata investoreid otsima.

Eile õhtul istus koos Mustvee vallavolikogu eestseisus, et arutada järgmise volikogu istungi päevakorda.

ANDRA KIRNA

blog comments powered by Disqus