Mustvees peetakse linnapäeva

Programm algab kell 10 linnapäeva avamisega kultuurikeskuse pargis, esineb ka Mustvee puhkpilliorkester. Samal ajal saab spordiväljakul alguse linnapäeva minijalgpalliturniir.

Kell 11 algab järveäärses parklas lastetund, kus toimuvad jalgrattavigursõit ning väikestele asfaldijoonistusvõistlus. Külas on Kratid.

Ka pensionäre ei ole unustatud. Neile on mõeldud tervisetund kultuurikeskuses algusega kell 11. Keskpäeval esineb ansambel VTK.

Linnapäeval toimub vastuvõtt linna noorimatele kodanikele algusega kell 13 kultuurikeskuses. Kell 14 esinevad laululaval taidlejad ning esimesse klassi astujatele antakse üle ranits koos koolitarvetega. Kuulutatakse välja linna aukodanik ja toimub gümnaasiumi medaliga lõpetanute õnnitlemine.

Kell 13 algab Mustvee rannas veepidu. Toimub omavalmistatud sõidukite konkurss ning vesiralli. Eraldi on kavas võistlus MÕVidele ehk maa-õhk-vesi tüüpi sõidukitele. (Vaata täpsemat infot 17. juuni Vooremaast). Lisaks on kohal ka jetid ja veetaksod ning esinevad tantsutüdrukud.

Päevane üritus on tasuta, ent õhtul kell 21 algav showprogramm, mille peaesinejaks on  jätkuvalt kuum Meie Mees, on tasuline. Südaööl algab disko, millel hullutavad rahvast DJ Kada ja DJ Ringo Saar.

Terve päeva toimub Mustvee kesklinnas laat. Laadal esitlevad oma kaupu müüjad nii kaugelt kui lähedalt. Laadale saab müüjaks registreeruda kuni kolmapäevani.

Toimuvad laevasõidud Peipsil. Kultuurikeskuses on avatud näitus ning soovijad saavad külastada ka linna kirikuid ja muuseume. Lastel on võimalik sõita ATVdega, hüpata batuutidel ning sõita hobustega.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus