Mustvees jälle umbusaldus

Seekord on Mustvee vallavolikogus esitatud umbusaldusavaldus volikogu arengu- ja eelarve komisjoni esimehe Hannes Soosaare vastu, kes avalduse järgi on käitunud ebaeetiliselt ja keelanud revisjonikomisjoni esimehel minna jahiseltsi. Samuti olevat ta hääletanud ähvardaja osas negatiivselt.


„Küsimus on selles, kas üks volikogu liige võib teisele volikogu liikmele esitada tingimusi, kuidas toimetada väljaspool volikogu. Minu teada on lubatud kohtusse esitada hagi au ja väärikuse solvamises koos väidetava kahjunõudega. Volikogu liige, kelle suhtes ebaeetiliselt käituti, ütles seda mulle ja ma teavitasin sellest volikogu liikmeid. 25. septembri volikogul selgub, kas volikogu on sama meelt, et niisugune ebaeetiline käitumine ei ole tänasel päeval vastuvõetav,“ ütles Vooremaale Mustvee vallavolikogu liige Urmas Tross, kelle allkiri samuti avaldusel on.

„Tegemist on minu suhtes laimavate süüdistustega. See avaldus on ilmselt osa poliitilisest mängust. Rohkem ei soovi ma seda teemat kommenteerida, sest asjadele on antud ametlik käik ja selles osas teeb otsuse kohus,“ kirjutas Mustvee valla arengu- ja eelarvekomisjoni esimees Hannes Soosaar.

Andra Kirna

blog comments powered by Disqus