Mustvees ilmus teinegi lendleht

 

Täpselt nädala pärast potsatas mustveelaste postkasti teine lendleht, mis enam küll järjekorranumbrit ei kandnud. Seekordsele lendlehele olid alla kirjutanud Tatjana Kudina ja Anatolia Lunina valimisliidust “Pähklid”.

Seekord said kõvasti rappida Mustvee linnapea Max Kaur ja linnavolikogu esimees Marianne Kivimurd-Tarelkina. Korralikku ülistuslaulu lauldakse abilinnapea Aleksandr Apolinskyle.

Möödunud neljapäeva õhtul leidsid Mustvee elanikud oma postkastist taas eesti- ja venekeelsed lendlehed. Seekord polnud tegemist anonüümse postitusega nagu poolteist aastat tagasi, vaid eestikeelsele tekstile oli alla kirjutanud abilinnapea Aleksandr Apolinsky. Venekeelsel tekstil allkiri puudus. Kohati oli lendlehe tekst väga räige ja solvav, sisaldades ohtralt kirjavigu. Tegemist oli muu hulgas ka Mustvee linnavolikogu sotsiaalkomisjoni dokumentidega, mis sisaldavad delikaatseid isikuandmeid.

2012. aasta jaanuari lõpus levitati Mustvees eesti- ja venekeelseid lendlehti, mille sisuks eelmise volikogu esimehe mahategemine.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus