Mustvees avati suvekohvik

Ettevõtja Ilona Josephsoni sõnul on osaühingul Epitome püsivad huvid arendada Mustvees ettevõtlust ja nii otsustati hakata pakkuma looduslikult kaunis kohas ja värskes õhus toitlustusteenust.

“Senini Mustvees suvekohvikut polnud, sellise toitlustusettevõtte avamine on igati positiivne sündmus nii kohalike elanike kui ka linna saabuvate turistide vaatevinklist. Avaneb ju kohvikust ja selle ümbrusest kaunis vaade Mustvee sadamale,” lausus avatseremoonial lindi läbi lõiganud linnapea Mati Kepp. “Firmaga Epitome on meil välja kujunemas asjalikud koostöösuhted. Usutavasti tegeldakse ka toitlustusteenuse edasiarendamisega ning mõeldakse näiteks välja atraktiivne menüü. Hiljuti kinnitas linnavolikogu ka Epitome algatatud detailplaneeringu, mis on oluliseks eelduseks Mustveesse spaa ehitamise idee teostamisel.”

Kepi sõnul on kohalik omavalitsus huvitatud koostööst erinevate ettevõtjatega, kes pakuvad välja mõtteid Mustvee elu edendamiseks. Suvekohviku avamisel esines ingerisoome rahvakunstiansambel, mida juhendab Ilona Josephsoni ema.

Kohviku avapäeval said lapsed hullata suvekohviku juurde paigaldatud batuudil. Kavakohaselt tuuakse batuut kohale kõigil nädalavahetustel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus