Mustvee teeklubi valmistub tervisepäevaks

Mustvee kultuurikeskuses peeti eesti ja vene kogukonna liikmetest koosneva teeklubi naistepäevaeelne koosviibimine, kus külaliseks oli muusikamees Juhan Kangur Väike-Maarjast

Mustvee teeklubi eestvedaja Elle Palmi sõnul on ühenduse koosviibimistele tavaks kutsuda külla andekaid ja erudeeritud inimesi erinevatelt elualadelt.

“Naistepäevapidu sisustas laulja ja pillimees Juhan Kangur Lääne-Virumaalt Väike-Maarjast. Rakvere meeskoori liikmel jätkus aega ja energiat meie keskel olla ja kolm tundi esineda. Tervitamas oli ka Jõgevamaa Pensionäride Ühenduse esimees Heino Ilves, kellega meil on kujunenud tihedad koostöösidemed. Seekord esitati talle küsimusi ennekõike pensionide suurenemise kohta ning samuti teistelgi sotsiaalpoliitilistel teemadel,” rääkis teeklubi eestvedaja.

Palm märkis, et kui seni on teeklubi kokkusaamistele suupisteid  kauplusest ostetud, siis seekord olid klubi naised võileivatordi ja muud road ise valmistanud.

“Paar aastat tagasi loodud ja enam kui kolmekümneliikmeline terviseklubi käib Mustvee kultuurikeskuses koos kaks korda kuus. Seltskonnas on nii eesti kui vene rahvusest eakam rahvas. Suheldes õpitakse üksteist hästi tundma,” ütles Elle Palm

“Järgmine kord koguneme 19. märtsil ning muu hulgas arutame siis, kuidas ette valmistada tervisepäeva. Selle sündmuse viime läbi koos seltsinguga Sõprus, kus on kuuskümmend liiget ja mida juhib Ene-Tiia Krehhova.  Tarvis on mõelda ja otsustada, missugust infot tervisepäeval kuulata ja milliseid oma tervisenäitajaid teada saada soovime,” lisas ta.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus