Mustvee sadamahoone kohvik leidis uue rentniku

Mustvee Sadamakohviku rendile andmise konkurss on olnud tulemuslik. Mustvee vallavalitsuse 30. jaanuari istungile edastatakse eelnõu tulemuste kinnitamiseks. Kohvik pidi seatud tingimuste kohaselt olema avatud vähemalt reedel ja laupäeval ning seda aastaringselt. Lepingu pikkus on minimaalselt aasta.


Mustvee Linnavara tegevjuht Sergei Uleksin ütles, et avaldusi kohviku rendile võtmise sooviga on laekunud, kuid kui palju, jättis ta esialgu saladuseks. Igal juhul, et avaldusi on rohkem kui üks ja nendega minnakse vallavalitusse kooskõlastuskinnitust saama.

„Sadama omanik on vald, kes on andnud Mustvee Linnavarale hoone opereerimiseks ja kolmandatele isikutele ruumide rendile andmist peab kooskõlastama vald,” selgitas Uleksin ja kinnitas, et nende juhatus on otsuse teinud ning nemad soovivad lepingu uue kohvikupidajaga sõlmida.

Kuuldused sellest, et kohvikus asuks tegutsema aasia köögiga söögikoht, Uleksini kinnitusel tõele ei vasta. Mis seal olema hakkab ja kes juba varsti seal toitu pakub, selgub juba järgmise neljapäeva õhtuks.

INDREK SARAPUU

blog comments powered by Disqus