Mustvee naiskond võitis saalihokis esiliigaturniiri

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri viimase vooru kohtumises alistas SK Mustvee tulemusega 4:2 (1:1, 3:1, 0:0) Järva-Jaani ning võitis teist aastat järjest turniiri.

Laupäeval Kehras peetud hooaja viimaste mängude eel edestas meistrivõistlusi üheksa järjestikuse võiduga alustanud, kuid seejärel kaks kaotust saanud SK Mustvee teisel kohal olevat Aruküla naiskonda Arenculle vaid ühe punktiga.

Eelmises omavahelises mängus Mustveele alles karistusvisete järel alla jäänud Järva-Jaani naiskond osutas ka seekord meistrivõistluste liidrile südi vastupanu. Mustvee läks juba 2. minutil Kristina Pindi viskest juhtima, kuid Järva-Jaani viigistas Stella-Maria Lingi tabamusest seitse minutit hiljem seisu. 18. minuti viis Merili Pärn Mustvee taas ette, kuid ka nüüd suutis Järva-Jaani kiirelt vastata, viigivärava viskas vähem kui minut hiljem Ilme Vasenkova.

Mängu saatuse ja kogu meistrivõistluste suhtes otsustavaks kujunesid järgnenud minutid. Poolteist minutit pärast Järva-Jaani viigiväravat viskas Reili Tooming Mustvee naiskonna kolmanda ning 24. minutil Kristina Pint neljanda värava. Kaheväravalist eduseisu kogu kohtumise aktiivsemalt rünnanud Mustvee järelejäänud mänguaja jooksul enam käest ei andnud.

Kolmeringilise turniiri lõppjärjestus: 1. SK Mustvee 28, 2. Arenculle 27, 3. Kuusalu Eluterve naine 16, 4. Finnish Flash 13, 5. Järva-Jaani  6 punkti.

SK Mustvee naiskonnas mängisid Katrin Kaarama, Hanna Alberi, Heile-Liise Roone, Kristina Pint, Kätlin Kaarama, Sigrit Jermoškin, Reili Tooming, Merili Pärn, Katrin Jermoškin, Mari-Ann Katariina Sklave, Sandra Sagar, Eneli Vadi, Agneta Kaldma, Darja Bahtina, Evelin Kütt, Kelli Kingu, Kristiina Sumnikova ja Nicole Vingertšuk. Naiskonna treener on Janek Romanovitš.

Mustvee naiskonna parimana kogus Kristina Pint hooaja jooksul 14 punkti (9 väravat ja 5 söötu), järgnesid Hanna Alberi (4 + 4) ja Sandra Sagar (6 + 1).