Mustvee naiskond jätkab täiseduga

Pühapäeval Tallinnas peetud kohtumistega jõudsid lõpule Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri avaringi mängud. Liidripositsioonil olev SK Mustvee alistas 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) Arenculle ning jätkab täiseduga.

Avakolmandiku võitis Janek Romanovitši juhendamisel mängiv Mustvee naiskond Arenculle omaväravast 1:0. Kohe teise perioodi algul viigistasid endise laskesuusaässa Krista Lepiku hoolealused Kaja Männi tabamusest küll seisu, kuid Kristina Pint viis Mustvee taas ette. Otsustaval perioodil hakkas liidernaiskonna surve siiski vilja kandma ning kolme minuti jooksul viskasid Kristina Pint ja Merili Pärn järjest kolm väravat ja viisid oma naiskonna juba 5:1 juhtima. Arenculle vähendas seejärel küll veel Sirli Leoki väravast vahet, kuid mängule pani punkti Merili Pärna kolmas tabamus.

Avaringi järel on Mustveel tabelis 12 punkti, järgnevad Arenculle (9 p), Kuusalu Eluterve Naine (6 p), Finnish Flash (3 p) ning Järva-Jaani (0 p).

Esiliiga mängudega jätkatakse 28. jaanuaril Arukülas, SK Mustvee kohtub Finnish Flashiga.