Mustvee kultuurikeskuses peeti sarikapidu

Möödunud reedel peeti renoveeritavas Mustvee kultuurikeskuses sarikapidu, linnavalitsus ja linnavolikogu tänasid ehitajaid ning tehti kokkuvõtteid tööde senisest käigust.

Mustvee linnapea Urmas Lauri sõnul otsustati sarikapidu korraldada selleks, et järgida põliseid traditsioone ehitustöödel. “Rahalises arvestuses on  kultuurikeskuse nüüdisajastamisel praegu tehtud pooled tööd. Valminud on ventilatsioonisüsteemid, uus soojasõlm ja trass võimaldavad juba maja kütta, tegeldakse ka ruumide värvimisega ning lõpujärgus on hoone soojustamistööd.

Kultuurikeskuse renoveerimisel töötab keskmiselt 40 ehitajat.

Praeguseks on kõik laabunud plaanipäraselt ja korralikult.  </span>Pidevalt arutame mitmesuguseid küsimusi peatöövõtja osaühingu Riverside juhi Aivar Nõuga,” rääkis Laur.  Renoveerimistööde graafikujärgse laabumise üle tunneb rõõmu ka Mustvee kultuurikeskuse juhataja Valentina Jazõkova. “Loodame, et uuendatud maja valmib järgmise aasta algul ja 2011 . aasta 11. veebruaril võime siin  pidada oma kultuurikeskuse 50. aastapäeva pidu. Uue näo saavad kultuurimaja saal ja teisedki ruumid paistavad silma heledate ja hubaste värvitoonide poolest, kusjuures disainer on arvestanud nii eesti kui vene rahvuskultuuri omapära,” rääkis kultuurikeskuse juhataja.

Lähipäevadel on Mustvee linnavalitsuses  plaanis korraldada ka mõttevahetus, kus teemaks igapäevatöö nüüdisajastatavas kultuurikeskuses, kus põhjaliku uuenduskuuri saab ka linnaraamatukogu.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus