Mustvee kultuurikeskuses algab remont

Möödunud reedel peetud istungil andis Mustvee linnavolikogu linnavalitsusele volitused kuulutada välja riigihange Mustvee kultuurikeskuse renoveerimist teostava ehitusfirma väljavalimiseks.

Mustvee linnapea Mati Kepi sõnul remonditakse kultuurikeskuse nüüdisajastamisel kõiki ruume ning valmivad ka galerii ja raamatukogu juurdeehitis. „Pärast uuendamist muutub raamatukogu märksa avaramaks ja valgemaks, sest saame juurde uue lugemisaali, eraldi lugemissaali lastele ja avaliku internetipunkti,” ütles raamatukogu juhataja  Laidi Zalekeshina.

Linnapea kinnitusel uuendatakse kultuurikeskuses ka elektri- ja teised kommunikatsioonisüsteemid, mis on ehitatud üle neljakümne aasta tagasi.

„Kultuurikeskuse renoveerimiseks on Kohalike Omavalitsuste Investeeringute Kavast  (KOIT-kava) laekumas 21 miljonit krooni ja kolme miljoni krooni ulatuses rahastab  omaosalusena töid linn.  Arvestades praegust majandusolukorda, võib ehitustööde hind aga ka langeda. Renoveerimise lõplik maksumus selgub pärast parima pakkumise väljavalimist,” ütles Mati Kepp.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus