Mustvee jões ujus auto

Reedel juhtus Mustvee sadamas õnnelik õnnetus. Paadi juba treileri peale saanud ja auto järgi haakinud Lembit Lindsalu sai aru, et arvatavasti käsipidur andis järele ja paat koos autoga vajus vette.
„Seal on päris järsk kallak ja ei julgenud ka autosse hüppama hakata, sest siis oleks ehk ise koos autoga vette vajunud,“ selgitas mees ja lisas, et auto vajus sisse kuni katuseni, sest seal on üsna sügav.
„Olen ise seal paati vette ja vees välja toimetanud väga palju kordi ja nüüd siis selline õnnetus,“ tõdes Lembit. „Olen väga tänulik kõigile, kes hädas appi tulid. Päästeamet tuli kohale kiiresti, aega võttis aga varustuse selgapanek, et vette auto juurde ronida ja tross külge saada. Proovisin ka kohe ise, ronisin vööst saadik vette, aga ei olnud võimalik kuhugi trossi kinnitada.“
Lembit sõnas, et hea oli seegi, et Mustvee Lõunamuuli ehitusplatsilt oli ehituskopp kohe võtta, mis kogu vette vajunud tehnika kaldale tõmbas. „Õnnelik õnnetus, et endaga midagi ei juhtunud, kuigi auto sai ikkagi kannatada,“ kinnitas Lembit ja ütles muiates, et paat ja treiler on rohkem veega harjunud.

ULVI TAMM

blog comments powered by Disqus