Mustvee Gümnaasiumis algas Miku-Manni nädal

Mustvee Gümnaasiumi traditsioonilist kultuuri- ja meelelahutusüritust korraldab 12. klass. “Kõikide klasside õpilased esitavad iga päev taidluskava kindlal teemal. Teemadeks, mille ainetel saab esitada lühinäidendit, laulda, tantsida või muud moodi oma loomingulisi võimeid väljendada, valisime Jääaja ja Kiviaja multifilmid, nende kangelased ning Eesti Televisiooni saated. Miku-Manni nädala viimaseks päevaks reedeks pakkusime noorematele ja vanematele õpilastele välja erinevad teemad. Esimestel tuleb esitada taidluskava “Minu tulevane elukutse”, teistel “Emod ja ossud “, mis lahtiseletatult tähendab emotsionaalseid inimesi ja rullnokkasid,” rääkisid õpilasomavalitsuse liikmed Nelet Kuusik ja Greta Agulits.

“Esimese kuni viienda ja kuuenda kuni “kolmeteistkümnenda” klassi arvestuses valitakse mitmekülgse konkursi tulemusena välja ka tänavuse aasta Mikk ja Mann. 13. klassi teadagi koolis pole, kuid kombekohaselt nimetatakse nii õpetajate seltskonda, kes samuti konkursil lustakalt osaleb,” rääkisid 12. klassi neiud.

“Miku-Manni nädal toob meie kooliellu humoorikat elevust, pakub mitmesuguseid võimalusi ka eneseväljendamiseks ja loominguliseks tegevuseks, a võimaldab kogu kooliperel end tunda rõõmsa ning üksmeelse perena,” ütles Mustvee Gümnaasiumi direktor Marianne Tarelkina.

Jaan Lukas

blog comments powered by Disqus