Mustvee Gümnaasiumi kavatsetakse rajada vabaõhuklass

Gümnaasiumi direktori Luule Nõmme sõnul on kooli noormeestel tekkinud idee lammutada vananenud kuur ja ehitada asemele vabaõhuklass. Ehitusmaterjali muretsemisel on toetajaks metsamehest lapsevanem Sulev Kaio. Mõte kavatsetakse teoks teha konkursi ?Kaunis kool? raames ja kavakohaselt peaks vabaõhuklass valmima oktoobris.

Möödunud aastal pälvis Mustvee Gümnaasium Kauni kooli konkursil Sadala Põhikooli järel teise koha. ?Siis ehitati linnupuure, lillekaste, rajati kivikangur ja tehti muudki kooli ja selle ümbruse kaunimaks muutmiseks,?  rääkis Luule Nõmm.

Konkursi ?Kaunis kool? omavalitsuste poolne koordinaator, Torma vallavanem Riina Kull märkis, et tänavu osaleb sellel konkursil 12 Jõgevamaa kooli: Pala Kool, Sadala Põhikool, Torma Põhikool, Mustvee Gümnaasium, Mustvee Vene Gümnaasium, Tabivere Gümnaasium, Voore Põhikool, Maarja Põhikool, Laiuse Põhikool, Kuremaa lasteaed-algkool, Luua algkool ja Pisisaare algkool.

?Ootame, et konkursil pakuvad häid mõtteid ja viivad neid täide nii õpilased kui ka õpetajad,? ütles endine koolijuht ja nüüdne vallavanem Riina Kull.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus