Motomehed kogunevad nädalavahetusel Põltsamaal

Ürituse ühe korraldaja Margus Pihlaku sõnul ei ole  BikerFest vaid motohuviliste kokkutulek, vaid väga suurt tähelepanu on pööratud kultuuriprogrammile.
Mootorratturid hakkavad Kuningamäele kogunema reede õhtul kella kuuest.
Teist korda toimuva festivali raames saab näha ka  Jawa  ja  Yamaha mootorrataste demonstratsiooni,  toimuvad meelelahutusmängud  ning võistlused. Laagriplatsil on avatud tattoostuudio  ja massa?itelk.  Esimesel õhtul esinevad bändid Bad Orange ja Pilk.
Motomehed saavad osaleda ka kultuurikruiisil, mis tähendab Kesk-Eesti piiresse jäävaid kultuuriväärtuste külastamist legendi järgi või ka iseseisvalt.
Linnarahvale peaks olema atraktiivne laupäeval kell viis õhtul algav mootorratturite paraad läbi linna ning  tund aega hiljem saab jälgida kontsert  Kuningamäel.
Rock-kontserdil   esinevad Singer Vinger, Chick’n  Band ja kolm kohalikku noortebändi, õhtuse programmi juurde kuuluvad ka mitmesugused mängud ja võistlused kõigile huvilistele. Rock-kontserdile on võimalik saada ka eraldi pileteid, nii saavad suurest mootorratturite peost osa ka need, kellele festivali passi hind üle jõu käib või kes ei saa tervel üritusel osaleda.
BikerFest 2005 algab tegelikult juba neljapäeval , kui toimub eelpidu    Imavere Kõrtsis  koos ansambliga Valuveljed.
Ürituse korraldajateks on Väino Laisaar ja Margus Pihlak. Täiendavat informatsiooni festivali kohta saab aadressilt www.biker.ee/bikerfest.
Üritusele oodatakse sadu motomehi, motofestivali vastu on tundnud huvi ka juba Soome, Läti, Leedu ja Saksamaa tsiklimehed.
EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus