Motomehed kogunevad nädalavahetusel Põltsamaal

Ürituse ühe korraldaja Margus Pihlaku sõnul ei ole BikerFest vaid motohuviliste kokkutulek, vaid väga suurt tähelepanu on pööratud kultuuriprogrammile.

Mootorratturid hakkavad Kuningamäele kogunema reede õhtul kella kuuest.

Teist korda toimuva festivali raames saab näha ka  Jawa ja Yamaha mootorrataste demonstratsiooni, toimuvad meelelahutusmängud ning võistlused. Laagriplatsil on avatud tattoostuudio ja massa?itelk. Esimesel õhtul esinevad bändid Bad Orange ja Pilk.

Motomehed saavad osaleda ka kultuurikruiisil, mis tähendab Kesk-Eesti piiresse jäävaid kultuuriväärtuste külastamist legendi järgi või ka iseseisvalt.

Linnarahvale peaks olema atraktiivne laupäeval kell viis õhtul algav mootorratturite paraad läbi linna ning tund aega hiljem saab jälgida kontsert Kuningamäel.

Rock-kontserdil  esinevad Singer Vinger, Chick’n Band ja kolm kohalikku noortebändi, õhtuse programmi juurde kuuluvad ka mitmesugused mängud ja võistlused kõigile huvilistele. Rock-kontserdile on võimalik saada ka eraldi pileteid, nii saavad suurest mootorratturite peost osa ka need, kellele festivali passi hind üle jõu käib või kes ei saa tervel üritusel osaleda.

BikerFest 2005 algab tegelikult juba neljapäeval , kui toimub eelpidu Imavere Kõrtsis koos ansambliga Valuveljed.

Ürituse korraldajateks on Väino Laisaar ja Margus Pihlak. Täiendavat informatsiooni festivali kohta saab aadressilt www.biker.ee/bikerfest.

Üritusele oodatakse sadu motomehi, motofestivali vastu on tundnud huvi ka juba Soome, Läti, Leedu ja Saksamaa tsiklimehed.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus